Jump to content

majstersztyk

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About majstersztyk

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tym "ok" to u mnie nie bardzo, ale po zresetowaniu go odpaleniu starego miui i znów flash twrp ruszył system plików. Potem install x.eu i reboot niestety znów do twrp, kolejny reboot ale z przycisku power i odpaliło w końcu. Bardzo irytująca instalacją delikatnie mówiąc
 2. Czy można juz spokojnie flashować twrp do pamięci w mi 10t pro i potem xiaomi,eu? Czy jeszcze coś kuleje? Pytam bo jutro mija czas na odblokowanie i mam zamiar się przesiadać.
 3. Ja to rozumiem, że je wycofali. Gdyby tylko jakaś szansa była zainstalować bez root i magisk na global to chętnie bym to zrobił.
 4. Kupiłem żonie RN 8T po RN 6pro, teraz chce mi głowę urwac za tę aplikację google... Faktycznie dramat jak to wygląda teraz. Dajcie znać jak znajdziecie rozwiązanie miui11. Z tego co czytałem w 10 na rn8 podobno chodzą te aplikacje.
 5. Szukam czarnego motywu z ostatniej aktualizacji globalna stabilnego mix 2s. Przesiadłem się dziś na xiaomi.eu i go nie ma.
 6. majstersztyk

  MIUI 8.8.2

  Potwierdzam że na mi5 nie warto instalować, "system Android" zjada znów baterie ponad 30% zużycia. 30 minut sot zjadło 34% baterii. Nieporozumienie.
 7. majstersztyk

  MIUI 8.7.26

  U mnie na mi5 build spisuje się na prawdę super, bateria jak na miui9 global Stable lub lepiej. Pod koniec dnia zazwyczaj mam 20-30% a dziś 58%. Nie do uwierzenia :P
 8. majstersztyk

  MIUI 8.7.12

  Nie działają na mi5 żadne appsy google Camera. W poprzedniej wersji wszystko było ok. Edit: ponowne odblokowanie API przez twrp i działa.
 9. majstersztyk

  MIUI 8.7.5

  Jak u Was PayPal? U mnie z bazą Avast, wciąż monit, że aplikacja jest nieoficjalna. Edit: po zmianie regionu na Polska, jest już ok.
 10. majstersztyk

  MIUI 8.7.5

  8.6.21 też miał to samo... Nie znalazłem również rozwiązania. Nie wiadomo jak pobiera strefę czasową.
 11. Też chyba wrócę na stabilny rom, bo bateria teraz to jakieś nieporozumienie. Ktoś pamięta jaki był symbol softu przed usunięciem "wiadomosci mi" coś koło marca?
 12. Zawieszony dla mi5, więc pewnie jest jeszcze więcej bugów.
 13. Sprawdź sobie czym się różni prędkość hsdpa i hspa to się dowiesz, a nie komentuj głupio.
 14. Jeszcze jeden mam problem od przesiadki. Zasięg internetu aero2 mam maksymalnie 3g, przed aktualizacją w 95% przypadków miałem H+. Nie wiem czy to wina błędnej ikony czy może jakiś problem z częstotliwością.
×
×
 • Create New...