Jump to content

all999

Użytkownicy
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by all999

 1. Zamawiał ktoś po zmianach celnych z 1go lipca? Nadal paczki dochodzą bez opłat celnych? Jak jest z gwarancją realizowaną w PL? Wspominają o partnerach w FAQ.
 2. Przymierzam się do sprzedaży Mi 11. Jaka jest procedura przywrócenia oficjalnego softu? Powinienem chyba też zablokować bootloader? Dziękuję za pomoc.
 3. Ale wiesz, że P20 Pro ma 3x zoom optyczny, P30 Pro ma 5x zoom optyczny, a Mi 11 nie ma go w ogóle? Tylko cyfrowy.
 4. Ale piszesz o zdjęciach, czy piszesz o zdjęciach zoom? Zoom mnie w ogóle nie interesuje, natomiast co do zdjęć, nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałem jakiś czas P30 Pro. Wejdź tryb pro i odpal 108.
 5. Druga sprawa, ważniejsza, załatwiona. Dziękuję! Co do widgetów, pasuje mi ten, ale kurde blokuje miejsce czterech ikon. Jak Ci się uda to ogarnąć, daj znać. I nadal brak certyfikacji google.
 6. Po pierwsze, da się zmniejszyć widget? Blokuje kawał ekranu. Po drugie, gdzie jest obsługa jedną ręką? Przy gestach powinna być w asystencie dotyku, a nie ma. Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka
 7. Nigdy nie używałem magisk. Byłem na Globalu, potem na eu rozwojowej, teraz na stabilnej. Jeszcze wczoraj wszystko działało, bo płaciłem.
 8. Jeszcze na 12.0.9 było w asystencie dotyku. Na 12.5 zniknął skrót we wspomnianym asystencie.
 9. Czy w tej wersji jest obsługa jedną ręką przy jednoczesnym używaniu gestów? A asystencie dotyku, lub jakkolwiek inaczej? W wersji rozwojowej niestety nie ma takiej opcji.
 10. Jeśli chciałbym przejść z wersji rozwojowej na stabilną, to tylko "czysta" instalacja?
 11. Ja dobijam do 5h na 12.5, ale na 12.0.3 było podobnie.
 12. 12.5 w wersji rozwojowej działa duuuużo lepiej od aktualnego softu. A co tam jest za klawiatura, bo ja używam Gboard i od początku nie mam problemów.
 13. [mention=20852]AfgFire[/mention] Ładowarka z pudełka Mi 11 i ta, o której mowa. Może to kwestia kabla? Telefon pokazuje dokładnie to samo.
 14. Jak często aktualizowana jest wersja rozwojowa? Czy dostanę powiadomienie o nowej aktualizacji, tak jakbym miał zwykły soft global? Drugi dzień na 12.5 i jestem bardzo zadowolony, kilka opcji, których mi brakowało, pojawiło się, za to jedna zniknęła. Na 12.03, używając gestów, miałem w asystencie dotyku opcję trybu jednej dłoni. Teraz nie ma tam tego skrótu.
 15. Zmienia Ci się odświeżanie w całym systemie, czy w konkretnych aplikacjach?
 16. Wcześniej napisałeś, że jest gorący, teraz, że ciepły Tak, grzeje się przy intensywnym użytkowaniu, ale nigdy nie był gorący. Nie gram w gry.
×
×
 • Create New...