Jump to content

GeoT

Użytkownicy
 • Posts

  262
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

GeoT last won the day on May 5 2014

GeoT had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI3W; SGS4 (I9505)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

GeoT's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Witam po latach Odkąd sprzedałem swojego MI3 i przeskoczyłem na SGS5 niestety nie było okazji tu zaglądać ale wciąż miło wspominam swoją przygodę z MIUI. Dodam, ze Samsung nie umywa się nawet do MI3 i do MIUI a co dopiero, jak się sodziewam, do MI5 - ale taka była potrzeba "zmienić porsche na gorsze" No i myślę o powrocie pod kątem MI5. Ale mam pytanka dotyczące kwestii zawartych w tytule. Choć z drugiej strony zastanawiam się czy nie za wcześnie na zawracanie tym głowy, bo przecież MI5 to jeszcze nowy telefon i być może nie ma doświadczeń w tej kwestii. Wracając do wątku: 1) jak wygląda sprawa z takim tandemem: MI5 i zegarkiem Gear S2 Classic. Używa ktoś? Nie będzie się gryzło? 2) chcę kupić telefon pod kątem aktualnej i ewentualnie przyszłej kompatybilności telefonu z mirrorlinkiem. Mam Aurisa z ubiegłego roku i tam jest mirrorlink ale jak się okazuje jest w wersji 1.0 (być może zrobią łatkę ale z Toyotą różnie jest). Natomiast nowsze telefony (takie jak mój obecny SGS5) mają mirrorlink 1.1 który niestety jest niekompatybilny wstecznie. No i klapa. Piszę o tym, bo chciałbym kupić telefon, który ewentualnie daje nadzieję na przyszłą zgodność z systemem w aucie. Wiem, ze to bardziej skomplikowany problem ale może ktoś coś podpowie?
 2. @up To pierwsze co zrobiłem Ciekawe, że inne funkcje działają, np. dodatkowe opcje uruchamianie itp.
 3. O ile WSM poszedł ładnie to u mnie Toolsy w zasadzie nie działają. Zamiast loga operatora nie pojawia się nic, wskaźnik procentowy baterii także. Włączanie/wyłączanie nic nie daje. Ktoś też tak ma?
 4. Podłączał już ktoś WSM (2.3.4) pod najnowsze MIUI dla MI3? Jest na kk 4.4.4 i nie wiem czy jest kompatybilne
 5. Hmm czy aby na pewno "0000"? Miałem chyba ten właśnie model zestawu i mam wrażenie, że było tam "12345" albo "1234".
 6. W changelogu dzisiejszego romu dev czytałem że coś w tej sprawie zrobili (jeśli oczywiście dobrze zrozumiałem).
 7. Mam MI3 z najnowszym dostępnym romem dev i konto w Aliorze. Nigdy nie miałem problemów z smsami z banku.
 8. Mam pistony 2 + ustawienie dla pistonów zwykłych i jest więcej niż OK. Nie jestem audiofilem ale na ucho też mi nikt nie nadepnął. Próbowałem różnych ustawień, a że muzę słucham z zasady bezstratnie to jestem w stanie wyczuć różnicę. Dla mnie powyższe połączenie jest bardzo dobre.
 9. Ja to ostrzeżenie "w najbardziej zrozumiałym języku świata" widziałem na swoim MI3. Zakupiony styczeń - luty tego roku.
 10. No i proste. Jeśli MI4 64GB rzeczywiście będzie za 400$ (a pewnie wystarczy na to poczekać) to w tej sytuacji nie opłaca mi się naprawiać szyby w moim MI3 za 150$. Trzeba go jeszcze poużywać, sprzedać, dołożyć i kupić MI4. Te zaokrąglone rogi obudowy to super pomysł jak dla mnie. Właśnie przez te kanty poleciało mi szkło przy upadku :/
 11. Ładny motyw rzeczywiście. Tylko animowane ikonki (pogoda, zegar, notatki) nie są aktywne.
 12. Mój najnowszy motyw. Jak dla mnie najładniejszy z tych jakich używałem. Problemem są jedynie krzaczki na pulpicie i na wygaszaczu. Chciałbym sam spróbować je usunąć edytując pliki wg podanego tutoriala ale nie wiem gdzie pobrało mi na telefon ten motyw. Chyba, że ktoś sam by chciał go przerobić. Nazwy nie podam, bo to też chińskie krzaki. Trzeba go szukać w płatnych w apce Motywy.
 13. @latet Pewnie już to doczytałeś w wątku dotyczącym najnowszego romu ale napiszę, że jest jakiś problem z apką sms (lagi itp.) choć ja na mi3 tego akurat nie doświadczam.. Ale tak pewnie jest teraz u ciebie. Ponoć wersja 4.7.22 (czyli któraś pośrednia) problem rozwiązała. Gdzieś o tym pisał Acid
 14. @pacmann Też to miałem ale przed chwilą udało mi się to zmienić poprzez wybranie w oknie logowania najpierw języka angielskiego (1) a potem chińskiego (2). I gdy wtedy się zalogowałem to już miałem tak jak na screenie od theSAINT.
 15. Sprawdzam ... restart ... czekam ... i kupa ... nie da się przełącznika przełączyć na "wł" EDIT ale po chwili ... przełącznik się włącza i niby synchro jest. Zobaczymy na jak długo
×
×
 • Create New...