Jump to content

Gdzie kupić mi5 pro, żeby miał pasmo 800MHz?

Recommended Posts

No właśnie nie wiem co tak wszyscy się napalają na te 800 MHz. W moim redmi note 3 pro LTE działa bez zarzutów

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edited by blazej203
13 minut temu, Vielicky napisał:

Db to może inaczej czy brak pasma 800MHz jest strasznie odczuwalny? Mam to pasmo w mojej xperii m4 ale ona z dobrym połączeniem sieciowym nie szaleje, wiec nw czy przez brak tg pasma jest sens rezygnować z tg urządzenia

Jeśli masz w miejscu w którym przebywasz przekaźniki na 800MHz, a innych nie, to tak - jest odczuwalny. a jak masz inne, to nie, nie jest odczuwalny. Sprawdź sobie mape BTSów w miejscu które Cie interesuje po prostu... Ja gdybym nie przeczytał na forum że tego pasma nie ma to bym nawet nie wiedział. ale to zależy też od operatora. Zresztą... LTE rzadko włączam, bo normalnie to szkoda prądu.

Edited by wtbn
No właśnie nie wiem co tak wszyscy się napalają na te 800 MHz. W moim redmi note 3 pro LTE działa bez zarzutów

Pasmo to przyda się na terenach wiejskich.

pacnięte z redmi note 3 SE

7 godzin temu, Elderbary napisał:

Ja kompletnie nie odczuwam braku tego pasma :) lecz moj ostatni telefon który je zawierał to LG g2 w 2013 roku :)

Sent from my MI 5s using Tapatalk

:o to w LG G2, które miałem w 2014 roku miałem takie pasmo i nie wiedziałem nic o nim, ehh.... to znaczy że mi także nie jest potrzebne :D

1 minutę temu, wojtekmarchewka napisał:

:o to w LG G2, które miałem w 2014 roku miałem takie pasmo i nie wiedziałem nic o nim, ehh.... to znaczy że mi także nie jest potrzebne :D

Bo wtedy praktycznie wogóle nie było przekaźników u nas w kraju na 800mhz. a teraz jest troche, ale też nie jakoś dużo.

Przed chwilą, wtbn napisał:

Bo wtedy praktycznie wogóle nie było przekaźników u nas w kraju na 800mhz. a teraz jest troche, ale też nie jakoś dużo.

:D Tak wiem, jeżeli chodzi o mnie, to te pasmo nie jest mi do niczego potrzebne, w domu mam lepszy zasie 4G niż 3G, prędkość pobierania  w 4G to ok 30mb/s. W pracy nadajnik mam na zakładzie i tam 4G mam ok 70mb/s. No ale rozumie że są osoby podróżujące,  czy ze słabym zasięgiem u siebie :)

Pierwsze komercyjnie uruchomila sferia dla plusa w marcu 2015. Pozostali prawie rok później

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...