Skocz do zawartości

Szkło/ folia do Deski 5 plus


michal.smoderek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na allegro, szkło 2D - koszt około 20 zł - nie będę reklamował.

Ogólnie mogę polecić.

Mały minus, to zasłania gdzieś po 2 milimetry ekran z lewej i prawej strony - ale z drugiej strony w pełni chroni ekran - pokrywa całą powierzchnię ekranu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wozzo

To nie jest takie typowe szkło, jest klejone na krawędzi. Łatwo się przez to nakleja, ale słabo chroni, bo na środku ekranu jest powietrze. Do tego przez te małe kropeczki po całym ekranie, dostaję się kurz. 

Na aliexpress są szkła full glue do Redmi 5 Plus, póki co na allegro nikt nie wystawił. Takie szkła chronią lepiej.

Ma ktoś może naklejone 3MK Flexible Glass?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Heh, no a mnie się właśnie to niby świetne szkło skruszyło na dwóch przekątnych rogach. Telefon nie upadł ani nic, ni z tego ni z owego popękało i musiałam odłupać drobinki. Albo jakiś felerny egzemplarz, albo wcale nie jest takie fajne, jak wszyscy zachwalają... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafxiaomi

To niebieskie etui wygląda super. Pierwszy raz się z takim spotykam, żeby chroniło też przód telefonu, stąd moje pytanie czy ogólnie jakość wykonania tego etui jest w porządku ?, czy nie ma jakiś luzów w jego obudowie, czy dobrze się go wkładało w telefon ?. Czy telefon jest znacznie cięższy w tym etui ? i ostatnie pytanie ;) ponieważ jest ochroniony dolny przód telefonu czy to "zgrubienie" obudowy etui troszkę nie przeszkadza w manewrowaniu palcem po wirtualnych przyciskach funkcyjnych?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2018 o 18:42, magyarek napisał:

Heh, no a mnie się właśnie to niby świetne szkło skruszyło

Dlatego też nie kupuję na Allegro super, hiper, ekstra szkieł za 37,5 zł + koszty wysyłki a kupiłem za US $1.39 - wysyłka darmowa. Kupiłem dwa szkiełka..., za te pieniądze.... Na razie szkiełko całe, drugie czeka na jakieś nieszczęście.

Zauważcie, że na obu aukcjach zdjęcia się powtarzają.

Od dawna jestem fanem etui Nillkin takie więc i tym razem kupiłem a dla kaprysu taką, czerwoną obudowę Wygląda świetnie choć jest niepraktyczna, śliska

Edytowane przez figurel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Mam pytanie, bo kupiłem na gearbest wersję 4/64( w opisie pisze, że snap 636) więc mam kupić folię do wersji Plus czy nie? Niektóre aukcje mają w tytule 'folia do note 5/note 5 pro' tak jakby nie było różnicy między ekranami. Chciałem kupić od 3MK Flexible Glass jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...