Jump to content

belgianmalinois

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by belgianmalinois

 1. OK, zfleshowałem miflashem do miui 8 global 6.10.13 beta, czyli moge już od teraz normalnie aktualizować przez mirecovery czy jak?
 2. Dzięki wszystkim za wskazówki. Instaluje własnie 5.12.17
 3. Witam na wstępie powiem, że posiadam mi4 od marca zeszłego roku. Telefon dostałem w piątek i wtedy wyszła aktualizacja 5.3.27 i taką też zainstalowałem. Nie widziałem potrzeby aktualizacji i tak śmigałem na niej bez większych problemów prawie półtorej roku. Odkąd dostałem telefon i zainstalowałem ową aktualizacja porzuciłem forum i własnie nie bardzo się orientuje co i jak. Próbowałem wziąć się za aktualizacje mojego mi4 ale z marnym skutkiem. Pobrałem wszystkie potrzebne pliki i gotowy do instalacji napotykam od razu na przeszkody. Do rzeczy, próbuje zainstalować te twrp i tu się zaczyna problem. Odpalam mi4 w trybie fastboot, podłączam mi4 i wpisuje w wiersz fastboot devices. Konsola przechodzi do następnej linijki i nic się nie dzieje. Telefon samoistnie wychodzi z fastboot i pokazuje się na środku ekranu bateria. Gdy wpisze flash recovery twrp.img też nic się nie dzieje, chociaż wyświetla się napis waiting for any device. Jeżeli ktoś mógłby mnie pokierować jak zaktualizować moją mi4 byłbym mega wdzięczny.
 4. No elo, touchwiz lepszy XD Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 5. Ściągnij górna belkę i tam pod gpsem masz taki fajny przycisk Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 6. Usunąć ze słownika Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka Hmm tzn. Klikasz na klawiaturze w ikonkę ustawień i tam masz "moje słowa "
 7. Z tego co mi wiadomo, to miui polska ma juz roota z automatu
 8. Czyli będzie ta czarna wersja Mi4 czy nie? Bo jedyne co mnie powstrzymuje od zakupu Mi4 to własnie to, że nie ma wersji czarnej
×
×
 • Create New...