Jump to content

benito

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

benito's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Safety net przechodzi. Magisk hide włączony dla gpay i aplikacji banku. Jak zwykle to robię. Ale teraz płatności NFC nie działają. Nie mogę skutecznie dodać karty. Jest może jakiś moduł do magiska w tej sprawie?
 2. Gesty działają tylko na domyślnym launcherze, a ty masz ustawiony POCO.
 3. Przekreślone NFC w aplikacji GPay przy karcie płatności. Napis; Karta nie skonfigurowana mimo prawidłowej konfiguracji. Ale płatność w sklepie przeszła. YouTube vanced po przejściu do widoku poziomego ustawia jasność na 100%. Dlaczego?
 4. Wszystko mega super tylko nie da się dzwonić...
 5. Które TWRP muszę mieć do zainstalowania najnowszej bety? Mi 9 t pro
 6. Czy ta wersja MIUI może spokojnie służyć do codziennego użytku? Czy bateria nie spada bardziej w porównaniu do wersji stabilnej? Czy działają płatności zbliżeniowe? Czy działa magisk hide i YT vanced? Czy będzie działać Adaway? Jakie bugi zdarzają się najczęściej? Na podstawie praktyki użytkowania. Czy muszę mieć jakieś specjalne recovery do zainstalowania? Czy muszę coś robić z folderem dostawcy/vendor podczas flashowania? Obecnie jestem na stable 12.06 z rootem. Recovery 3.3.1-32
 7. Czy jest jakiś motyw naprawdę czarny? Nie szary, nie ciemny....tylko CZARNY. Kontakty, wiadomości, ustawienia mam na czarno, jest w wielu motywach do pobrania. ale chodzi mi o powiadomienia i szybkie ustawienia na czarnym tle. Blo aplikacje sklepu czy inne apki google to raczej się nie da zrobić na czarno tak jak to było możliwe za pomocą substratum (np. na oneplus ) ?
 8. Paczka pod TWRP podmieniająca MiuiAod.apk na działającą wersję. Działa na Mi 9 (mieliśmy ten sam problem z motywami AOD), więc i u Was powinna działać. https://mega.nz/file/e0AQ1TSS#hUccNkGz2yoQNY9_4d9ZA1-LtIob9OzFdD4W5Ajt9k8
 9. A działa wam w trybie ciemnym tak żeby nie przyciemniało tapety? U mnie nigdy to nie działało na supertapetach...
 10. benito

  Wibracje budzika

  No właśnie nie ma. Daj screen z tym ustawieniem.
 11. benito

  Wibracje budzika

  Jak wyłączyć wibracje budzika? Nie mogę znaleźć takiej opcji, a to co powyłączałem to nic nie daje. Mi 9T pro MIUI 12.
 12. Bo ta opcja jest w najnowszym oprogramowaniu 3.5.7. pod ikoną edytuj mapę. Tam są najwyżej trzy mapy które się nadpisują. A historia odkurzania to inna zakładka.
 13. W pamięci są niby trzy mapy, ale wszystkie z tej samej kondygnacji. Pamiętam że na poprzednim sofcie jak wyniosłem robota na piętro to po kilku chwilach działania wczytywał mapę z pamięci (wcześniej tam jeździł), mimo że stację ma na parterze. Czyli nowa aktualizacja dodała dzielenie na pokoje ale zabrała pamiętanie map.
×
×
 • Create New...