Skocz do zawartości

MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim dziękuję za odpowiedz. Jak wygląda sprawa z zakupem poprzez serwis iBuyGou ponieważ nigdy nie miałem styczności z robienie zakupów przez internet ze sklepu obsługującego inną walutę niż moja.

 

Płaci się przez PayPal, walutami sobie głowy nie zawracasz, Paypal dokonuje przewalutowań. Oczywiście po kursie niezbyt korzystnym, ale to raczej normalka. O innych formach placenia niech może ktoś inny napisze, bo ja zawsze (ok. 25 transakcji w Ibuygou) płaciłem tylko przez PayPal. Poza tym na te tematy (zakupy w Chinach) jest osobny wątek, to jest wątek o konkretnym telefonie.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dodaj mu, że kwestia przewalutowania tyczy się posiadania już pieniędzy na koncie.

W przypadku pustego salda PP i chęci zapłaty PP poprzez kartę, warto jest wybrać kartę walutową po wcześniejszym zakupie obcej waluty po dobrym kursie. Można na tym spokojnie zaoszczędzić 100 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc konto na PP już założone teraz tylko pozostaje chyba czekać do stycznia by dowiedzieć się czy pojawi się XMi5 czy nie żeby w razie czego nie kupić starszego modelu przed premierą nowego. BTW czym w zasadzie różni się ta nakładka MIUI od czystego Androida i np. zamulacza TouchWiz'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc konto na PP już założone teraz tylko pozostaje chyba czekać do stycznia by dowiedzieć się czy pojawi się XMi5 czy nie żeby w razie czego nie kupić starszego modelu przed premierą nowego. BTW czym w zasadzie różni się ta nakładka MIUI od czystego Androida i np. zamulacza TouchWiz'a?

 

Poza tym nazwanie MIUI "nakładką" jest jednak troszkę oburzające :-P To jest raczej głęboko przeprojektowany, pełnowartościowy system operacyjny na bazie Androida i z Androidem kompatybilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam jeśli kogoś uraziłem jestem laikiem w temacie i dlatego chcę się coś więcej na ten temat dowiedzieć. Ponawiam pytanie jeśli na iBuyGou przy ofercie jest napisane Pre-Order tzn. przy czarnym modelu XMi4 16GB jaki jest czas oczekiwania na telefon? Pytam informacyjnie bo raczej poczekam do stycznia czy czasem nie ukaże się nowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwierzę kiedy zobaczę. Niby jakim cudem Xiaomi miałoby pokazać telefon w... Las Vegas? Na logikę po co się mają pchać do Ameryki pokazać telefon skoro robią to co roku w Pekinie w okolicy sierpnia/Września na specjalnej konferencji. Moim zdaniem bujda.

To jak poważny portal nie ma znaczenia. Gizchina np ma bliżej do wydarzeń i nowości z Chin a też dużo rzeczy to były plotki.

Nawet gdyby to Mi5 będzie pewnie dopiero od połowy przyszłego roku, bo te Snapdragony 810 ktoś musi zrobić.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy pokazać prototyp to jedno ale dać masową produkcję to drugie. Tak było kiedyś z MI3.

 

Tak czy inaczej moim zdaniem nie bo chodzi mi o co innego.

 

To tak jakbym wymyślił nową odmianę Polskich jabłek - smaczne, słodkie i 2 razy tańsze od innych lokalnych i poleciał z tym do hameryki by w LV pokazać je na targach sadowniczych, dać posmakować amerykanom i powiedzieć, że za pół roku tylko i wyłącznie w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, może ktoś wie dlaczego po zakupie opaski mi band i zainstalowaniu ich oficjalnej aplikacji podczas próby zalogowania mam komunikat "can`t sign in" i tak w nieskończoność ?

 

To chyba jakaś kpina, żeby mając mi4 i oficjalną apkę producenta nie móc sparować opaski z z telefonem.

Może jakaś apka zamiennie, która działa za opaską mi band ?

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konto zalozone, na stronie producenta ( xiaomi account) powłączałem wszystko co się da. Tak mam aplikację mi opaska. Włączone połączenie z netem przez sieć , sprawdzałem także z wifi. Wiecznie otrzymuje komunikat o tym, że "logowanie nie udało się". Nie mam już pomysłu co może być nie tak, zastanawiam się tylko jak tą opasę się uruchamia bo na zagranicznych recenzjach nikt tego nie uruchamia tylko opaska sama zaskakuje po włączeniu apki i zalogowaniu się.

 

Co do ograniczen dostępu do neta dla tej aplikacji nei wiem jak to sprawdzić...

 

Ok, jednak znalazłem w ustawieniach aplikacji i przyznam szczerze, że włączone są wszystkie uprawnienia dla aplikacji prócz "pływających okien".

Edytowane przez fikusny19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, może ktoś wie dlaczego po zakupie opaski mi band i zainstalowaniu ich oficjalnej aplikacji podczas próby zalogowania mam komunikat "can`t sign in" i tak w nieskończoność ?

To chyba jakaś kpina, żeby mając mi4 i oficjalną apkę producenta nie móc sparować opaski z z telefonem.

Może jakaś apka zamiennie, która działa za opaską mi band ?

pozdrawiam!

Był problem z serwerami synchronizacji dla aplikacji MiBand. Frustrujące ale juz działa... Edytowane przez Mariusz Bujak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek zbiorczy także chyba tutaj...

 

Nie mogę doszukać się jak dodać wyjątek do task killera. Chciałbym żeby nie ubijał mi apki MiBand, MiKey i HD Widgets - domyślam się że to będzie gdzieś w panelu sterowania, jednak nie mogę do tego dojść... może ktoś się orientuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna za ok 2$ jest możliwość ubezpieczenia przesyłki od dodatkowych kosztów typu VAT. Ibuygou wychodzi naprzeciw klientom :)

"Ubezpieczenie", o którym mówisz to 5% wartości koszyka. Nie wprowadzaj w błąd. 2$ to standardowe ubezpieczenie od zniszczenia bądź zgubienia. 

 

Poza tym, trzymajmy się tematu wątku, o Vatach i kosztach związanych z zakupami w Ibuygou piszemy w innych wątkach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...