Jump to content

pawelpk

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pawelpk

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od kilku miesięcy mam duży problem z messengerem w dwóch xiaomi mi10 i mi 9, kiedy nie używam go przez jakiś czas, to nie przychodzą powiadomienia dopiero wszystkie wiadomości przychodzą kiedy włączam aplikację. Co wykonałem: odinstalowalem i instalowałem na nowo, właczylem Autostart, uprawnienia są takie, jakie były przed poprawnym dzialaniem. Czy ktoś ma jakieś propozycje? Szczerze mówiąc, wciąż nierozwiązany problem niedochodzących smsów skończę długoletnią przygodę z xiaomi. Teraz doszedl messenger.
 2. Tyle to wiem że po wyłączeniu apki nie bedzie się komunikować no bo jak? To oczywiste, wczoraj po ośmiu godzinach doszedem do tego że po wyczyszczeniu ramu i ponownym właczeniu apki nie przekazywał smsów. Ale samsung ma dwie aplikacje: główną: Wearable i jakąs pomocniczą tzw plugin, i ten plugin właczyłem aby działał w tle i uruchomiłem wszystkie parwie uprawnienia i.... działa.
 3. Witam wszystkich, chciałbym zapytać, czy ktoś używa telefonu Xiaomi i zegarka Samsung Active 2? Mój zegarek huami Pace skńczył swój żywot po tym jak się okazało że wcale nie jest wodoodporny więc kupiłem zegarek wodoodprony Samsung active 2, samsung ma taką aplikację wearable, która odpowiedzialna jest za przesyłanie z telefonu na zegarek smsów- otóż kiedy wyłącze aplikację i wczyszczę ram, a następnie uruchomię, zegarek nie odbiera smsów. Muszę zresetować telefon i wtedy odbiera. Czy ktoś ma pomysł co tam i gdzie się odbywa że po wyłaczeniu apki smsy nie są przekazywane w zegarku?
 4. Uruchom sobie rozpoznawanie twarzy,działa idealnie
 5. Rozumiem wszystko,wiem że można ustawić skrót który wymaga dwóch kliknięć, widzę że wszystko z google jest. Początkowo nie zczaiłem tej waszej nomenklatury "dialer" teraz już wiem taki z angielszczony skrót myślowy A co zapisu kontaktów na karcie sim, to tego nie ma? Czy ja nie potrafię tego włączyć?
 6. Ale w mi 9 w globalu 11.06 mogę nagrywać rozmowy. W mi 9 mam zapisywanie kontaktow na karcie sim. Ogólnie wszystko co wymieniłem w mi9 nie istnieje. Jest idealny.
 7. Ogólnie telefon tragedia. Brak możliwoßci nagrywania rozmów, brak szybkiego wybierania numeru na klawiaturze, brak ustawienia skrótu z nr telefonu na pulpicie do szybkiego wybrania telefonu, brak zapisywania kontaktów na sim, brak jakiegokolwiek powiadomienia o nie odebranym połączeniu czy smsie w postaci diody czy ekranu. Kupiłem go źonie i żałuję bo do tej pory żaden mnie nie zawiódł z modeli xiaomi.
 8. Czy w note 10 można ustawić kontakty z karty sim? Obecnie wszystko wygląda graficznie całe menu kontaktów i wybieranis połączeń jak sklep play. Miui mam taki sam jak mi 9 czyli 11.06 a w note kontakty wyglądajá inaczej
 9. A jak macie ustawione w ustawieniach sms format udostępniania katy: wyślij przez miui card? Czy wyślij prze vCard?
 10. Karta sim wymieniona i dalej to samo,dzieje sie najczęscie wtedy,kiedy wysle do tej samej osoby np trzy smsy po kolei.
 11. Ale nigdy na samsungu u mojej żony takie akcje się nie dzieją a sieć ta sama. tym że jest to mój drugi xiaomi i ma ten sam problem. Biorę i kopiuję smsa i wysyłam go jeszcze raz i dochodzi od razu, moim zdaniem coś te telefony mają z wysyłaniem że sieć tego nie przekazuje.
 12. No właśnie, bo rozumiem że jesli telefon nie pokazuje przy smsie wykrzyknika, tzn ze smsy wysyła?
 13. Moderatorze zanim usuniesz ten temat, przeczytaj - nie znalazłem wątku podobnego. Zwracam się z prośbą o pomoc, otóż, mój xiaomi mi 9 jak i poprzedni redmi note 4, do niektórych nie dostarcza smsów. Telefon wysyła ale nie ma raportów dostarczenia. Zmieniłem kartę sim, wprowadziłem ręcznie ustawienia i dalej smsy czasami nie dochodzą. Zauważyłem jedno, kiedy wysyłam jeden po drugim do tej samej osoby to się w jakiś sposób blokują, play oczywiście odpowiada że to nie ich wina. Co jeszcze można zrobić. Wątku o tych smsach nie znalazłem wpisuję różne frazy i nie ma takiego samego problemu.
 14. Czy ktoś uporał się z problemem? Miałem Note 4 i teraz Mi 9 i to samo jest że nie dostarcza smsów. Po prostu nie dochodzą do odbiorcy
 15. Ja mam w playu i to samo co u Ciebie, coś jest nie tak z tą marką. To już mój drugi telefon tej marki i nie dochodzą smsy
×
×
 • Create New...