Skocz do zawartości

Nadchodzi nowy Xiaomi - model Mi5X


r0bertt

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.08.2017 o 22:28, acidbrain napisał:

Ogólnie to teraz kupie mi5x albo s7 edge. Tylko te zakrzywione krawedzie mnie wkurzaja

Czy ja wiem. Od jakiegoś czasu uzywam S7E i jedyny problem to przyzwyczajenie do większej klawiatury. Dla mnie ekran krawędziowy stał się podstawą uzywania telefonu bo jednak jest to przydatne.

 

W tej cenie nie ma tragedii. Chociaz lepiej chyba wyłapać jakąś mi5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S̶̶7̶̶ ̶̶t̶̶o̶̶ ̶̶i̶̶n̶̶n̶̶a̶̶ ̶̶k̶̶l̶̶a̶̶s̶̶a̶̶ ̶̶f̶̶o̶̶n̶̶a̶̶ ̶̶,̶̶z̶̶a̶̶n̶̶i̶̶m̶̶ ̶̶x̶̶i̶̶a̶̶o̶̶m̶̶i̶̶ ̶̶m̶̶u̶̶ ̶̶d̶̶o̶̶r̶̶o̶̶w̶̶n̶̶a̶̶ ̶̶t̶̶o̶̶ ̶̶p̶̶r̶̶z̶̶e̶̶d̶̶ ̶̶n̶̶a̶̶m̶̶i̶̶ ̶̶2̶̶ ̶̶m̶̶o̶̶d̶̶e̶̶l̶̶e̶̶ ̶̶(̶̶:̶̶ ̶

Wysłane z mojego MI 5s Plus mokeedev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skay77 napisał:

Ta lepszy na pewno od Nokii na Symbianie i to też bym dyskutował ,nagle xiaomi zrobiła dobry aparat a we flagowcach nic nie robi (:do Samsunga im droga mleczna

Wysłane z mojego MI 5s Plus mokeedev
 

No tak ale może jest chociaż znośny :P Widziałem porównanie do mi 6 to nagrania jakby pozbawione kolorów. A nagrywanie dzwięku podczas filmów to totalne nie porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Acid napisał:

W którym telefonie można przełączać się na teleobiektyw?

Wysłane z MI6
 

LG ma płynne przełączanie pomiędzy szerokokątnym, a normalnym i mało tego, łączy obydwa i mamy płynny zoom. Wiem, że to nie teleobiektyw ale zasada jest ta sama.

iPhone 7s Plus ma teleobiektyw i też się przełącza.

To nie jest nic nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale Mi6 za 4 razy mniej od iPhone 7S tego nie umie. Cóż...

Wysłane z MI6


No nie przesadzaj. Iphone 7 plus mozna juz kupic za okolo 3000zl, nowego nieuzywanego. Mi6 z chin jak unikniesz vatu to okolo 1600 zl, z vatem to daje okolo 2000 zl. Roznica nie jest wcale taka ogromna.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kiedyś do jakości aparatu z iPhone 7s dojdzie xiaomi tylko trzeba czasu i cierpliwość aż taki telefon wyprodukują i softu nie zepsują.

A ja dalej uważam że ten super aparat w mi5X to chwyt marketingowy żeby złapać klienta na ciekawość czy stał się cud i Ich telefon ma aparat porównywalny z konkurencją z górnej półki.Cieżko mi nawet pomyśleć że w flagowca mi6 jest aparat  średni a do średniaka włoża wyśmienity aparat chyba że to Miui9 cuda zadziała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kiedyś do jakości aparatu z iPhone 7s dojdzie xiaomi tylko trzeba czasu i cierpliwość aż taki telefon wyprodukują i softu nie zepsują.
A ja dalej uważam że ten super aparat w mi5X to chwyt marketingowy żeby złapać klienta na ciekawość czy stał się cud i Ich telefon ma aparat porównywalny z konkurencją z górnej półki.Cieżko mi nawet pomyśleć że w flagowca mi6 jest aparat  średni a do średniaka włoża wyśmienity aparat chyba że to Miui9 cuda zadziała.
 
I od tego super aparatu lepszy jest ten ktory Samsung zastosowal w S6. Xiaomi moze dac nawet 4 aparaty to i tak nic nie zmieni. Lepiej zeby zamiast tych dwoch zastosowali jeden ale dobry i dopracowany soft.

Wysłane z mojego MI PAD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

Póki co to Mi6 ma gorszy soft i wsparcie trybu manualnego od Mi5s... Nie zrozumiem tego nigdy, jak można wydać coś gorszego. Wystarczy nie dotykać...

A ja to rozumiem literka S oznacza premium i musi być lepsza od mi6 czyli aparat zrobi jakiś postęp w mi6s mam nadzieję ale na dużo nie ma co liczyć ale gorzej chyba się nie da pewnego poziomu nie można przekroczyć.

Wiadomo od jakiej firmy  podłapali literkę S na końcu przypadek nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tpawel napisał:
2 godziny temu, galakty napisał:
Ale o 100 zł droższy G6 potrafi. Cóż... (Mówię o polskich, oficjalnych cenach).

Gdzie z oficjalnej Polskiej dystrybucji kupi g6 za 2100?

Nie czepiaj się słówek ;) Chodzi mi o normalny sklep, z gwarancją. A czy telefon był produkowany na Holandię czy Polskę, to bez znaczenia, to niczego nie zmienia. 

Co z tego że Mi6 jest z "polskiej" dystrybucji, jak ma wycięte pasma europejskie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tpawel napisał:

Luzik, nie czepiam się. Poprostu dziś widziałem hurtowy cennik niektórych smartfonów i nie ma opcji żeby tyle kosztowal. Polska 3 świat. Na Amazonie 430euro. Ciekawe ile by mi6 kosztował skoro honor 9 kosztuje 399euro

Dlatego w sklepie na S jest w ludzkiej cenie 2100, bo telefon nie pochodzi z naszego kraju. 

Własnie szkoda, że Mi6 nie ma za granicą, bo byłoby taniej kupować od nich, niż z IBG... ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to akurat nie przeszkadza sklep jest w galerii niedaleko mnie więc po zamówieniu mogę sobie w sklepie odebrać wieczorem .Gwarancja jest 2 lata.

A na oficjalnym dystrybucji akurat mi nie zależy ważne że max 2 dni jest u mnie i przystępna cena.

Ale fakt mój błąd

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tpawel napisał:

Dokładnie, mam to samo zdanie. Kompletny absurd. A wejdź na amazon.de to z wysyłką do PL kupi jeszcze taniej :)

To sprawa oczywista jest w pełni się zgadzam to z z tym sklepem dla przykładu podałem bo mi odpowiadało gdybym kupował lg g6 może nawet od reki by kupił odrazu jakby mieli na sklepie w tej cenie.

A poprostu moje cele są nastawione na xperie Compact lub nokie 8 chyba że coś innego się pojawi więc jeszcze poczekam aż w Niemczech będzie dostępne.

A od aparatu oczekuję tylko żeby był lepszy od xiaomi mi6

 

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, makakam napisał:

Skusilem sie na niego, zamowilem w ibg w poniedzialek, dzis przyszedl do mnie. Instaluje juz polski rom. Przesiadam sie z mi4s, zobaczymy co to bedzie;)

Sprawdź go i rozwiej wątpliwości co do aparatu czy warto wogóle się nim interesować ze względu na 2 aparaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Snajper napisał:

Sprawdź go i rozwiej wątpliwości co do aparatu czy warto wogóle się nim interesować ze względu na 2 aparaty.

Przecież jest już tutaj wrzucona recenzja.

TLDR; drugi aparat niczego nie zmienia, bo to teleskop, użyjesz raz na 100 fotek a korzyści żadnych oprócz gorszej jakości. Normalne zdjęcia są normalne, filmy też, a nawet gorsze bo nie masz EIS/OIS. 

Mi5s bije go strasznie.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...