Skocz do zawartości

Brak możliwośći instalacji czystego Global DEV


ChrisG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z instalacją romu global dev do mojego RN3P. za każdym razem pokazuje się informacja o braku możliwości weryfikacji instalacji. Da się to jakoś obejść bo chce miec czyste Miui a okazało się że mam chyba syf(LHOMIDG 5.1.1. LMY47V).

Screenshot_2018-02-10-16-41-41-563_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wgrać przed EDL Miui 9 Global 8.2.8 Beta. Ale niestety nie mogę odblokować telefonu w Miunlock tool bo przy 99 % wywala error. @Acid

I dodatkowo nie mogę zweryfikować mojego konta w Miunlock status w ustawieniach programisty

Edytowane przez ChrisG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ChrisG napisał:

Nie można zweryfikować konta, spróbuj za minutę lub dwie.

Ja bym poczekał dzień, dwa bo w weekendy są notoryczne problemy z serwerami Mi. Chyba że tutaj też potrzebna jest zmiana VPN  jak w niektórych chińskich modelach, żeby to zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czekałem 3 tygodnie raz na jakiś czas sprawdzając czy mogę odblokować bootloader i niestety nadal jest problem z weryfikacją. 

 

Jak wejdę w konto w ustawieniach telefonu mam ID nie zweryfikowane. Czy może to być powodem braku możliwości odblokowania bootloader? 

 

Screenshot_2018-03-03-12-15-15-708_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , ale mogę to tylko zweryfikować po nazwie , bo niestety link nie działa . Dlatego podałem Ci link do wszystkich dostępnych romów :-) . Pamiętaj aby zaznaczyć clean all w miflash . Stracisz wszystkie dane więc zrób kopię ważnych plików . Będziesz musiał się pomęczyć trzy dni z angielskim i bez google play . Chociaż jak bardzo będziesz chciałbdo dam Ci link do google installer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda ze teraz dopiero o tym wiem. Nie będę miał dostępu od poniedziałku do komputera także odpada. Szkoda że zająłem Tobie czas. Dziękuję Tobie bardzo za poświęcony czas i chęć pomocy. Ale jak tylko nadarzy się możliwość to może skorzystam z tej metody. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam zrobione. Ja już sam nie wiem co trzeba zrobić żeby to ruszyło. Robiłem ten VPN na Wifi i na sieci komórkowej. No za cholerę nie chce się zweryfikować. A nie jestem taki zielony w tych sprawach bo Samsungi przerabiałem po tysiąc kroć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...