Skocz do zawartości

MiPad - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

To powiedz to, o czym napisałeś. Recenzje pooglądaj na youtube, to się dowiesz, dlaczego warto. Poczytaj na forum. Mam wrażenie, że nawet ci się nie chce palcem kiwnąć, bo informacje, o które pytasz, są praktycznie na tacy podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotkał się ktoś z brakiem możliwości zainstalowania programu Solid Explorer z pliku apk? Wyskakuje komunikat PO CHIŃSKU, jest zielona belka (również po chińsku), ale klikanie w nią nic nie daje. Tak w ogóle to sporo tego chińskiego w polskim ROM'ie :mrgreen:

(mam wersję MIUI dev, bo stable nie dało się zainstalować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Flash'a zainstalowałem :) Kilka innych programów, zarówno ze sklepu jak i .apk również. Co do ROM'u to fakt, na kolana nie powala...

Przed momentem próbowałem z programem Papyrus. Też kicha... Podejrzewam, że takich programów będzie więcej, co czyni ten tablet ( czy może raczej ROM ) bezużytecznym...

Tapatalk Pro by MiPad 64GB

Edytowane przez arcadioush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołączyłem dzisiaj do niewielkiego, ale jakże zacnego polskiego grona posiadaczy MiPada.

 

I teraz pytanie - dlaczego do cholery to się tak laguje od nowości i jak temu zaradzić? ;) [choć i tak lepiej niż Nexus 7 po update'cie do KitKata]

 

Drugie pytanie - dlaczego nie mogę zainstalować niektórych appek, typu... jakdojade? Wyskakuje błąd braku kompatybilności, co miażdży mi serce :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem dzisiaj do niewielkiego, ale jakże zacnego polskiego grona posiadaczy MiPada.

I teraz pytanie - dlaczego do cholery to się tak laguje od nowości i jak temu zaradzić? ;) [choć i tak lepiej niż Nexus 7 po update'cie do KitKata]

Drugie pytanie - dlaczego nie mogę zainstalować niektórych appek, typu... jakdojade? Wyskakuje błąd braku kompatybilności, co miażdży mi serce :(.

Mipad nie ma modulu gps, dlatego nie nozesz instalowac aplikacji typu nawigacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, choć z drugiej strony mnie nie interesuje funkcja lokalizacji w tym programie, tylko rozkłady jazdy i wytyczanie tras... :)

Ja to robie tak ze na telefonie mam titanium backup robie kopie zapasowa i potem przekopiowuje na mipada i tam przywracam w titanium backup. Moze tak pojdzie, u mnie dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje ewidentny lag między kliknięciem ikony a rozpoczęciem jej pracy, to samo jest z przełączaniem między ekranami, które nie jest płynne. Nie jest to specjalnie uciążliwe, ale w sprzęcie z taką specyfikacją - wkurzające. Nie jest tak źle jak w Nexusie 7 z 2012 po update'cie do Kit Kata, ale zdecydowanie nie jest tak, jak być powinno przy takim procesorze i ilości pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy MiPad będzie pasować do pokrowców z klawiaturą dla ipada mini? Są podobnej wielkości, a kupując tablet chciałbym też klawiaturę. Te na Ali robione pod MiPada nie powalają wykonaniem.

Wielkosciowo na pewno. Nie wiem jak z przyciskami czy sa dokladnie w tym samym miejscu ale mipad jest grubszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Czy ktoś może napisać jak obecnie wygląda kwestia stabilności MIUI na MiPadzie? Szukam urządzenia o wymiarach podobnych do MiPad'a z rozdzielczością o propocjach 4:3; głównie do przeglądania stron internetowych, korzystania z forów, odpisywania na wiadomości e-mail. Sprawdzi się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy MIUI na MiPadzie nie będzie miało problemów z touchpadem tej klawiatury? 

http://rapoo.com/ProductShow.aspx?PType=8fQpYH%2b%2b7i8%3d&PID=4xLB1ncCXKs%3d

Chodzi mi o takie gesty, jak przewianie stron pulpitu, czy opuszczanie paska z przełącznikami (na zwykłym androidzie ładnie działało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...