Sign in to follow this  
Dany Gee

Jakie słuchawki?

Recommended Posts

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jaki będzie najlepiej działający zestaw słuchawkowy (dokanałowy) dla MI3W w Polsce? Ktoś sprawdzał z Was?

Nie chcę zamawiać specjalnie z Chin, no chyba, że nie będzie wyjścia.

Przetestowałem zestaw słuchawkowy od SE Xperia Arc S i grają tragicznie - wycięte niemal całe pasmo, pogłos. Brzmią tak, jakby nie były wcisniete do końca w gniazdo (a są!).

Z góry dzięki za sugestie, pozdrawiam!

Thx Panowie, słuchawki zamówione już do mnie fruną.

Niestety, poczekam od 14 do 30 dni. W między czasie co byście polecili? Ktoś sprawdzał inne zestawy, które dobrze współpracują z tym fonem? Już pal licho odbieranie rozmów, ważne, żeby muza dobrze grała.

Dzięki za odpowiedzi.

Z opinii wnioskuję, że są całkiem w porządku jeśli chodzi o jakość? Nie jestem co prawda audiofilem ale głuchy też nie jestem i wyczuwam kiedy słuchawki mają TĄ głębię ;)

Yo,

wczoraj wreszcie dotarły do mnie Pistony i faktycznie pykają rewelacyjnie, warto było na nie poczekać. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi!

Pozdrawiam

Mi3 połączone ze słuchawkami piston daje świetny efekt, koniecznie należy ustawić w opcjach dźwięku właśnie te sluchawki. Efekt mnie powalił :)

Mi3 połączone ze słuchawkami piston daje świetny efekt, koniecznie należy ustawić w opcjach dźwięku właśnie te sluchawki. Efekt mnie powalił :)

to chyba masz podrobki, ustawienie sluchawek piston w dirac, daje tragiczny efekt....

Mam pistony 2 + ustawienie dla pistonów zwykłych i jest więcej niż OK.

Nie jestem audiofilem ale na ucho też mi nikt nie nadepnął. Próbowałem różnych ustawień, a że muzę słucham z zasady bezstratnie to jestem w stanie wyczuć różnicę. Dla mnie powyższe połączenie jest bardzo dobre.

Może te ustawienia do pistonow zmieniły się w dzisiejszych romach, kiedyś to było tragiczne...

Mam pytanie, czy te słuchawki będą działać z LG G (E975)? Chodzi mi o to, że niektóre są jakoś dwupinowe, inne trzy...

Odkładam na Marshall Major, wcześniej myślałem o legendarnych Koss tych na pałąku. Douszne i efekt izolacji to nie dla mnie.

@Ernie

Ja posiadam słuchawki w wersji Brief i i mogę powiedzieć że lepiej grają od piston ver1 jak i od samsungowych dołączanych do s4 
Sam pilot według minę jest bardziej poręczny względem piston (przyciski po jednej stronie intuicyjnie się je przyciska, w pistonach zawsze szukałem klawiszy)

A updated jakie są? Występują w innym kolorze niż ten brązowy? Np. całe czarne, całe białe?

Pistony v2 sa juz rowniez w kolorze srebrnym. Poczatkiem tygodnia beda u mnie ofercie

Odkładam na Marshall Major, wcześniej myślałem o legendarnych Koss tych na pałąku. Douszne i efekt izolacji to nie dla mnie.

Mówisz o tych "legendarnych" Koss Porta Pro? Lepiej dołożyć do Jays Vjays.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edited by boober

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this