Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

Może, ale ani nie mam czasu ani ochoty bawić się w skakanie po ROMach. Kupiłem telefon i okazało się że to nieużywalny badziew miui. Próbowałem Globala, miuipolska, Androida 6 i 7 i zawsze gdzieś coś nie działa. Mam już drugie wydanie LOs i działa wszystko jak należy.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiFlah 2016.04.01 > Telefon w EDL > Instalacja Global Developer 7.7.20 > Instalacja twrp-3.1.1-0-gemini > reboot > recovery > Wipe > Format Data > reboot > recovery > Wipe > Advanced Wipe > Zaznaczenie wszystkich partycji oprócz USB OTG i Wipe > Instalacja 

Ciekaw jestem jak wypadnie CAF citrus na Mi 5.

Edytowane przez majdan12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spisuje ten citrus ROM?
Jest spolszczony?
W tym wątku przeczytałem, że aby przejść z miui eu na alternatywny ROM należy zainstalować globala dev przez edl z miflash a następnie twrp, wipe i ROM. Wcześniej gdy zmieniałem ROM wystarczylo zrobić wipe w twrp system data cache i instalacja romu. Trzeba robić wipe pamięci wewnętrznej?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cietybadacz

Bardzo dobrze działa Citrus-CAF. 

Ma język Polski.

Chcąc przejść na custom rom robi się instalacje Global Developer aby odnowić telefon i mając taki telefon usuwamy MIUI w TWRP i instalujemy custom rom. Pamięć wewnętrzną się nie czyści jak się myśli o powrocie do systemu któremu zrobiliśmy kopie w TWRP > Backup.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...