Skocz do zawartości

Messenger Lite - wysyłanie zdjęc


Pływak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu mam problem z messengerem lite otóż nie można wysłać zdjęcia. Naciśnięcie ikony aparatu kompletnie nic nie powoduje, brak reakcji. Apka przeinstalowana, uprawnienia sprawdzone. Ma ktoś to samo albo wie w czym tkwi problem? Telefon to Redmi 4X z najnowszym xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, virusek90 napisał:

Potwierdzam jak napisał @Nezumi Przez tą wadę musiałem się przerzucić na normalną wersję . . . ciekawe czy to czasem nie jest ich celowe zagranie (by więcej osób przerzuciło się na normalną wersję)

Pewnie tak. Tak samo jak video rozmowy, które bez problemu można by w Lite odblokować bez dodatkowego obciążenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się właśnie zastanawiałem nad tym czy celowo nie wyłączyli ale ostatnio na google play jak przeinstalowywałem dalej wisi

https://lh3.googleusercontent.com/BNJoJKk8r3VEq5ECxm1MuiVzJCbl2uu3ZESUj6kyVUff9d88VgMGfoJJHG7pdubP250=h900

 

Niemniej dzięki za info trzeba sie przyzwyczaić bo do normalnego na pewno nie wrócę...

 

 

Edytowane przez Pływak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Nie wysyłać zdjęć...
A poważnie. Jeśli mają być z zachowanym formatem (rozdzielczością), to pozostaje chyba tylko mail. Patrząc na to jak FB lub MSG  kompresuje fotki, płakać się chce...
Tak ale jakieś screena czy coś albo zdjęcie czegoś innego co nie musi być dobrej jakości
Niektórych wręcz życzą sobie zdjęcia tylko przez Messenger, żadna chmura czy mail :(

A jest Messenger Lite dark theme?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

na Redmi Note 4 na romie Global dziala normalnie po zainstalowaniu romu xiaomi.eu stable lub dev przestaje dzialac wiec nie jest to wina aplikacji tylko romu.

PS. na innych telefonach np samsung i huawei dziala ta opcja caly czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.