jalboss

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About jalboss

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @qwerty01 tętno mierzy ciągle.
 2. Nie zatwierdzasz tylko się cofasz i dane się zapisują. Tak jest u mnie.
 3. @SebiSer Napisałem Ci w pierwszym zdaniu, że synchronizacja między kontami nie działa. I wszystko co napisałem ma sens!!!
 4. To nie działa tak jak synchronizacja między kontami. Żeby zmusić opaskę do ciągłego wysyłania informacji o tętnie do Endomondo musi być włączony jakiś trening z poziomu aplikacji MiFit. Dla przykładu chcąc mieć pomiar pulsu w Endomondo przy jeździe na rowerze robisz tak: 1. uruchamiasz MiFit i odpalasz trening "rower" (czekasz małą chwilę aż opaska zmierzy puls i pokaże go w aplikacji) 2. uruchamiasz Endomondo i odpalasz "rower" (zwróć uwagę czy w endo pokazuje ci się wartość pulsu) Po skończonym treningu zamykasz trening najpierw w endomondo a potem w mifit. Trochę kombinowania ale działa.
 5. @Klz U mnie działa bez problemu. Tolek podał dobry sposób. Warunkiem jest aby MiFit również był aktywny tj. trzeba najpierw włączyć trening w MiFit, a potem w Endomondo. Spojrzyj tu:
 6. @frugosz Z tego co piszesz to syf masz w telefonie. Poustawiaj uprawnienia dla apki, wyłącz optymalizację baterii dla apki, ustaw by system jej nie ubijał itp., a powinno być ok.
 7. Nie wiem po co Wam te folie. Noszę cały czas bez żadnej z nich, jakoś specjalnie nie uważam i jak do tej pory zero jakichkolwiek rys itp.
 8. Użyj parowania poprzez aplikację dedykowaną opasce czyli MiFit.
 9. Mnie ta szajsowata apka działa bez problemów na 4 telefonach. Może problem jest gdzieś indziej?
 10. Rozumiem, że parujesz z odpaloną aplikacją MIFIt?
 11. Być może właśnie IOS tak ma?
 12. Opaska uszkodzona. Miałem to samo. Tyle, że mi sklep w PL wymienił.