Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 5A/5 oraz Redmi 5/5+


lukaszop

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Orjon napisał:

O, a tego to nie wiedziałem. Możesz zarzucić linkaczem?

Nie pamiętam o który dokładnie chodziło, ale chyba Mi 5x. Trzeba było długo czekać na możliwość odblokowania, bo Xiaomi to blokowało, ale w końcu odpuściło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orjon napisał:

Aaa, no tak, bo były bootloadery podmieniane na te z mi mixa 2 i przy wgrywaniu ROMu był łatwy brick z którym nawet micenter czasami sobie nie radziło... 

Podmienione bootloadery w podrabianych globalach, to inny problem. Tam nie dało się odblokować, bo nie. Ale w końcu pozwolili. Piszemy nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, fake4r napisał:

Tak czytałem w jakiejś recenzji.. Ja ogólnie czekam. A jak wrażenia z R5+ ?

Po przesiadce z RN2 wielkie wow. Z minusów tylko 3 rzeczy; biała dioda powiadomień, czasami dotyk słabo łapie przy prawej krawędzi i 360h oczekiwania na odblokowanie BL :/

Mam wersję 4/64, może do różnych wersji wsadzają różne ekrany. Ja mam od Tianmy.

Screenshot_2018-01-29-21-41-22-487_com.huaqin.factory.png

Edytowane przez SkromnyNick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy premiera note 5 ? hehe

https://www.gsmmaniak.pl/805610/xiaomi-redmi-note-5-ekran-specyfikacja/

jakby byl snap 660 to dalbym i te 240dolarow, a jak nie bedzie i rzuca taka cena to juz wole redmi 4 plus 4/64

 

p.s czemu nie ma jeszcze dzialu o redmi 5 plus?? kusi mnie ten telefon a nie ma wcale opinii..

 

Edytowane przez data17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFC pewnie nie będzie, chociaż mogliby zrobić z serii Redmi Note takie bardziej premium w porównaniu do Redmi 5 Plus, bo tak to nie ma wielkich różnic i mogliby dać też NFC. Snap 636 będzie zapewne wystarczająco wydajny, już 625 jest bardzo dobry. Quick Charge też mogłoby być zapewnione, bo w Redmi Note 4 go nie ma, a SoC jak wiadomo to obsługuje i jak dobrze kojarzę to w Redmi 4 jest QC. Jaki by nie był Redmi Note 5, to i tak nie warto mi teraz zmieniać Redmi Note 4, bo jest po prostu zbyt dobry i przed blisko rok korzystania nic się nie zestarzał, więc pewnie jeszcze minimum rok wytrzyma i poczekam na serię 6. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...