Skocz do zawartości

Bateria Mi6 - wątek ogólny


matys1497

Rekomendowane odpowiedzi

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Bateria Mi6 - wątek ogólny
1 godzinę temu, matys1497 napisał:

A jak użytkujesz?

Transmisja non stop, często hot spot, nawigacja, często podłączone urządzenie poprzez bluetooth. Na razie mam mi6 od kilku dni, także jeszcze mocno go testuje. Do tego zostawili mi syf china ROM pomimo że prosiłem o inny. Muszę wgrać miuPolska

Edytowane przez ciampek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tymcio napisał:

U mnie starcza na cały dzień (9 - 21) poza domem. Fejs, Messenger, Whatsapp, ciągle włączone dane i lokalizacja, czasem Clash Royale

Przy takim uzytkowaniu to powinien 3 dni wytrzymać...

Może opiszesz ile korzystasz z tych aplikacji? Czy odpalasz Messengera co godzinę, pieć minut, a może non stop jest w tle?

Albo podawajcie SoT, bo tak to... Patrzcie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, teempz napisał:

Mam pytanie apropo kupna Mi6. Czy jest gdzieś możliwość kupna na raty?

Raczej nie... Jedynie Allegro lub poczekać na oficjalną dystrybucję w Polsce (co będzie głupotą bo cena będzie kosmiczna).

Więc tylko Allegro od Janusza co sprowadził z Chin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, galakty napisał:

Istnieje coś takiego jak raty 0% i nie masz żadnych odsetek... Witamy w 2017 roku.

Zgadza się, nie dokładnie określiłem... Myślałem, o kupowaniu w Chinach :) Chociaż zawsze można kupić polską dystrybucję kilka set złotych drożej i mieć RATY ZERO % :D:D 

Edytowane przez Muzykalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Muzykalny napisał:

Zgadza się, nie dokładnie określiłem... Myślałem, o kupowaniu w Chinach :) Chociaż zawsze można kupić polską dystrybucję kilka set złotych drożej i mieć RATY % :D:D 

Z polskiej dystrybucji Mi 6 będzie nieopłacalny. Skoro Mi 5 kosztuje 1700 zł, to Mi 6 przekroczy barierę 2k. A w tej kwocie znajdą się lepsze telefony. Za 2300 można mieć G6 i to nie z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, galakty napisał:

Z polskiej dystrybucji Mi 6 będzie nieopłacalny. Skoro Mi 5 kosztuje 1700 zł, to Mi 6 przekroczy barierę 2k. A w tej kwocie znajdą się lepsze telefony. Za 2300 można mieć G6 i to nie z Allegro.

Dokładnie :) Ma Kolega rację :) A np. oficjalna polska dystrybucja ma być dopiero za jakieś 5-6 miesięcy, tak twierdzili panowie w tym pierwszym salonie Xiaomi :) i wyskoczą znając życie z cenami 2,2k gdzie inne flagowce już potanieją ;p

Edytowane przez Muzykalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muzykalny napisał:

Dokładnie :) Ma Kolega rację :) A np. oficjalna polska dystrybucja ma być dopiero za jakieś 5-6 miesięcy, tak twierdzili panowie w tym pierwszym salonie Xiaomi :)

Długo :o Trochę dziwne, skoro Global już jest... Ale pewnie Polska, papiery i inne zezwolenia robią swoje. Tak czy siak, sprzedaży to nie napędzi, bo o ile za 1700 zł można się zastanowić, to powyżej 2k to żart będzie.

Redmiaki i tak stanowią trzon sprzedaży u nas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, galakty napisał:

Długo :o Trochę dziwne, skoro Global już jest... Ale pewnie Polska, papiery i inne zezwolenia robią swoje. Tak czy siak, sprzedaży to nie napędzi, bo o ile za 1700 zł można się zastanowić, to powyżej 2k to żart będzie.

Redmiaki i tak stanowią trzon sprzedaży u nas.

Dokładnie, jak stałem przy stoisku z 20 minut to bardzo duże zainteresowanie miały redmi 4x. W sumie nie brzydki telefon, a tani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, galakty napisał:

To też zależy który model, ostatnio widziałem w dużej sieciówce RN4 za 1200 zł, a w tej kwocie już znajdzie konkurencję.

To jakaś dziwnie wysoka cena, ale nadal chyba z oficjalnej dystrybucji 4/64 Gb, nawet "no name" nie znajdziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muzykalny napisał:

Dokładnie :) Ma Kolega rację :) A np. oficjalna polska dystrybucja ma być dopiero za jakieś 5-6 miesięcy, tak twierdzili panowie w tym pierwszym salonie Xiaomi :) i wyskoczą znając życie z cenami 2,2k gdzie inne flagowce już potanieją ;p

A ta wersja ma być z LTE 800 (to chyba byłoby jedyne sensowne wytłumaczenie takiego opóźnienia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurcze no, wszyscy jakoś tak chwała ta mi6 pod względem baterii. A u mnie jakby jest.. beznadziejnie. 

 

3h od dołączenia od ładowarki, prawie nic nie robię bo jestem w mieści gdzie jest kiepski zasięg (który wiem że korzystnie nie wpływa na czas pracy) i mam 70% baterii. Toż to nie ma szans na cały dzień użytkowania telefonu bez ładowania. :o

Screenshot_2017-08-20-15-20-15-887_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-08-20-15-20-19-763_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...