13dan

Użytkownicy
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About 13dan

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi s1

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. Mam a właściwie miałem to samo, w serwisie powiedzieli mi że telefon musiał upaść i przez to wygięła się matryca czy coś w tym stylu i dlatego po dotknięciu na dolną obudowę w 99 przypadkach działał przycisk wstecz. Dziś odebrałem z serwisu i po zapytaniu jak naprawili stwierdzoną wadę odrzekli że "wygrzali matrycę" Jako ciekawostkę dodam że jeden z panów zapytał błagalnie "gdzie noszę telefon..." chwilę sie zawahałem bo myślałem że to żart ale kiedy odparłem że w kieszeni, jak zawszę, tylko skinął głową przekręcił oczyma i skwitował "...no własnie." To teraz jak już telefon jest z wyższej pólki to go trzeba na smyczy nosić bo taki shit teraz robią że od leżenia się psuje Przed Mi 6 miałem od chyba trzech lat redmi s1 i tyle co przeszedł ze mną to tylko nokia 3310 mogłaby to wytrzymać. Może Acid tu zawita i odpowie co to jest i czy w ogóle coś daje "wygrzewanie matrycy"?
 2. Ja trochę wczoraj i dziś testowałem. Według mnie płynniej działa nasze miui. Zaraz po zainstalowaniu CM myslałem że chodzi szybciej ale kiedy powrzucałem wszystkie swoje aplikacje, to system chodził tak jak za czasów miui5.Może trochę lepiej bateria trzymała, ale najgorzej wypadł dźwięk dzwonka i ogólnie muzyka, które przy podgłoszeniu na max. była mocno zniekształcona , głownie w pasmach basowych. Tak więc przeprosiłem grzecznie kopię zapasową w TWRP i znów jestem na miui. Jedyna rzecz, którą wyniosłem z tych testów to dobrze zapowiadający się kernel.Może to dobry następca xcelerate 7, który na ostatniej aktualizacji doprowadzał do wielu restartów. Poniżej dla zainteresowanych link do kernela. http://forum.xda-developers.com/redmi-1s/orig-development/kernel-god-s-kernel-r1-t3216885
 3. U mnie poza wpieniającą synchronizacją poczty, lub czasem brakiem powiadomień o przychodzącej poczcie większych problemów nie zauważyłem. Ale ta przypadłość jest od kilku romow.
 4. U mnie z poziomu naładowania baterii 13% bez problemu ładuje.Niestety jednak bateria zdecydowanie gorzej trzyma niż na xc7.Na plus to przynajmniej pulpit mi się nie wiesza przy wyjściu z aplikacji.
 5. Jest nowy kernel dla naszych redmi.
 6. 13dan

  Skasowane sms -y

  Teraz to i ja będę tak robił, jak to mówią "mądry Polak po szkodzie"
 7. 13dan

  Skasowane sms -y

  A może ktoś wie jak rozmawiać z operatorem żeby przystał na moją prośbę odczytania ich?
 8. 13dan

  Skasowane sms -y

  Przekopalem Google ale nic nie znalazłem na temat skasowanych sms-ow. Czy ktoś z was ma może doświadczenie w sprawie odzyskania sms-ow od operatora lub z telefonu. Potrzebuję ich jako dowód w sądzie.
 9. Po przetestowaniu kilku wersji uważam że 7 trzyma najlepiej.
 10. Chyba najlepsza wersja Xc to wersja 7, jeżeli komuś nie przeszkadza migotanie ekranu przy minimalnej jasnosci.
 11. Niestety po restarcie telefonu i podłączeniu go do ładowarki pojawia się komunikat o ładowaniu ale ładowania brak.Wracam z powrotem na Xc7
 12. Zastanawiam się czy te resety to wina Xc 7 czy nie.Pobedę trochę na Xc10a i zobaczę czy wszystko jest ok.
 13. Potwierdzam że po wyczyszczeniu dalwika i cache jet brak ładowania, natomiast po wgraniu samego XC10a, bez czyszczenia dalvik./cache telefon ładuje się normalnie. Czy na Xc7 resetował się komuś telefon?
 14. Dla innych mających problem z czujnikiem zbliżeniowym. Wszystko jest w porządku jeżeli wyłączy się opcje "czujnik w kieszeni" zapobiegającą połączeniom telefonicznym w kieszeni.