Jump to content

Abel11

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

About Abel11

 • Birthday 05/28/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi3 --> MIX

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Abel11's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Potwierdzam, po zaktualizowaniu do najnowszego softu, bluetooth nie reaguje nie chce się włączyć.
 2. Abel11

  Szerokość ekranu

  Witam, od wtorku mam mixa 3 po przesiadce z 1 i jedyne co mnie denerwuje to szerokość ekranu. W jedynce miałem szerokość 5 ikon, w mi mix 3 na globalu mam szerokość 4 ikon. Po wgraniu softu z miui polska udostępni mi się ta opcja?
 3. A więc wieczorem/ w nocy na pewno ogarnę jak wrócę do domu.
 4. To wstaw tutaj dla potomnych To jak będziesz pisać to wystarczy jak napiszesz do czasu kiedy MI Unlock da radę odblokować dalej z TWRP i custom romem sobie poradzę
 5. Mogą być jakieś zagraniczne nawet tutoriale tylko aby to był angielski
 6. @majdan12 Wiem, usunęła mi się część, jeśli jesteś chętny to możesz pomóc albo wskazać który to poradnik bo z reguły zatrzymuję się na zainstalowaniu DEV romu.
 7. @majdan12 Wiem, usunęła mi się część, jeśli jesteś chętny to możesz pomóc albo wskazać który to poradnik bo z reguły zatrzymuję się na zainstalowaniu DEV romu.
 8. Fakt gmail. google play i inne aplikacje od googla są wgrane od razu coś troszkę mnie zdziwiło. Masz jakiś poradnik jak to zrobić ? Czy od razu go formatować całego i dopiero odblokować i wgrać nowy custom rom ?
 9. @majdan12 Telefon mam od ibuygou tak więc chyba do czegoś takiego nie powinno dojść :/
 10. Jeden już mam drugiego nie potrzebuję
 11. Witam, mam taki problem, a mianowicie nie mogę odblokować telefonu. Próbowałem już wszelkich znanych mi metod odblokowania. SMS ze zgodą od xiaomi uzyskałem, MI unlock po zalogowaniu się na konto pokazuje że mój telefon nie jest wspierany "... isnt supported". Konto xiaomi ma 100 pkt czyli max. Sprawdzałem przez ADB widać telefon ale pokazuje że jest zablokowany przez co nic nie mogę zrobić. Mam rom global stable 8.2.19.0.0 (MAHCNDI) android 6.0.1 MXB48T. Ma ktoś jakieś pomysły jak można to obejść, naprawić ?
 12. Na ibuygou black friday to jeden wielki fake mi note jest droższe o 15$ Jedyna różnica to widzę że mają na stanie note 2 i za to 15$ drożej no i nawet kuponu nie można użyć ...
 13. A czym to się różni bo w sumie pierwszy raz słyszę o takiej wersji EDIT: ok znalazłem w sieci co i jak jednak nie będę czekał na flat tylko pytanie czy dostępność będzie taka sama jak MI MIX czy większa ?
 14. Mam takie pytanie czym się różni normalna wersja na ibuygou za 519$ a droższa global ? Tylko większą obsługą sieci ? Tańsza wersja powinna odbierać w Polsce.
×
×
 • Create New...