Skocz do zawartości

Miui Polska ROM, Aktualizacje, Informacje, Problemy itp.


Warson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za racji tego iż nie widzę nigdzie tematu związanego z aktualizacjami ROMU MIUI Polska postanowiłem że takowy powinien powstać. A Dlaczego?

Dlatego iż każda aktualizacja wnosi coś nowego, jedno naprawi a inne zepsuje. Zdarzyło mi się że zainstalowałem najnowszą łatkę i 50% aplikacji na telefonie mi nie działało poprawnie, a powrót z Andka 7.0 do 6.01 jest dość problematyczny zatem informacja.

Obecny Stabilny ROM MIUI Polska: 

MIUI 6.12.22 ANDROID 7.0 ROM MD5: F6ACDBE903 | BL: ODBLOKOWANY | DATA: 26/12/2016

Ja mam kilka pytań:

- Czy działa dobrze (Wyświetla obraz) aplikacja NC+GO

- Czy Łapie Szybko sygnał GPS?

- Czy naprawiono błąd artefaktów podczas nagrywania Filmów w 4K?

Czy ktoś z was miał okazję go przetestować? Jak się sprawuję? proszę o informację.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w różnych tematach które na dziś mają po kilkadziesiąt stron. Watson ma rację trzeba to odświeżyć bo dziś znalezienie czegoś trwa w nieskończoność i na każdym podforum pojawiają się takie same pytania a najbardziej zaawansowani członkowie forum w swym sarmacyzmie odsyłają do formulki.... szukaj jest na forum.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sp4ubw napisał:

Ale co Wy macie za problem? Dzisiaj Acid zrobił nowy temat z nowym MIUI i jest, rozwija się, tak jak poprzednie. Wypowiadają się tam właściciele MI5 i piszą co działa, co nie. Wystarczy przeczytać. A jak ktoś nie chce szukać to CTRL+F i "MI5".

Mistrzu albo ja mam jakieś okrojone forum albo nie wiem, ja takowego tematu nie widzę, proszę podaj chociaż jeden link gdzie ktoś się wypowiada na temat najnowszego softu Miui Polska do Mi5? Co w nim działa a co nie, jak naprzyklad spisuje się bateria? 

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Warson napisał:

Mistrzu albo ja mam jakieś okrojone forum albo nie wiem, ja takowego tematu nie widzę, proszę podaj chociaż jeden link gdzie ktoś się wypowiada na temat najnowszego softu Miui Polska do Mi5? Co w nim działa a co nie, jak naprzyklad spisuje się bateria? 

Bateria trzyma 2 dni od rana...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

W zasadzie od zakupi Mi5 tylko raz robiłem aktualizację - do 6.10.13 (Android 6.0.1 / MIUI 8.1) - było to rok temu więc chciałem wrzucić nowy soft ale "oszalałem" jak zacząłem szukać info jak zaktualizować 6.10.13 do nowszej wersji.

Czy do aktualizacji z 6.10.13 do 7.10.26 trzeba zrobić jak poniżej?

Aktualizacja MI5 do Androida 7.0

Aby zainstalować po raz pierwszy 7.0 na MI5 należy:

  1. Zaktualizować system xiaomi.eu do ostatniej wersji Android 6.0 6.11.10
  2. Zaktualizować TWRP do najnowszej wersji: https://dl.twrp.me/gemini/ przez fastboot flash recovery twrp.img
  3. Przejść do TWRP po instalacji recovery z fastboot boot twrp.img
  4. Wykonać backup w TWRP i najlepiej przenieść na komputer katalog /TWRP
  5. Instalacja najnowszego romu Android 7 w TWRP (sekcja Install) bez WIPE

 

Czy po wrzuceniu 6.11.10 można wrzucić 7.10.26?
Czy aktualizację TWRP można przeprowadzić na początku - przez aktualizacją do 6.11.10?
Którą wersję TWRP użyć dla Mi5 3/32GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ogromy problem, a mianowicie 30min temu pobrałem aktualizacje 7.11.2 na mojego mi5. Oczywiście zainstalowałem, jednakże po chwili wyłączył mi się telefon. Od tamtej pory zero reakcji. Nie mogę go włączyć w żaden sposób: power, power + volume -, power + volume +. Gdy podłączam do gniazda również nic się nie dzieje.. Ja pieprzę już mam po telefonie? :(

 
  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Immoral napisał:

Panowie mam ogromy problem, a mianowicie 30min temu pobrałem aktualizacje 7.11.2 na mojego mi5. Oczywiście zainstalowałem, jednakże po chwili wyłączył mi się telefon. Od tamtej pory zero reakcji. Nie mogę go włączyć w żaden sposób: power, power + volume -, power + volume +. Gdy podłączam do gniazda również nic się nie dzieje.. Ja pieprzę już mam po telefonie? :(

Przytrzymaj baaaaaaaaaaaardzo długo (nawet kilka minut) przycisk power i sprawdź, czy telefon w dalszym ciągu się nie uruchamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 4.11.2017 o 17:50, Koola napisał:

W zasadzie od zakupi Mi5 tylko raz robiłem aktualizację - do 6.10.13 (Android 6.0.1 / MIUI 8.1) - było to rok temu więc chciałem wrzucić nowy soft ale "oszalałem" jak zacząłem szukać info jak zaktualizować 6.10.13 do nowszej wersji.

Pomoże ktoś?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...