Jump to content

Abel11

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Abel11

 1. Potwierdzam, po zaktualizowaniu do najnowszego softu, bluetooth nie reaguje nie chce się włączyć.
 2. Abel11

  Szerokość ekranu

  Witam, od wtorku mam mixa 3 po przesiadce z 1 i jedyne co mnie denerwuje to szerokość ekranu. W jedynce miałem szerokość 5 ikon, w mi mix 3 na globalu mam szerokość 4 ikon. Po wgraniu softu z miui polska udostępni mi się ta opcja?
 3. A więc wieczorem/ w nocy na pewno ogarnę jak wrócę do domu.
 4. To wstaw tutaj dla potomnych To jak będziesz pisać to wystarczy jak napiszesz do czasu kiedy MI Unlock da radę odblokować dalej z TWRP i custom romem sobie poradzę
 5. Mogą być jakieś zagraniczne nawet tutoriale tylko aby to był angielski
 6. @majdan12 Wiem, usunęła mi się część, jeśli jesteś chętny to możesz pomóc albo wskazać który to poradnik bo z reguły zatrzymuję się na zainstalowaniu DEV romu.
 7. @majdan12 Wiem, usunęła mi się część, jeśli jesteś chętny to możesz pomóc albo wskazać który to poradnik bo z reguły zatrzymuję się na zainstalowaniu DEV romu.
 8. Fakt gmail. google play i inne aplikacje od googla są wgrane od razu coś troszkę mnie zdziwiło. Masz jakiś poradnik jak to zrobić ? Czy od razu go formatować całego i dopiero odblokować i wgrać nowy custom rom ?
 9. @majdan12 Telefon mam od ibuygou tak więc chyba do czegoś takiego nie powinno dojść :/
 10. Jeden już mam drugiego nie potrzebuję
 11. Witam, mam taki problem, a mianowicie nie mogę odblokować telefonu. Próbowałem już wszelkich znanych mi metod odblokowania. SMS ze zgodą od xiaomi uzyskałem, MI unlock po zalogowaniu się na konto pokazuje że mój telefon nie jest wspierany "... isnt supported". Konto xiaomi ma 100 pkt czyli max. Sprawdzałem przez ADB widać telefon ale pokazuje że jest zablokowany przez co nic nie mogę zrobić. Mam rom global stable 8.2.19.0.0 (MAHCNDI) android 6.0.1 MXB48T. Ma ktoś jakieś pomysły jak można to obejść, naprawić ?
 12. Na ibuygou black friday to jeden wielki fake mi note jest droższe o 15$ Jedyna różnica to widzę że mają na stanie note 2 i za to 15$ drożej no i nawet kuponu nie można użyć ...
 13. A czym to się różni bo w sumie pierwszy raz słyszę o takiej wersji EDIT: ok znalazłem w sieci co i jak jednak nie będę czekał na flat tylko pytanie czy dostępność będzie taka sama jak MI MIX czy większa ?
 14. Mam takie pytanie czym się różni normalna wersja na ibuygou za 519$ a droższa global ? Tylko większą obsługą sieci ? Tańsza wersja powinna odbierać w Polsce.
 15. One się nie kumulują, ale mam 2x 10$ i mnóstwo po 2-7$ Edit: wiadomo o której Polskiego czasu może zacząć się ta promocja ?
 16. A orientujesz się gdzie warto go kupić ? Ibuygou, goldway ?
 17. Witam, mam takie pytanie w niedalekiej przyszłości Planuje zakupić jeden z tych dwóch telefonów i teraz moje pytanie który lepiej wybrać note 2 czy mi5s pro? Drugie pytanie czy jest możliwość zakupu note 2 w granicach do 2 tyś PLN ? I gdzie najbardziej opłacałoby się kupować.
 18. @Pietr Użyte nie pomaga, sprawdziłem mnóstwo sposobów z google, na en.miui.com też sądzę że po prostu pamięć w tel padła.
 19. Witam, mam taki problem, telefon padł mi w nocy (bateria się wyczerpała) i rano już go nie mogę włączyć pojawia się "błyszczący" napis ANDROID, a następnie pojawia się klawiatura QWERTY gdzie po wpisaniu pisze "... password is correct but file is corrupted" i na dole jedynie przycisk "reset phone" wejście do recorvery mode (power on + VOL UP) działa. Jakieś pomysły jak to rozwiązać ? Tel mam od 2,5 roku i pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. EDIT: Użyłem TWRP zainstalowałem, starałem się zrobić WIPE ALL ale jest problem z pamięcią @Acid masz jakąś radę?
 20. Witam, mam takie pytanie, czy tapety blokady da się ustawić tak by zamiast blokady (bo mam wzorek i mam wszystko zamazane i nic nie widzę, a w kontaktach mam zdjęcia) zmieniała się tapeta ? Edit: A więc tak, wraz ostatnimi aktualizacjami jest nowa opcja aby ekran blokady miał zmienne obrazy z racji iż nie mogę ich widzieć a nie lubię monotonności jestem ciekaw czy można zastosować tą opcję do normalnej tapety na naszym głównym pulpicie P.S bardziej chyba już się nie da
 21. za jednym dolarem (3,90zł) płakać nie będę a jeśli dojdzie to dobrze, i takie pytanie która to wersja pistonów ?
 22. Na stronie Ibuygou.com można już zamawiać pre-ordery MiPad za 100$ oficjalna cena ma się wachać w granicach 350$ za wersję 64gb tak podaje nam przedstawiciel ibuygou na facebook-u, cytując "Ibuygou Adrien Bonnaure around 350$ for 64GB" http://www.ibuygou.com/book-a-mipad/
 23. No niby tak , ale wolałem się upewnić co do sms-ów to zgaduję że pewnie nie chyba że jakaś opcja przez chmurę xiaomi lecz wątpię by miał czytnik sim P.S Wiadomo coś o sprzedaży (data,cena na ibuy-u)
×
×
 • Create New...