Buullo

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Buullo

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  S7E

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ja wiem. Od jakiegoś czasu uzywam S7E i jedyny problem to przyzwyczajenie do większej klawiatury. Dla mnie ekran krawędziowy stał się podstawą uzywania telefonu bo jednak jest to przydatne. W tej cenie nie ma tragedii. Chociaz lepiej chyba wyłapać jakąś mi5.
 2. Oczywistym jest ze jak elektronikę to tylko z za granicy. Przykładowo. Takową grafikę do PC która kosztuje u nas 1500 zł w niemczech, EN kupimy za nawet 1000.
 3. Nie chce was martwić/mylić ale z tego co wiem jako pierwsze na usunięcie ze smartfona wejścia jack 3.5 postawiło bodajze lenovo. Potem idiot to podłapało i zrobił się na to szał. Między innymi tez jestem przeciwnikiem usuwania tego wejścia. Mam drogie słuchawki i telefon bez tego automatycznie wypada z mozliwości zakupu. Czekałem na ten telefon i trochę się zawiodłem, wczoraj wybór padł na s7e.
 4. Raczej nie chodzi o sam fakt robienia tych dwóch rzeczy jednocześnie a same przejściówki i słuchanie na usb/usb-c gdzie jakość dzwięku jest znacznie gorsza od tej na jacku.
 5. Wersja 64gb, 6gb ramu wydaje się spoko.
 6. Cena super. Szczególnie za taki telefon. Jedyny problem jest taki, że zanim będzie dostępny, zanim do nas przyjdzie, za nim wyjdzie "spolszczenie" To będziemy świętować nowy rok.
 7. Planuje kupić mi5s i dlatego myślę nad tym. Ewentualnie po prostu wziął bym telefon na firmę ale nie wiem czy to też nie ma jakiś swoich konsekwencji. Jeśli poprosił bym o fakturę vat to gdy paczka przyjdzie do polski i przejmą ją celnicy to wtedy oczywiście płacę vat a później to już standardowo tak?
 8. Jeśli chodzi o zamawianie z ibg to co polecacie? Najlepiej jakby paczka przyszła jak najszybciej i oczywiście bez vatu... Jeśli chodzi i opcję w ibg która kosztuje bodajże 22$ i ubezpiecza od vatu, czy warto płacić za to?
 9. Jeśli bedzie z en to będzie spoko. Chociaż najchętniej zainstalował bym na nim miuipl.
 10. Tak przy okazji. Czy jak zostanie rozpoczęta sprzedaż a ja będę chciał zakupić sobie mi5s np z ibg to będzie on z globalem?
 11. Jeśli to nie problem można prosić o link gdzie o tym pisał?
 12. Już miałem kupić Mi5 64gb. Czekam na Mi5s. Nawet jeśli cena za wersję 64gb będzie wynosić 1500/1600zł to i tak genialna cena. Jak za cenę wersji 64gb mi5 zapłacimy tyle. Przypuszczane ceny: 299 USD za wersję smartfona z 6 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej "Zapewne z pośrednikiem wyjdzie ~1500zł" 345 USD za wersję 6 GB RAM/128 GB ROM "Pośrednik ~1700zł" 405 USD za wersję 6 GB RAM/256 GB ROM "Pośrednik ~2000,2100zł" Oczywiście sprytniejsi sprowadzą sobie telefon prosto z chin. Poczekamy zobaczymy, ja już wiem co zakupię. Mam nadzieję, iż w tej wersji telefonu uświadczymy lte w Polsce.