jalboss

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About jalboss

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak dla mnie bieg na bieżni i orbitrek to dwa różne sposoby poruszania ręką, więc nic dziwnego, że opaska nie liczy dokładnie (lub podobnie).
 2. Zobaczymy jutro czy ludzie ze Wschodu ogarnęli ŚRodę
 3. jalboss

  Pomóżcie :(

  Autopauza wyłączona?
 4. Jeżeli zrobiłeś wszystko i nadal laguje to wyślij do serwisu. Mam wrażenie, że Chińczycy poszli w ilość a nie jakość więc jest wiele opasek uszkodzonych, można by rzec "fabrycznie". Sam musiałem wymieniać, bo pierwsza przyszła walnięta.
 5. Poczytaj wątek o tarczach i lagowaniu niektórych. Tam wszystko jest opisane.
 6. @Paula666 Pływałem z 4 w basenie wiele razy i jak na razie nic się nie dzieje. Reklamuj u sprzedawcy.
 7. Ta aplikacja wymaga włączonej lokalizacji do poprawnego działania.
 8. @FRANQ_23_PL Reklamuj, niech Ci wymienią opaskę. Moja też przyszła uszkodzona, diody się nie zapalały.
 9. Z tego co pamiętam ten sam problem miałem z MiBand 2 i P8 lite. Nie dało się ich sparować.
 10. MiFit zaniża ilość przejechanych kilometrów. W moim przypadku jest to średnio ok. minus 1 km przy odległościach rzędu 30-35 km. Co do danych o przewyższeniu, wysokości itp. to też w pewnym momencie miałem ten problem, jednakże "samo się naprawiło". Wczorajszą jazdę mam z wszystkimi danymi.
 11. Napisałem Ci, że uruchamianie treningu z opaski jest skopane i nie działa prawidłowo, i jest to wina oprogramowania. Po tych Twoich przygodach jestem prawie pewien, że masz uszkodzoną tą opaskę elektronicznie. Moja też przyszła uszkodzona - nie działał pulsometr. Dopiero po wymianie jest wszystko ok. Wymień ją na inną i powtórz badania
 12. Uruchamiałeś "spacer" z opaski czy z programu? Jak uruchamiałeś z MiFit to Mifit (nie opaska!!!) zaniża odległość w porównaniu do (w moim przypadku) Endomondo i licznika rowerowego (to mam sprawdzone). Tak więc MiFit pod tym kątem jest do poprawy. Jeżeli jednak uruchomiłeś z opaski, to patrz posty wcześniej na temat dokładności pomiaru kroków, gps itp. oraz (to co moim zdaniem najbardziej chińczyki skopali) daremną współpracę opaski z telefonem przy uruchamianiu treningu z opaski.
 13. To nie wina opaski, że kobieta ma małą rękę. Opaska projektowana dla chińczyków, a oni raczej szerokich nadgarstków nie mają. Mojej córce pasuje idealnie, waży 45 kg i nie jest otłuszczona. Zresztą uśmiała się z tego twojego opisu. Ta sama konstrukcja w MB2 działa już 2 lata i sprawuje się super. Zapina się z wyczuciem, nie rozpina się sama. Zresztą pomysł na takie gadżety jest taki, żeby zapiąć, nosić i nie zdejmować. Apple watch zapina się tak samo. Jest za luźno i nie przylega do ręki. Rozumiem, że zapięta tak jak ma być czyli ok. 1 cm za nadgarstkiem? Nie przesadzaj. Opaska robi to co ma robić czyli liczy kroki. Jeżeli masz ręce w kieszeni lub niesiesz siatkę to wiadomym jest, że opaska bez GPS posługując się tylko żyroskopem na pewno nie będzie w 100% dokładna. Czasem liczy mi też machnięcia ręką jak siedzę i coś robię. Trudno wymagać od opaski za parę złotych super dokładności. Zależy co kto lubi. Dla mnie ok, polskie litery mam. Faktycznie wibracja mogłaby być lepsza. Snu nie testowałem, gimnastyki również nie, pływania z elektroniką nie uskuteczniam Tak samo trzeba robić z innymi tego typu gadżetami. Gdyby wyświetlacz działał cały czas to ładowanie byłoby nie co ok. 20 dni a co 2 dni. W MiFit jest opcja zwiększenia czułości gestu podnoszenia ręki. Próbowałeś to włączyć? Tarcze faktycznie to żenada. Możesz za to sam stworzyć sobie taką jak ci będzie odpowiadała. Ładowanie jak ładowanie, znam głupsze systemy Kup żonie smartwatch za jakieś 4 000 pln to nie będzie wybrzydzać, a ty ją chciałeś uszczęśliwić opaską za stówkę
 14. Podejdź do dowolnego sklepu rtv-agd gdzie jeszcze mają mibanda 3 i sam oceń, raczej ciężko ocenić nie znając "parametrów" rączki, która ma to nosić. Moja młoda założyła mojego starego mibanda 2 i od 3 tygodni nie zdejmuje.