Recommended Posts

Nie nie, jest ok! ;P tylko mówię, bo w poprzedniej wersji było polacz :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

To już nie moja brocha, na stocku też tak jest o ile pamiętam. Chyba że wrzucisz stocka i podeślesz screeny?

No masz przedostatni FW :)

BTW:

Czemu nie używasz MOD Mi Fit z EN pogodą?

Wiem że to nie Twój błąd w tłumaczeniu. Używałem go chwilę i miałem jakiś problem z którąś funkcją w zegarku, ale nie pamiętam z którą.

Cześć, ja mam inne pytanie. Zamówiłem tego smartwatch'a i chciałbym wiedzieć czy wyniki ćwiczeń da się wyeksportować do Endomondo?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Proszę Was o pomoc jak rozwiązać problem AGPS, który w ogóle się nie aktualizuje? Już powoli puszczają mi nerwy jak za każdym razem wchodzę do Mifit-a i ciągle ten AGPS się aktualizuje bez powodzenia. Do tego nawet bez wejścia w Mifit też się aktualizuje w czasie gdy czekam na powiedomienie w zegarku. Bateria znika w oczach i w ogóle mam już tego dosyć. Da się to jakoś wyłączyć żeby automatycznie nie aktualizowało tego? e438a70b2077d95ced9c67a6e6ad2c96.jpg

Edycja. Problem rozwiązany

Proszę Was o pomoc jak rozwiązać problem AGPS, który w ogóle się nie aktualizuje? Już powoli puszczają mi nerwy jak za każdym razem wchodzę do Mifit-a i ciągle ten AGPS się aktualizuje bez powodzenia. Do tego nawet bez wejścia w Mifit też się aktualizuje w czasie gdy czekam na powiedomienie w zegarku. Bateria znika w oczach i w ogóle mam już tego dosyć. Da się to jakoś wyłączyć żeby automatycznie nie aktualizowało tego? e438a70b2077d95ced9c67a6e6ad2c96.jpg

Edycja. Problem rozwiązany
Co pomogło?

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Kombinowałem po pracy cały wieczór. Najpierw w telefonie grzebałem w ustawieniach GPS i wyłączyłem wszystkie uprawnienia lokalizacji dla mi Mifit-a. Później kombinowałem z Bluetooth. W każdym razie nic to nie dało i nawet bez odpalenia Mifit, zegarek ciągle synchronizował AGPS. W końcu miałem się już poddać i zostawić to na dzisiaj. Jednak wpadł mi do głowy pomysł, żeby odinstalować Mifit-a (lolex 3.0.6 mod ten bez mod PL) i zainstalować na próbę Mifit ze sklepu Play. Zrobiłem tak i bingo. Od razu wszystko się uspokoiło i tylko raz zegarek pobrał AGPS i to bez żadnego błędu. Bateria od razu trzyma dobrze w zegarku i telefonie. Tak że już never ever nie zainstaluje modowanego Mifita spoza sklepu, bo za dużo nerwów mnie to kosztowało.

Czy jest możliwość używania Smartwatcha bez telefonu tzn czy może zapisać trasę i tętno a następnie wrzucić te dane na telefon? Czy można wyeksportować w formacie .gpx, .tcx. lub .fit ? (to formaty czytane przez endomondo). Dzięki. darekorkom  

2 minuty temu, pbrzuch napisał:

czesc. jak dlugo trzyma wam bateria w Bipie?

U mnie (ale ja się sporo "bawię"), ostatnio wytrzymał 25 dni.

Edited by tomurbanowicz

U mnie po dwóch tygodniach miałem 27 % baterii. Na nowym FW strasznego kopa dostał zegarek. Teraz błyskawicznie można przemieszczać się po menu

Na tym 3.0.7 mam to samo co Grzegorz 3 posty wyżej - błąd pobrania pogody

Dodatkowo, nie chce się dodać konto Google Fit

AGPS aktualizuje się bez problemu

Wysłane z mojego OnePlus 5 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.