Jump to content

Fonsz

Użytkownicy
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Fonsz last won the day on August 20 2018

Fonsz had the most liked content!

About Fonsz

 • Birthday 12/19/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 5Plus

Recent Profile Visitors

661 profile views

Fonsz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

19

Reputation

 1. @BJJfigter XD co to za pytanie w ogóle? Chyba najważniejsze to to, że zyskasz zegarek a nie czarny pasek który wyświetla godzinę tylko gdy ją naciśniesz lub wykonasz ruch ręką. Może sprecyzował byś czego oczekujesz od sprzętu i jak będziesz go wykorzystywał?
 2. Fonsz

  Problem z SMS

  @Bikeyyy Sprecyzuj co rozumiesz przez "dłuższe" wiadomości? 200, 500, 1000 znaków?
 3. @gumbimk22 To temat tarcz do BIPa ale mi to wygląda na schody a nie serce więc pewnie to właśnie przebyte piętra
 4. Fonsz

  Poziom naładowania

  @Qermo Zmień motyw na taki z ikoną baterii jak na screenie
 5. @Jonasz88 dobrze rozumiem, że nie wyświetla ci się aktualna pogoda w zakładce "pogoda"? Nie ma czegoś takiego w zegarku jak "opcje poogdy" Jaką wersję mi fita masz?
 6. @Nestor95 Przecież to normalna temperatura więc czemu nazywasz to problemem?
 7. To zwyczajne nie czytanie instrukcji i złe użytkowanie zegarka. Jest odporny tylko na słodką wodę. Nie słoną i detergenty w tym płyny, mydła.
 8. Przy włączonym wifi w telefonie na słuchawkach bluetooth Sony WH CH500 przy ciszy w utworze, filmie itp. słychać zakłócenia przypominające dźwięk starych modemów (ciche piski i trzaski).Gdy wyłączę wifi dźwięk jest czysty. Przez bluetooth jest jeszcze stale połączony Amazfit BIP. Wychodzi na to, że moduł wifi zakłóca sygnał BT. Ktoś używa słuchawek bezprzewodowych z Redmi 5 plus 3/32 lub orientuję się w czym leży problem? DO USUNIĘCIA! TO NIE WINA TELEFONU A RUTERA. PRZY POŁĄCZENIU Z INNYM RUTEREM WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU
 9. Fonsz

  Bip vs. MiBand 3

  @ess_fm rozumiem, że w mificie identyczne dane wzrostu itp. oraz dodane "etykiety zachowania"? Przetestuj na jednej ręce bo mogłeś nieświadomie nabić kroków jakimś ruchem ręki
 10. @Czester Zrestartuj telefon a powiadomienia będą działać jeśli prawidłowo ustawiłeś. Co do drugiego pytania to trzeba przewijać na sam dół. Innej opcji nie ma :/
 11. Ale argument xD Lepiej nie używaj tłumacza i nie sprawdzaj co oznaczają inne nazwy marek w języku polskim. Kasza jaglana czy jabłko obydwa brzmią dziwnie jak na sprzęt elektroniczny.
 12. @bembenek Apka do powiadomień to Alert Bridge. Możesz sobie w niej wybrać jakie elementy maja być w powiadomieniu. Nie rozumiem po co ci na raz Chinski i Polski. To chyba tylko taka fanaberia i nie sądzę by jakikolwiek zegarek bez Android Wear lub innym oprogramowania na nim bazującym to potrafił. Problem z pomiarem pulsu jest w apce której używasz. W modowanym MiFit ten problem nie występuje. Co do alarmu to nie wiem o co chodzi bo nigdy tej funkcji nie używałem w Bipie.
 13. @bembenek Przeczytaj jeszcze raz co napisałem bo się powtarzasz i narzekasz na część rzeczy które można bez problemu poprawić poprzez wgranie polskich znaków, powiększoną czcionkę, apki do obsługi powiadomień z gmaila Zacytuję fragment jak byś miał problem z czytaniem ze zrozumieniem : "Poza tym ich nie obchodzi czego ludzie w Europie oczekują od zegarka. Liczą się tylko chińskie trendy"
 14. @bembenek Tu raczej chodzi o target na dany model. Xiaomi nawet nie ma Smartwatcha za około tysiąc. Bip to najniższa półka czyli potocznie mówiąc dla "biedaków" Pece i Startos to zaledwie średnia półka a i tak nie ma nawet podjazdu do najtańszych zegarków z Android Wear. @Yatzek Bo według Xiaomi do mierzenia aktywności powinno się używać smartbandów. Smartwatche są głównie do obsługi powiadomień i innych wodotrysków. Poza tym ich nie obchodzi czego ludzie w Europie oczekują od zegarka. Liczą się tylko chińskie trendy. Tak jak brak NFC w telefonach Xiaomi bo w Chinach tego nie używają więc nie dodają tego do telefonów.
×
×
 • Create New...