tomurbanowicz

Amazfit BIP - tarcze "bin"

Recommended Posts

Witam,

Spolszczyłem i przerobiłem dla własnych potrzeb (nie moją) tarczę EN_2499 ściągniętą z apki AmazFit Bip & Cor WatchFaces, może się komuś przyda.

Oryginalna wersja tarczy: EN_2499.binEN_2499_animated.gif.8305d38a8c2fbb2205f6a8ed43e8ad13.gif

Spolszczona bez pulsu (+odwrotna kolejność dni i miesięcy):

cyfrowy_pl.bincyfrowy_pl_animated.gif.a2d84ee04d138139e79b37279335faad.gif

Z pulsem:

cyfrowy_pl_puls.bincyfrowy_pl_puls_animated.gif.0f0cf9e519218e3f4053532ad1128ebb.gif

Z sekundami:

cyfrowy_pl_sekundy.bincyfrowy_pl_sekundy_animated.gif.c101c613b73e0320cb36c5ca209c9040.gif

6 minut temu, Dexter 13 napisał:

dzięki jjkielce  jesteś wielki

nie ma sprawy. P.S. Kiedyś zrobiłem troche nowocześniejszą wersję tej starej tarczy. Poszukaj może ci się spodoba.

Ale jeśli można to zrób to na dwóch tarczach cyfry zegarka białe na osobnej tarczy 

Bez cienia bo jak cyfry białe będą słabo wyglądały to wrócę do kolorowej

Czy do generowania grafik cyfr, dni tygodnia itp używacie jakiegoś specjalnego programu czy wszystko w Bip WF Editor?
Nie znacie jakiegoś programu podobnego do zakładki Text Generator ale takiego który by potrafił robić grafiki z antyaliasingiem?

Cześć! Czy ktoś mógłby usunąć z dołączonej tarczy zegarka sekundy? Można na ich miejsce umieścić jakaś inna ikonę, jednak najważniejsze dla mnie jest żeby nie było licznika sekund. Z góry dzięki!

PO_1084.bin

PO_1084.png

Edited by aletomeczku

On 2/22/2019 at 2:31 PM, miroele said:

Pozwoliłem sobie przerobić tarczę kol.jjkielce na własne potrzeby.

Może komuś spasuje.

1.bin 25.79 kB · 10 downloads

1.gif.46098e29b7d5bf575034d8d5a9bb0700.gif

Można tą kropkę na kilometrach przesunąć na dół, wydaje mnie się, że planowo miała być na dole :D. Dodatkowo czy jest możliwość "wcisnąć obecną temperaturę i zmienić kropki pomiędzy godziną, a minutami na czerwone jak zegarek nie będzie połączony z telefonem? Z góry dziękuję.