Skocz do zawartości

Co zyskam kupując zamiast amazfit BIP Xiaomi Mi Band 3?


BJJfigter

Rekomendowane odpowiedzi

@Fonsz

Przeczytaj jeszcze raz jego pytanie w temacie 

@BJJfigter

Teoretycznie nic, bo mb3 to niby słabsza zabawka bo to opaska a nie zegarek. Nie ma GPS i mniejszy ekran.

Praktycznie  około 150-200 złotych, które ci zostaną, w zależności gdzie kupisz bo tyle wynosi różnica w cenie. Co nie zmienia faktu  że lepiej poogladaj filmiki na YT z obiema zabawkami i wybierz co ci bardziej pasuje. Wiekszy+GPS ale droższy, czy mniejszy-gps ale tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BJJfigter napisał:

W BIP wszystko działa tak tandetnie że płakać się chce. Pytanie czy Mi Band 3 lepiej monitoruje sen czyli czy akcelerometr działa lepiej i czy lepiej mierzy puls niż BIP.

Powiem tak, działa identycznie jak w BIP, ale mi oba działają prawidłowo. Jak zdarzy mi się że oglądam do 2 Netflixa to pomimo, że leżałem pokazuje że zasnąłem o 2. Już Ci chyba pisałem, że musiał ci się trafić felerny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie recenzje na YT to o kant zadka można roztrzaskać. Sponsorowane przez producentów albo sklepy.

W BIP wszystko działa tak tandetnie że płakać się chce. Pytanie czy Mi Band 3 lepiej monitoruje sen czyli czy akcelerometr działa lepiej i czy lepiej mierzy puls niż BIP.

Skoro już wiesz, to po co pytasz..?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2019 o 01:58, BJJfigter napisał:

W BIP wszystko działa tak tandetnie że płakać się chce. Pytanie czy Mi Band 3 lepiej monitoruje sen czyli czy akcelerometr działa lepiej i czy lepiej mierzy puls niż BIP.

Działa podobnie, jak we wszystkich tego typu urządzeniach mierzących puls czujnikiem optycznym na skórze, a aktywność na podstawie ruchu ręki. Nie oczekuj tutaj cudów, bo porównywalne produkty innych producentów, nawet kilka razy droższe nie robią tego lepiej. Różnice mogą być jedynie w sposobie analizy danych, ale to zależy już od aplikacji, a wybór jest spory.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...