pit24316

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pit24316

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wodzisław Śl.

Dodatkowe

 • Smartfon
  SGS 3, Redmi 5Plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Redmi 5 plus, miui10, global stab. Na samsungach czy na redmi 6a można wyłączyć lub załączyć telefon poprzez położenie na ekranie. Jak to zrobić na Redmi 5plus?
 2. Czy ktoś może polecić szkiełko z dobrą powłoką oleofobowa, najlepiej 2.5D do R5Plus?
 3. Czy komenda "flash, wipe all & lock" usunie dane z karty SD?
 4. Czyli komendą "fastboot.exe oem lock" zablokuję? A jak potem odblokować?
 5. Redmi 5 Plus. Po odblokowaniu bootloadera i wgraniu TWRP i Miui eu. stwierdziłem że puki co lepszy jest Global do którego wróciłem. Stwierdziłem że poczekam z innymi romami do czasu zaprzestania wsparcia lub pojawieniu się innego ciekawego custom roma. Teraz pytanie: czy po zablokowaniu bootloadera będę musiał czekać powtórnie na zgodę od Xiaomi?
 6. Mam takie pytanie; czy po zablokowaniu bootloadera chcąc go znowu odblokować muszę czekać na zgodę jak za pierwszym razem?
 7. RN 5 Plus, global stab. Po aktualizacii do najnowszego MIUI po wyborze transmisji danych telefon się blokuje, tzn. ekran stoi w ostatniej pozycji i nie działa na dotyk. Po ponownym uruchomieniu wszystko działa jak należy. Po wył. transmisji danych i przejściu tylko na wi-fi wszystko ok do czasu wył. wi-fi i załączeniu danych. Wtedy wszystko jak wyżej. Jakaś rada?
 8. Po posłużeniu się ww programem, TWRP mamy już cały czas? Odnośnie Redmi 5 plus, można przechodzić bezpośrednio z Global stab na miui.pl, czy też tak jak kol. pic_q2, najpierw global dev a potem dopiero miui.pl?
 9. Czy w dalszym ciągu nie zaleca się instalować TWRP na Redmi 5 Plus na obrazie Global stab? Aktualnie czekam na odblokowanie. Chcę przejść na Xiaomi eu. Lepiej najpierw przejść na Global Dev? Jak długo jet ważne pozwolenie na odblokowanie, 30 dni?
 10. Co znaczy "zakłódkowana"? Uprawnienia są.
 11. Na Redmi 5 Plus, Global MIUI 10 mam problem z wykonywaniem zaprogramowanych backupów za pomocą apki SMS Backup &. Restore. Schedule backup ustawiony na 20.00 codziennie ale nie jest wykonywany. Problem nie pojawił się z aktualizacją MIUI 10. Poprzednio było OK. Apka była już usunięta (deinstalacja) i zainstalowana na nowo i nic. Jakaś rada?
 12. Faktycznie ładowarka była uszkodzona. Nowa, po wymianie, pracuje bez zarzutu, polecam.
 13. Możesz rozwinąć myśl: "ale powinna współpracować za to dobrze z procesorem." Czy ładowarka którą kupiłem, czyli MDY-O8-DF, nie będzie współpracowała z Redmi 5 Plus? PS. Po wymianie ładowarki na sprawną wszystko wydaje się OK. Wymiana trwała trochę długo, jakby coś to napisze.