Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest już możliwy taki zakup, albo kiedy byłby no i gdzie/ u kogo?

Wkrótce.

Ogólnie cenowo będzie jak z ibuygou jednak z wliczonym vatem bo telefony będą legalnie w Europie. Do tego wysyłka kurierem z... Pragi. Do tego serwis w Polsce - gwarancyjny i po gwarancji.

Wysłano z MI Note

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie się składa, szczególnie że gwarancja będzie w kraju. Wczoraj wrócił do mnie mój Mi4 i chińczycy zrobili na nim ryse przez cały ekran w poziomie. Nigdy więcej nie wyślę telefonu na gwarancję do Chin. Nie wiem też czy jest sens pisać do ibuygou w tej sprawie, bo durny kupon na 5 USD mnie nie interesuje.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij przycisk Menu do edycji pulpitu, wstaw widżet zegara 4x2, naciśnij ikonę edycji w prawym górnym rogu i wybierz Lokalnie z listy zegarków zegar z Lokalizacją/pogodą itp.

Jak wchodzę w lokalne to mam do wyboru 3 motywy, gdzie jeden to zegar przypominający ten z HTC i żaden z nich nie ma pogody. W motywach do pobrania mogę go wyszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z romem MIUIPolska ma zegarki w tym miejscu.

Wysłane z MI4

No to ja mam dwa na czarnym tle w dodatku z chińskimi znakami i tej jeden podobny do htc. Czyżbym nie miał MIUI Polska? Zainstalowałem go źle? Po zakupie telefonu z ibuygou miałem bardzo dużo chińskich aplikacji,  włączyłem sieć i wszedłem do aplikacji aktualizacje i zainstalowałem najaktualniejszy MIUI Polska. Po całej operacji zresetowałem dane i mam wszystko po polsku i brak chińskich aplikacji. Widzę, że mam braki w motywach zegara. Co jest tego powodem? Zrobiłem coś źle i myślałem cały czas, że mam MIUI Polska a tak naprawdę go nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz zegarków to oczywiście że źle. Nie przeczytałeś w ogóle naszej instrukcji. Tak to jest...

Masz multilang a nie rom MIUIPolska.

Wysłano z MI Note

Przepraszam ale pytałem na forum czy tak jest ok i dostałem odpowiedź, że tak. Problem w tym, że nie była to odpowiedź od Ciebie ;) W takim razie przeproszę jeszcze raz i poproszę o bezpośredni link z poradnikiem co i jak zrobić aby mieć rom MIUI Polska. Dodatkowo proszę o informację czy stracę wszystkie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

To grafitowa naklejka do odprowadzania ciepła znad baterii. Coś jak radiator, tylko płaski jak naklejka :)

To podejrzewam, że jeśli ta naklejka jest trochę odrapana to nie spełnia już swojej funkcji. Nigdy więcej naprawy telefonu w Chinach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że dostępna jest wersja na którą "wszyscy" od ponad pół roku czekają :P nie dawno sprawdzałem to była w statusie "Out of stock"

Pewnie jest to wersja WCDMA a że takowej nie ma do wyboru to "wrzuciło" im się do LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...