Jump to content

Wbudowana przeglądarka Internet

Recommended Posts

Witam pytałem o to chyba z dwa lata temu , ale czy może już ktoś wpadł na to aby ta przeglądarka była też na urządzenia typu laptop pc , a.moze jest jakiś eksport zakładek  ? Chodzi mi o synchronizację zakładek tych nie widocznych jak i  tych  dodanych na pulpit przeglądarki . Jak na screenie.- jest tego sporo a każda wysyłać lub przepisywać to raczej nie idzie  . No chyba że ktoś ma pomysł jak to przenieść do innej przeglądarki  zsynchronizować z laptopem ( windowws) i jaka kolwiek inna przeglądarka ? 

Screenshot_2019-05-28-15-37-38-004_com.android.browser.png

Edited by 2zerozero7

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Myślę błędem było w ogóle zaczęcie korzystania z niej zamiast chrome'a, edga lub firefoxa - takie cuda jak pobieranie zakładek z innych przeglądarek jest raczej słabo wykonalne, jako, że każdy po swojemu je implementuje pewnie, a tym bardziej nie chwalą się tym chińczyki no i po prostu nie opłaca się - większość ludzi i tak jedzie na tych trzech. Jeżeli w przeglądarce miui nie ma opcji na eksportowanie zakładek, oraz na  i.mi.com czy jakoś tak nie ma opcji pobrania tych zakładek - no to kicha.

• 3 months later...
  • 10 months later...

Witam.
Kto wie jak zsynchronizować zakładki dodane do strony startowej? Chodzi mi o to, żeby np. na nowym telefonie po wygraniu Xiaomi.eu lub przywróceniu ustawień fabrycznych można było przywrócić zakładki do strony startowej. Z góry dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Czy może ktoś mi podesłać apk do przeglądarki Mi tylko wersji zbliżonej do tej co ma przycisk nowe karty na dole? Sciągnąłem z apkmirror (13.0.26) ale tam jest większość reklam i wyświetleń reklam/podpowiedzi po chińsku i nie da się tego wyłaczyć. A ja bym chciał taka wersje z xiaomi eu. I pytanie czy będzie działa na stable xiaomi eu 12.5.3.

• 1 month later...

Aby nie zakładać nowego wątku, piszę tutaj...

Ostatnio zauważyłem, że we wbudowanej przeglądarce sporo miejsca zajmują dane użytkownika (patrz screen). Co to są za dane?

Czyszczenie pamięci podręcznej nie pomaga. Opcji czyszczenia wszystkiego nie używałem, bo nie chciałbym stracić zakładek, haseł itd. Jak to bezpiecznie wykasować?

Screenshot_2021-09-28-18-03-54-226_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.3f837c0dc3868f20ff4d78a390a32d8a.jpg