Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W Mi Band 4 mojej żony coś się skopało z baterią. Opaska nie ładuje się do 100% tylko max do 99% i cały czas pokazuje ładowanie. Po odłączeniu jest 99% a 12h poźniej już 85%. Od tych 85 już schodzi w miarę normalnie w dół.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Opaska rozładowała się do 0 i włączyła. W dalszym ciągu nie ładuje się do 100% tylko do ok 95% a po kilku godzinach od odłączenia ładowarki poziom naładowania spada o 20%

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie padł rekord. Dwa razy dziennie pomiar pulsu, opaska nie zdejmowana z ręki, cały czas sparowana z telefonem. Przeważnie bateria wytrzymywała 20 dni. 

Screenshot_20200613_052047_com.xiaomi.hm.health.jpg

Opublikowano

Bardzo dużo zależy od ustawień, jakie pomiary mamy odpalone, z jakim interwałem, czy jest aktywny pomiar snu, jak czesto patrzymy która godzina, czy jest w ogole włączony pulsometr, jaka jest jasność ekranu i czas po jakim on gaśnie

To wszystko ma wpływ na ilosc dni na baterii, u mnie jak była nowa opaska to trzymało 18-20dni, teraz troszkę mniej, ale wszystkie pomiary mam wyłączone.

Co dziwne, szybkość zużycia od 100% do 0% nie jest liniowa, od 100 do 15 leci normalnie, a 15-0 potrafi w jeden dzien spaść

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Wczoraj kupiłem mibanda 4 global i jestem totalnie rozczarowany, przed zakupem pożyczyłem taką samą opaskę tylko wersję chińską i myślałem że będzie to samo, jednak nie. Pierwsze co zauważyłem to wibracje słabsze i bateria leci od niczego po 3 godzinach spada o 1% przy samych powiadomieniach na połączenia których akurat w tym czasie nawet nie było i liczył tylko kroki. Wszystko inne wyłączone bo nie potrzebuję. W takim samym używaniu chińska wersja wytrzymała 1 dzień. Po nocy również spada bateria co w chińskiej się nie zdarzyło. Mifit ten sam zezwolenia i ustawienia te same. 

Opublikowano

Felerny egzemplarz? Zdarzały się, właśnie bateria kiepsko trzymała. Pouzywaj trochę, bo same % potrafią skakać. Czasem leci kilka w chwilę żeby potem długo wisieć na innym bez spadku. Na razie na spokojnie patrz jak działa i oceń za kilka dni. 

Opublikowano

Mediaexpert dystrybucja also,  nie podróbka. Ustawienia fabryczne przerabiane może coś to da. Jedyna nadzieja jeszcze w tym że bateria się rozkręci po kolejnym cyklu ładowania. 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, Odświeżę nieco temat.

Wczoraj kupiłem opaskę miband 4 po 1 ładowaniu nagły spadek poziomu baterii jakieś 33 % w niecałe 3 godziny teraz jest trochę lepiej ale i tak z tego co licze to średnio 2 % na godzinę spada. dodam że praktycznie wszystkie funkcje mam wyłączone. 

Pytanie czy jest możliwość że po kolejnym ładowaniu wszystko wróci do normy i potrzyma choć z tydzień czy lepiej od razu reklamować ? 

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...