data17

Xiaomi Redmi Note 4X - opinie

Recommended Posts

Nie wiecie skąd się bierze taka różnica w geekbenchu?

Global Stable - Single - 841 / Multi - 2881

MIUIPolska - Single - 845 / Multi - 3733

Co tutaj taka cisza? Nikt sie nie pochwali MIUI 9 i wynikami w porównaniu do MIUI 8? Jak tam się sprawuje android 7 i jak z płynnością działania?

Ja przesiadłem się póki co na stabilne 8.5.4.0 bazujące na Androidzie 7.0

Wynik z Geekbench: Single - 861/ Multi - 4124

Na MIUI 9 przesiądę się jak wyjdzie pierwszy Global Stable i wtedy zapewne też wipe zrobię.

Zainstalowałem 8.5.4.0 ale byłem totalnie niezadowolony z optymalizacji baterii - wyciągałem max 6h włączonego ekranu. Przesiadłem się na MIUI9 global beta - jestem bardzo zadowolony. System jest mega szybki i płynny. Limitless wygląda bajecznie, bateria trzyma co najmniej tak dobrze jak na miui 8 w moim przypadku - jestem w stanie wyciągnąć 11~12h godzin ekranu. Nie znalazłem wielu bugów ale najbardziej brakuje mi funkcji planowania zadaniami ( albo jej nie ma albo zniknęła w czeluściach innych opcji) Ogólnie jak na tak wczesne stadium MIUI 9 polecam 

Jeśli piszesz o tym co myślę, to Panel Sterowania > Bateria :)

Co do MIUI 9 - również jestem zadowolony. Działa zdecydowanie żwawiej niż MIUI 8 i jak na razie nie mam ŻADNYCH problemów. Dodatkowym atutem jest fakt, że Magisk i SafetyNet wreszcie funkcjonują razem bez żadnego kombinowania.

Edited by Antyhaker

Czytałem na xda że niby na miui 9 poprawili jakość dźwięku. Sprawdzał ktoś ?

Wysłane z mojego ONEPLUS 3 przy użyciu Tapatalka

A tak na poważnie oprócz niby szybszego systemu i dzielenia ekranu co wprowadziło miui9 ? Bo ja jakoś w szoku nie jestem...

Właśnie dostałem aktualizację do wersji 8.5 na Androidzie 7.0 trochę jestem zawiedziony bo myślałem że będzie od razu miui 9. Ale mniejsza z tym zauważyłem że zmieniono ikonki tzn. kwadraciki są białe tragicznie to wygląda u was też tak jest? przed aktualizacją były w kolorowych odcieniach.

comment_EpXjcFKPAVAmS6vh7EmxE6ROti4ftzSd

Edited by eslomiui

Google apki sa na globalu ,niektore tez nich ale ja jestem na 7.1.2 custom

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Zreszta nie wie wiem po co siedzic na globalu chyba tylko poto aby miec stare bugi (: xposeda nie zaistalujesz o kernelu mozna sobie pomarzyc i na globalu root troche nikiedy robi zamieszanie,wiec global pachnie cykoria (; system dla nowicjuszy i mamich synkow

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

49 minut temu, TomoS napisał:

Instalowaliście na czysto czy aktualizacja OTA?

OTA + później TWRP i root. Na razie wszystko hula. Przez Titanium backup wywaliłem apki googla jak muzyka, filmy, zdjęcia itp i zobaczymy czy rzeczywiście sot spada na tej wersji.

Jeśli chodzi o roota to jaki jest najlepszy sposób? Na innych forach polecają Magiska lub SuperSU. Co lepsze?

25 minut temu, TomoS napisał:

Jeśli chodzi o roota to jaki jest najlepszy sposób? Na innych forach polecają Magiska lub SuperSU. Co lepsze?

Ostatnimi czasy lepszy jest magisk

11 godzin temu, acidbrain napisał:

A tak na poważnie oprócz niby szybszego systemu i dzielenia ekranu co wprowadziło miui9 ? Bo ja jakoś w szoku nie jestem...

Masę rzeczy, które nie są dostępne w naszym regionie :P

46 minut temu, TomoS napisał:

Tylko i wyłącznie Magisk.

Edited by Antyhaker

Ponieważ zapewnia wsparcie dla dodatkowych modułów, przez co daje więcej możliwości. No i nie bez znaczenia, przynajmniej dla mnie, jest wbudowany MagiskHide. 

Jeśli zależy mi tylko na wywaleniu preinstalowanych apek i korzystania z apek, które wymagają roota to opłaca się flashować Magiska czy wystarczy sam SuperSU?

9 minut temu, monilla13886 napisał:

Hejka. Pomozcie który wybrac model ... xiaomi redmi note 4 czy 4x? dodam ze szukam z allegro...

Po prostu ze Snapdragonem - czyli 4X.

Wersja 4 i 4X to te same modele z tym że wersja 4X nie posiada pasma LTE 800Mhz.

38 minut temu, k3lt napisał:

Nie kupuj 4x, tylko i wylacznie Redmi Note 4 Global

To jest wariant z obsluga LTE B20 (800Mhz) na Snapdragonie 625, Redmi Note 4x nie obsluguje pasma B20 wiec nie ma najmniejszego sensu kupowania go. Oba maja ten sam procesor.

Nie wiem co się tak uczepiliście tego B20. Według mnie jest to zbędna funkcja, której nie potrzebuje typowy użytkownik smartfona. Co do procesora to sie nie zgodzę. Wersja 4X jest na Snapdragonie a wersja 4 ma MediaTek Helio X20.

@monilla13886

Brałem z tej aukcji i polecam

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-grey-3-32gb-nowy-sd625-5-5-i6896699736.html

Edited by TomoS

To za obrażanie powinien być ban. Wystarczyło sprostować zamiast obrażać "mądralo". Widziałeś żebym się wymądrzał? Kazdy popełnia błędy ale to nie powód żeby mnie obrażać. To właśnie takich jak ty powinno się banować. Nie pozdrawiam.

Użytkownika monilla13886 przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Edited by TomoS
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.