john21

Potrzebne porównanie aparatu do lumi 925 bądź 930.

Recommended Posts

3 minuty temu, don_kamillo napisał:

Wszedłem dzisiaj z ciekawości właśnie, Chrome na tłumaczenie na angielski. Nie ma nic o aparacie, a jak jest, to w ramach ciekawostki.

Możliwe, że cenzura. Na en.miui też banowali za negatywne opinie...

Aż dziwne, że wątek o żółtym wyświetlaczu się uchwał... Choć poza jednym typem, więcej zdjęć nie widziałem.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Akurat mam L930 oraz Mi4C i aparat to bardzo smutna sprawa w Xiaomi. Zdjęcia sporo gorsze, zwłaszcza przy gorszym oświetleniu lub sztucznym świetle, kolory bardziej wyprane i żółte. Akurat w momencie zakupu Mi4C wiedziałem o tym i się pogodziłem. Do zdjęć mam L1020 :D  i normalną cyfrówkę.

A tym kiepskim oświetleniem to ciekawe. Ten sam rozmiar piksela, GORSZA przesłona, a lepsze naświetlenie? Soft? Musiałbym sam mieć obydwa w rękach i porównać, bo czysto technicznie to Mi4C wygrywa :| 

Przeczytałem recenzję 930... A tam w minusach:

zauważalnie nieostre rogi zdjęć;

Ale przecież ma Carl-Zaissa :((( 

To może być kwestia egzemplarza. W innym wątku chyba pisałem (a może w tym ;) ),że mojej żony mi4c mydli w rogach, a mój nie. 

10 godzin temu, miklo napisał:

To może być kwestia egzemplarza. W innym wątku chyba pisałem (a może w tym ;) ),że mojej żony mi4c mydli w rogach, a mój nie. 

Ja to rozumiem. Piłem tylko do osoby, która napisała, że Carl-Zeiss to cud i mimo stosowania różnych sensorów wystarczy ta optyka by zdjęcia były cudowne :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.