Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mieczysllaw napisał:

Wydaje mi się ze to jest wynikiem pierwszego odblokowania botloadera na swoim koncie xiaomi. Za pierwszym razem może tak być, a może za kolejnym (w innym telefonie) będzie z marszu.

no nie do końca. ja na swoim robiłem już odblokowanie na 2 tel i nic to nie zmieniło. dziś jeszcze założyłem 2 nowe konta i na obu 360 także trzeba czekać... pytanko gdzie można sprawdzić ile zostało "kwarantanny"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pinturicchio87 napisał:

(...)

No własnie to jest ciekawostka. Całość procedury odblokowania BL, o czym pisałem wcześniej, zajęła mi około 15 minut.

Żeby było jeszcze zabawniej, mam rangę "Gold", czyli poniżej "Diamond". Mam za to zabezpieczenia konta w panelu użytkownika konta Xiaomi ustawione na 100%. Może to jest kwestia długiego oczekiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś zasłonięte mikrofonów? Bo jakość faktycznie porażająca, bez basów ani przesterów spowodowanych przez zbyt dużą ilość decybeli... jest cicho i z jakimiś dziwnymi dźwiękami. To się na bank poprawi, kwestia tylko kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem właśnie do mnie przyszedł.... i mogę odsprzedać za 2000 - nie jestem zadowolony....rozczarowany to dobre słowo..... 

Dnia 21.06.2018 o 21:37, mrosi napisał:

Ustawienia -> Pulpit -> Asystent MIUI.

Nie mam w ustawieniach opcji Pulpit tylko Ekran główny i ostatnio otwierane.... i nie ma w ekranie głównym takiej opcji.....

 

https://www.mi.com/mix2s/specs/

Tak dla uzupełnienia:

尊享版

GSMB2 / B3 / B5 / B8
CDMA1X/EVDOBC0 / BC1 / BC6 / BC10
WCDMAB1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B6 / B8 / B9 / B19
TD-SCDMAB34 / B39
TD-LTEB34 / B38 / B39 / B40 / B41
FDD-LTEB1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B12 / 
B13 / B17 / B18 / B19 / B20 / B25 / B26 /
B27 / B28 / B29 / B30

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) w kalendarzu miui brak przypomnień, sa tylko wydarzenia

2) nie mogę wyłączyć tego ekranu który jest na pulpicie po lewej stronie, nie ma tam dla mnie nic co by mi było potrzebne

3) celowo mam wyłączoną synchronizację z kontem xiaomi więc telefon ciągle mi o tym przypomina

4) denerwują mnie aplikacje od miui dublowanie ich googlowskimi jest chyba bez sensu.....

mogłem brać jednak One Plusa.... przyzwyczaiłem się do czystego androida, generalnie w tym telefonie na plus hardware, miui to fajna rzecz ale nie dla mnie

Telefon wrzuciłem na olx za 1900zł nowy z gwarancją w polsce od wczoraj.... może się ktoś skusi.... dla mnie nieudany zakup do tego stopnia że chcę się tylko go pozbyć. Zaraz ktoś mi powie że przecież można odblokować....wgrać.....zrootować..... owszem można tylko za tyle kasy chcę włożyć kartę i nie kombinować.... kombinowałem jak miałem LG G3 albo HTC Desire czy Samsunga Galaxy S4. W dzisiejszych czasach to już niszowa sprawa nie chce mi się szukać po anglojęzycznych forach romów i rozwiązań kolejnych problemów.

Link do oferty polecam dla fanów miui https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-mi-mix-2s-CID99-IDwjLEw.html#66faa6c4a7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jawamdame napisał:

1) w kalendarzu miui brak przypomnień, sa tylko wydarzenia

Tzn? Przecież można ustawić przypomnienia dla wydarzeń.

11 minut temu, jawamdame napisał:

2) nie mogę wyłączyć tego ekranu który jest na pulpicie po lewej stronie, nie ma tam dla mnie nic co by mi było potrzebne

Ustawienia -> Pulpit -> Asystent MIUI

12 minut temu, jawamdame napisał:

3) celowo mam wyłączoną synchronizację z kontem xiaomi więc telefon ciągle mi o tym przypomina

Mam wyłączoną, nie mam przypomnień. Kwesta ustawienia.

 

13 minut temu, jawamdame napisał:

4) denerwują mnie aplikacje od miui dublowanie ich googlowskimi jest chyba bez sensu

Może jest, zależy kto co lubi. Jakiś wielki problem to przecież nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) powiadomienie to nie przypomnienie - jeśli miałeś używałeś kiedyś kalendarza google zobaczysz różnicę, przypomnienie nie znika - przesuwa się na kolejny dzień póki nie odznaczysz go jako wykonanego a jak to zrobisz to zostanie w dniu kiedy to wykonałeś

2) piałem wyżej nie mam takiej opcji jak pulpit, mam ekran główny tam tego nie ma

3) jakich ustanień pisz dokładnie - ciągle w smsach do góry mam belkę przypominającą o synchronizacji

4) dla mnie jest....np kalendarz czy sms wszystko trzeba dezaktywować aby powiadomienia się nie dublowały poza tym z googlowskimi apkami interfejs wygląda niespójnie

Edytowane przez jawamdame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2018 o 13:56, szakal88 napisał:

@ArcadioeS

jakość dźwięku z koncertu tragiczna. Tu masz Rolling Stones z Berlina nagrane Mix 2S:

https://www.youtube.com/watch?v=Mj6Llqctc1s&t=6s 

Dzięki wielki. Ta jedna mała wada ale jak dla mnie wyklucza Xiaomi, chyba nigdy nie poprawia tych chorych algorytmów odszumiania:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jawamdame napisał:

1) w kalendarzu miui brak przypomnień, sa tylko wydarzenia

 

Link do oferty polecam dla fanów miui https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-mi-mix-2s-CID99-IDwjLEw.html#66faa6c4a7

1 - chyba można używac kalendarza google .... czy się mylę?

a czemu tylko roczna gwarancja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hcboria napisał:

a czemu tylko roczna gwarancja?

To ściema. Telefon ściągany z Chin, w dodatku używany używany (fabryczna folia była zdejmowana) i jestem pewien, że bez dowodu zakupu. Więc gwarancja jest patykiem na wodzie pisana. W polskiej dystrybucji nie może być innej gwarancji niż dwuletnia - przepisy UE.

Poza tym. Naprawdę interesuje Was zakup na OLX? Przecież to wylęgarnia oszustów i krętaczy... No ale jedni wydają pieniądze na zakupy, a inni na wtopy...

Z oficjalnej dystrybucji to są telefony tutaj (chociażby):

z Ingram Micro:

https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-mi-mix-2s-46mimix2s-64blk-wifi-gps-nfc-a-gps-bluetooth-lte-dualsim-64gb-android-80-czarny-p581798

https://proline.pl/xiaomi-mi-mix-2s-64gb-white-polska-dystrybucja-p1250613

lub z ABC Data, ale tu ceny są... wysokie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, k.dygnos napisał:

Zaczekam jak w ☓ kom będzie albo oleole.
Chociaż musiała mnie ta Best cena maja dużo dobrych opinii.

https://www.x-kom.pl/p/432960-smartfon-telefon-xiaomi-mi-mix-2s-6-64g-black.html

https://www.oleole.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-mi-mix-2s-64gb-czarny.bhtml

Te sklepy mają Xiaomi od ABC Data, więc ceny są wysokie. I pewnie prędko nie spadną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się "pochwalę"... Był dzisiaj kurier z telefonem tyle że w pudełku MIX 2 a nie 2S ;/ szlak by ich, trochę się czuje jak te amerykańskie dzieci z YT gdzie na święta dostały pudełko od iPhone z jakimiś cukierkami w środku itp... Sklep Bangood, zobaczymy co mi na tą sytuację odpiszą. Tak patrzę że na PayPalu pomijając ochronę jest coś takiego jak "Zażądaj zwrotu kosztów odsyłki". No nic, czekam na odpowiedź...

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oficjalna dystrybucja. Sami ciągają z Chin.
Niesciagają z Chin. To dystrybucja eu, ale nie PL na pewno. Sporo telefonów mają z Czech, czesc z Holandii itp. Wszędzie tam jest taniej, do tego nie dostaniesz od nich faktury VAT. Czyli jak ktoś zna przepisy o VAcie odwróconym to może się domyślać dlaczego jest taniej niż wszędzie. Oczywiście to tylko domysły.

Wysłane z Honor 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, hcboria napisał:

1 - chyba można używac kalendarza google .... czy się mylę?

a czemu tylko roczna gwarancja?

Gwarancja roczna ponieważ wziąłem na firmę i mam fakturę vat. Jak wiadomo przedsiębiorców w polsce traktuje się gorzej.... telefon kupiony z oficjalnego sklepu allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...