pit24316

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pit24316

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wodzisław Śl.

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung S3, Redmi 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pit24316

  Problem z transmisją danych.

  RN 5 Plus, global stab. Po aktualizacii do najnowszego MIUI po wyborze transmisji danych telefon się blokuje, tzn. ekran stoi w ostatniej pozycji i nie działa na dotyk. Po ponownym uruchomieniu wszystko działa jak należy. Po wył. transmisji danych i przejściu tylko na wi-fi wszystko ok do czasu wył. wi-fi i załączeniu danych. Wtedy wszystko jak wyżej. Jakaś rada?
 2. pit24316

  Automat do wgrywania ROMów Xiaomi

  Po posłużeniu się ww programem, TWRP mamy już cały czas? Odnośnie Redmi 5 plus, można przechodzić bezpośrednio z Global stab na miui.pl, czy też tak jak kol. pic_q2, najpierw global dev a potem dopiero miui.pl?
 3. pit24316

  Instalacja TWRP i MIUIPolska dla opornych;)

  Czy w dalszym ciągu nie zaleca się instalować TWRP na Redmi 5 Plus na obrazie Global stab? Aktualnie czekam na odblokowanie. Chcę przejść na Xiaomi eu. Lepiej najpierw przejść na Global Dev? Jak długo jet ważne pozwolenie na odblokowanie, 30 dni?
 4. pit24316

  Problem z SMS Backup & Restore.

  Co znaczy "zakłódkowana"? Uprawnienia są.
 5. Na Redmi 5 Plus, Global MIUI 10 mam problem z wykonywaniem zaprogramowanych backupów za pomocą apki SMS Backup &. Restore. Schedule backup ustawiony na 20.00 codziennie ale nie jest wykonywany. Problem nie pojawił się z aktualizacją MIUI 10. Poprzednio było OK. Apka była już usunięta (deinstalacja) i zainstalowana na nowo i nic. Jakaś rada?
 6. pit24316

  Quick charge do redmi 5 plus

  Faktycznie ładowarka była uszkodzona. Nowa, po wymianie, pracuje bez zarzutu, polecam.
 7. pit24316

  Polecane Ładowarki do szybkiego ładowania

  Możesz rozwinąć myśl: "ale powinna współpracować za to dobrze z procesorem." Czy ładowarka którą kupiłem, czyli MDY-O8-DF, nie będzie współpracowała z Redmi 5 Plus? PS. Po wymianie ładowarki na sprawną wszystko wydaje się OK. Wymiana trwała trochę długo, jakby coś to napisze.
 8. pit24316

  Polecane Ładowarki do szybkiego ładowania

  Telefon ładuje się zwykłymi ładowarkami, np. tą która była na wyposażeniu. Innej QC nie mam aby sprawdzić.
 9. pit24316

  Quick charge do redmi 5 plus

  Wypróbowałem różne kable, nic to nie dało. Zwykłymi ładowarkami ładuje bez problemu.
 10. pit24316

  Quick charge do redmi 5 plus

  Zakupiłem do Redmi 5 plus ładowarkę xiaomi MDY-O8-DF, czyli taką jaką jest polecana w poście przez kol. majstersztyk i niestety mam z nią problem bo po podłączeniu telefonu zapala się dioda i symbol błyskawicy i natychmiast gaśnie nie ładując fona. Ładowanie zwykłe np. Galaxy S 3 przebiega prawidłowo. Czy ktoś tą ładowarkę faktycznie wypróbował z tym fonem? Nie wiem czy ładowarkę reklamować?
 11. pit24316

  Polecane Ładowarki do szybkiego ładowania

  Zakupiłem do Redmi 5 plus ładowarkę xiaomi MDY-O8-DF i po podłączeniu telefonu no moment zapala się dioda oraz błyskawica tak jakby się ładował, ale zaraz gaśnie i telefon nie ładuje się. Ładowarka ładuje bez problemu inny telefon, bez QC, kabel dobry. Co o tym sądzicie?