Jump to content

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

glaedrem
 Share

Recommended Posts

Czy jest już możliwy taki zakup, albo kiedy byłby no i gdzie/ u kogo?

Wkrótce.

Ogólnie cenowo będzie jak z ibuygou jednak z wliczonym vatem bo telefony będą legalnie w Europie. Do tego wysyłka kurierem z... Pragi. Do tego serwis w Polsce - gwarancyjny i po gwarancji.

Wysłano z MI Note

• Like 1

To świetnie się składa, szczególnie że gwarancja będzie w kraju. Wczoraj wrócił do mnie mój Mi4 i chińczycy zrobili na nim ryse przez cały ekran w poziomie. Nigdy więcej nie wyślę telefonu na gwarancję do Chin. Nie wiem też czy jest sens pisać do ibuygou w tej sprawie, bo durny kupon na 5 USD mnie nie interesuje.

Wysłane z mojego MI 4W

Naciśnij przycisk Menu do edycji pulpitu, wstaw widżet zegara 4x2, naciśnij ikonę edycji w prawym górnym rogu i wybierz Lokalnie z listy zegarków zegar z Lokalizacją/pogodą itp.

Jak wchodzę w lokalne to mam do wyboru 3 motywy, gdzie jeden to zegar przypominający ten z HTC i żaden z nich nie ma pogody. W motywach do pobrania mogę go wyszukać?

Każdy z romem MIUIPolska ma zegarki w tym miejscu.

Wysłane z MI4

No to ja mam dwa na czarnym tle w dodatku z chińskimi znakami i tej jeden podobny do htc. Czyżbym nie miał MIUI Polska? Zainstalowałem go źle? Po zakupie telefonu z ibuygou miałem bardzo dużo chińskich aplikacji,  włączyłem sieć i wszedłem do aplikacji aktualizacje i zainstalowałem najaktualniejszy MIUI Polska. Po całej operacji zresetowałem dane i mam wszystko po polsku i brak chińskich aplikacji. Widzę, że mam braki w motywach zegara. Co jest tego powodem? Zrobiłem coś źle i myślałem cały czas, że mam MIUI Polska a tak naprawdę go nie mam?

Jeśli nie masz zegarków to oczywiście że źle. Nie przeczytałeś w ogóle naszej instrukcji. Tak to jest...

Masz multilang a nie rom MIUIPolska.

Wysłano z MI Note

Przepraszam ale pytałem na forum czy tak jest ok i dostałem odpowiedź, że tak. Problem w tym, że nie była to odpowiedź od Ciebie ;) W takim razie przeproszę jeszcze raz i poproszę o bezpośredni link z poradnikiem co i jak zrobić aby mieć rom MIUI Polska. Dodatkowo proszę o informację czy stracę wszystkie dane.

Tak

To grafitowa naklejka do odprowadzania ciepła znad baterii. Coś jak radiator, tylko płaski jak naklejka :)

To podejrzewam, że jeśli ta naklejka jest trochę odrapana to nie spełnia już swojej funkcji. Nigdy więcej naprawy telefonu w Chinach...

To znaczy że dostępna jest wersja na którą "wszyscy" od ponad pół roku czekają :P nie dawno sprawdzałem to była w statusie "Out of stock"

Pewnie jest to wersja WCDMA a że takowej nie ma do wyboru to "wrzuciło" im się do LTE