ThreeDog Opublikowano 23 Sierpnia 2019 Opublikowano 23 Sierpnia 2019 Witam wszystkich, Mam kartę z T-Mobile. Wysyłam SMSa do obojętnie kogo i wysyła go nawet 15 minut. Niezależnie co w nim jest i ile ma znaków. Da się coś z tym zrobić? To samo z odbieraniem smsów. Niby wysłano a SMS nigdy nie dociera, ktoś do mnie wysyła i SMS nie dociera do mnie. Mam tak odkąd pamiętam, muszę wysyłać tego samego SMSa po 3 razy, a raz przez cały miesiąc wyłączyło mi mmsy i żaden do mnie nie docierał. Miał ktoś tak? Jak temu zaradzić?
jarek882 Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Również tak mam. Najczęściej jak chce wysłać smsa który jest długi to raport o dostarczeniu przychodzi po długim czasie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
ThreeDog Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Autor Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Można to jakoś naprawić? Irytuje mnie to, że wysyłam SMSa, czekam na odpowiedź i okazuje się że ten ktoś oo godzinie nie dostał SMSa.
Bar.Tek Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Może to wina sieci? Bo ja nigdy nie miałem problemow z smsem.
jarek882 Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Można to jakoś naprawić? Irytuje mnie to, że wysyłam SMSa, czekam na odpowiedź i okazuje się że ten ktoś oo godzinie nie dostał SMSa. A jaka właśnie masz sieć? Ja mam nju mobile na zasięgu Orange. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Szaju Opublikowano 24 Sierpnia 2019 Opublikowano 24 Sierpnia 2019 (edytowane) Też tak miałem. U mnie pomogło czyszczenie pamięci podręcznej w SMS. Ustawienia - Zarządzaj Aplikacjami - w górnym rogu zaznaczysz pokaż wszystkie aplikacje - szukasz SMS i na dole po prawej masz wyczyść dane i klikasz pamięć podręczną. Edytowane 24 Sierpnia 2019 przez Szaju
pawelpk Opublikowano 2 Września 2019 Opublikowano 2 Września 2019 U mnie to nie pomaga. Miałem note 4 i było to samo. O co chodzi z tymi telefonami?
ThreeDog Opublikowano 2 Września 2019 Autor Opublikowano 2 Września 2019 Problem nadal występuję. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić, nie chcę korzystać ciągle z internetu by wysłać i ODEBRAĆ od kogoś wiadomość. Nie dostaję już nawet SMSów od kogoś. Dziewczyna ma w sieci Play, telefon to Mi 9 i nie ma takich problemów. Nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi ale wygląda jakby sieć T-Mobile nie radziła sobie z telefonami od Xiaomi.
stereo0 Opublikowano 2 Września 2019 Opublikowano 2 Września 2019 Korzystam z textry i nigdy nie miałem problemów. Czy to w virgin czy teraz orange
pawelpk Opublikowano 3 Września 2019 Opublikowano 3 Września 2019 Dnia 2.09.2019 o 11:06, ThreeDog napisał: Problem nadal występuję. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić, nie chcę korzystać ciągle z internetu by wysłać i ODEBRAĆ od kogoś wiadomość. Nie dostaję już nawet SMSów od kogoś. Dziewczyna ma w sieci Play, telefon to Mi 9 i nie ma takich problemów. Nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi ale wygląda jakby sieć T-Mobile nie radziła sobie z telefonami od Xiaomi. Ja mam w playu i to samo co u Ciebie, coś jest nie tak z tą marką. To już mój drugi telefon tej marki i nie dochodzą smsy
Bar.Tek Opublikowano 3 Września 2019 Opublikowano 3 Września 2019 Mam w Mobile Viking (nadajniki Play), xiaomi.eu i nie mam żadnych problemów z odbiorem czy wysyłaniem smsów.
JamCiTo Opublikowano 6 Września 2019 Opublikowano 6 Września 2019 Moja ma w Orange kartę, ja Mobile Viking... Zero stresu. Faktem jest, że mamy odpalony cały czas internet z sieci i wiufiu... Global EEA 10.2.30.
pawelpk Opublikowano 13 Września 2019 Opublikowano 13 Września 2019 Czy ktoś uporał się z problemem? Miałem Note 4 i teraz Mi 9 i to samo jest że nie dostarcza smsów. Po prostu nie dochodzą do odbiorcy
JamCiTo Opublikowano 13 Września 2019 Opublikowano 13 Września 2019 Wiadomości Mi nie masz przypadkiem uruchomionych? Zobacz w ustawieniach smsów co i jak tam masz.
Adam Błażejewski Opublikowano 13 Września 2019 Opublikowano 13 Września 2019 Nie mam problemów z smsami sieć Play i Plus wszystko działa jak należy. Wysyłam i dochodzą natychmiast, w dodatku z obu kart.
K4r0lSz Opublikowano 16 Września 2019 Opublikowano 16 Września 2019 (edytowane) U mnie na Mi9 Global 10.2.13 brak problemów z SMSami zarówno w Plus (SIM1), jak i Orange (SIM2). Sprawdź numer Centrum SMS - czy jest prawidłowy, a także czy masz włączone Wiadomości Mi (w zależności jaki masz ROM). Na Mi5 ("ostatni" Global 10.2.2.0) miałem kartę z T-Mobile i problemów żadnych z SMSami i połączeniami nie było, choć czasem wysyłanie trwało dłużej niż 30sekund, potwierdzenie dostarczenia SMS docierało z powrotem po około 1 minucie. Edytowane 16 Września 2019 przez K4r0lSz
exeter775 Opublikowano 5 Listopada 2019 Opublikowano 5 Listopada 2019 Witam. Podepnę się pod temat. Po aktualizacji Mi9 do MIUI11 przestała działać stockowa aplikacja do sms- nie ma możliwości wysłać za jej pośrednictwem wiadomości. Smsy przez messenger'a działają. Miał ktoś podobny problem ? Podpowie ktoś jak to rozwiązać? Nie ukrywam że przyzwyczaiłem się do aplikacji systemowej i chciałbym do niej wrócić Z góry dziękuję za odpowiedź : )
Adam Błażejewski Opublikowano 5 Listopada 2019 Opublikowano 5 Listopada 2019 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi