Skocz do zawartości

rubson

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! W tym przypiętym wątku, wrzucam odświeżoną listę kuponów na najpopularniejsze modele Xiaomi dostępne na www.ibuygou.com !
 

Cytat

Edit: 25.12.2017 / 27.01.2018 / 25.02.2018
Aktualnie działające kupony do końca marca są w Arkuszu Google -> TUTAJ! <-

Także nie zapominajcie o uniwersalnym kodach rabatowych dla forumowiczów na każdy produkt w sklepie, który nie ma swojego kuponu:
- powyżej 100$ - 
IBY7USD na 7$.
- powyżej 199$ - IBG$10OFF na 10$


(Kupony nie łączą się.) 
Polecam :D

 

Cytat

Nowe zasady i polityka gwarancji w sklepie iBuygou.com:

Pod koniec 2017 roku sklep wprowadził kluczowe zmiany w sprawach gwarancyjnych dotyczących nowych modeli Xiaomi.

Od 2018 roku każdy telefon* marki Xiaomi zakupiony w sklepie iBuyGou.com posiada domyślnie bezpłatną dwuletnią gwarancję EU.

*Gwarancja w EU dotyczy na dzień dzisiejszy tylko modeli Xiaomi ( z wykluczeniem MiNote 2, MiNote 3, MiMix, MiMix 2 - te modele przy zakupie obowiązuje roczna gwarancja w Chinach). Zależnie od dostępności części, realizacja gwarancji może odbyć się u @Acid w MiCenter lub w Barcelonie - każda usterka musi zostać zgłoszona na [email protected] i to tą drogą zostaje podjęta decyzja o miejscu realizacji naprawy.

Ważna informacja. 15 marca 2017 nadeszły zmiany odnośnie polityki i zasad gwarancji. Na ten moment opcje gwarancyjne telefonów prezentują się następująco:

31_20e3.png1⃣ rok gwarancji w Chinach - Darmowa
31_20e3.png1⃣ rok gwarancji w EU - 10$
32_20e3.png2⃣ lata gwarancji w EU - 15$

Co za tym idzie, dotychczasowe opcje, czyli 1 rok gwarancji w cenie telefonu oraz wykupienie drugiego roku za 5$ zostają zniesione, na rzecz nowych opcji.
Jak za poprzednim razem, wyboru opcji gwarancji dokonuje się na stronie produktu, tuż przed włożeniem go do koszyka.

15 lipca 2017 weszła kolejna zmiana:
Dla telefonów Xiaomi, które są dostępne do wysyłki z magazynu europejskiego ( EU WAREHOUSE ) gwarancja jest dostępna tylko w wariancie płatnym:

31_20e3.png1⃣ rok gwarancji w EU - 10$
32_20e3.png2⃣ lata gwarancji w EU - 15$

 

Modele innych marek dostępnych w sklepie, a także produktów które zawierają części elektroniczne wraz z baterią, podlegają tylko opcji rocznej darmowej gwarancji w Chinach. Dotyczy to również modeli Xiaomi wykluczonych z bezpłatnej, dwuletniej gwarancji w EU - patrz wyżej.
Produkty oraz akcesoria, które nie posiadają baterii (słuchawki, etui, szyby, folie) nie podlegają żadnej gwarancji.
 

W przypadku odebrania uszkodzonej paczki/produktu, czyli DOA (z ang. Dead on Arrival), klient ma 3-7 dni na zwrócenie telefonu do Hiszpanii lub Wrocławia, oczywiście po uprzednim kontakcie i decyzji podjętej z supportem. Dokumentacją foto/video odnośnie usterki/wady fabrycznej obligatoryjna.
Tutaj więcej na ten temat.
 

Zasady dla telefonów zamówionych przed datą 15.03.2017 nie zmieniają się, gwarancja jest realizowana przez 1 lub 2 lata od daty zakupu.

Wszystkie dodatkowe informacje odnośnie zmian polityki gwarancji zawarte są na naszej stronie w tym linku.

 

 

 

serwis xiaomi pl gwarancja 2 lata.jpg

Edytowane przez rubson
aktualizacja luty 2018
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy

51 minut temu, paulonio napisał:

@RozbójnikWojtas

Żaden z kuponów do MI5 obecnie nie wejdzie, bo przycisk "Apply Coupon" jest nieaktywny...(sprawdziłem w źródle strony)

 A oficjalna odpowiedź supportu: "wszystko działa, spróbuj jeszcze raz" : /

Wydaje mi sie, że to dlatego, że Mi5 jeszcze do dziś rana był na wyprzedaży i na produkt z flash sale nie można używać kuponów, ale powinni to poprawić po skończonej promocji.  Kupony pojawiły się wczoraj, kiedy jeszcze Mi 5 kosztowało 319$, co z kuponem dałoby nam 290$, sam wczoraj próbowałem :) Potwierdza to fakt, że nie da sie zaaplikować kuponu tylko na białą wersję 32gb, na inne kupony działają

Edytowane przez bartaspoz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy

Wydaje mi sie, że to dlatego, że Mi5 jeszcze do dziś rana był na wyprzedaży i na produkt z flash sale nie można używać kuponów, ale powinni to poprawić po skończonej promocji.  Kupony pojawiły się wczoraj, kiedy jeszcze Mi 5 kosztowało 319$, co z kuponem dałoby nam 290$, sam wczoraj próbowałem Potwierdza to fakt, że nie da sie zaaplikować kuponu tylko na białą wersję 32gb, na inne kupony działają

Spróbujcie wpisać ten kupon, nacisnąć kilka razy enter i przejść dalej w koszyku :) kupon powinien być naliczony :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rubson napisał:

Spróbujcie wpisać ten kupon, nacisnąć kilka razy enter i przejść dalej w koszyku :) kupon powinien być naliczony :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Kupon dodaje się do koszyka, ale nie umniejsza ceny zamówienia i nie pozwala przejść dalej, wywalając dziwny i chyba niekompletny komunikat: "The coupon can only be applied for"

1 minutę temu, bartaspoz napisał:

Kupon dodaje się do koszyka, ale nie umniejsza ceny zamówienia i nie pozwala przejść dalej, wywalając dziwny i chyba niekompletny komunikat: "The coupon can only be applied for"

Kurcze aż muszę sam siebie zacytować, działa! W koszyku tego nie widać, ale cena umniejsza się przy przejściu do płatności PayPal.

Czyli kupon działał również wczoraj i się zgapiłem z Mi5 za 290$???? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem skorzystać z kuponu na Redmi Note 3 Pro, jednak natrafiłem na mały problem podczas finalizacji zamówienia. Przed wpisaniem adresu wszystko jest ok, odlicza 35$. Jednak po wpisaniu polskiego adresu dostawy i przejściu do kolejnego kroku (wybór formy wysyłki) cena w koszyku zwiększa się o $35 :/ załączam 2 screenshoty dla zobrazowania problemu.

Tak dla formalności dodam, że próbowałem różnych przeglądarek i samego telefonu w koszyku (bez akcesoriów) i nic to nie pomagało. Konto na ibuygou świeżo założone, pierwszy raz tam kupuję. Ktoś ma jakiś pomysł?

ibuygou_przed1.jpgibuygou_po1.jpg

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, stilgar napisał:

Witam. Chciałem skorzystać z kuponu na Redmi Note 3 Pro, jednak natrafiłem na mały problem podczas finalizacji zamówienia. Przed wpisaniem adresu wszystko jest ok, odlicza 35$. Jednak po wpisaniu polskiego adresu dostawy i przejściu do kolejnego kroku (wybór formy wysyłki) cena w koszyku zwiększa się o $35 :/ załączam 2 screenshoty dla zobrazowania problemu.

Tak dla formalności dodam, że próbowałem różnych przeglądarek i samego telefonu w koszyku (bez akcesoriów) i nic to nie pomagało. Konto na ibuygou świeżo założone, pierwszy raz tam kupuję. Ktoś ma jakiś pomysł?

ibuygou_przed1.jpgibuygou_po1.jpg

Spróbuj przejść dp płatności  PayPal, jak ostatnio sprawdzałem to dopiero tam mi odjęło rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem skorzystać z kuponu na Redmi Note 3 Pro, jednak natrafiłem na mały problem podczas finalizacji zamówienia. Przed wpisaniem adresu wszystko jest ok, odlicza 35$. Jednak po wpisaniu polskiego adresu dostawy i przejściu do kolejnego kroku (wybór formy wysyłki) cena w koszyku zwiększa się o $35 :/ załączam 2 screenshoty dla zobrazowania problemu.

Tak dla formalności dodam, że próbowałem różnych przeglądarek i samego telefonu w koszyku (bez akcesoriów) i nic to nie pomagało. Konto na ibuygou świeżo założone, pierwszy raz tam kupuję. Ktoś ma jakiś pomysł?

ibuygou_przed1.jpgibuygou_po1.jpg

Zrób jak mówią koledzy. Spróbuj kliknąć na link do PayPal i zobacz czy w podsumowaniu jest niższa cena :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, paulonio napisał:

Mnie się też udało w końcu wprowadzić kupon. Co ciekawe opisywana tutaj metoda jest oficjalną, podaną przez miłą Panią Isabellę z supportu :D

No widzisz u mnie też zawsze świeże info!
Zapraszam po nie także na fb.com/ibuygoupoland :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Judas napisał:

Hmm... czyli oprócz tego, że paypal pobierze prowizje, to jeszcze bank osobno za przewalutowanie pewnie sporo weźmie... w końcu transakcja będzie szła jednak przez CC, po prostu za pośrednictwem paypala... Żeby z tego jakaś astronomiczna kwota się nie uzbierała, a PKO ostatnio dziwnie wysoko liczy jak kupuje z innej waluty. Chyba, że bezpieczniej zmienić w sklepie na euro? czy to będzie bez różnicy raczej?

PLN>EUR>USD tak to wygląda przez PayPal i banki inne.

17 minut temu, MartiS napisał:

Nie działa mi ten sposób z enterem i kliknięciu dalej przy Mi4. To się pojawi dopiero przy płatnościach?

W ostatnim kroku, gdzie będziesz musiał wybrać jak płacisz. :)

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 30.06.2016 o 11:42, Owczar13 napisał:

Aktualnie obniżyli ceny i na Mi5 32GB nie działają kupony

Cześć,

czy to samo dotyczy modelu Redmi Note Pro 3 3/32GB? Tez nie widze "miejsca" na kod kuponu. Czy 220$ to dobra cena czy zdarzaja sie lepsze promocje? Wysylka z Chin z dodatkowa gwarancja.

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-18ghz-3gb-ram-32gb-rom-7298.html

Edytowane przez kamszotto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy to samo dotyczy modelu Redmi Note Pro 3 3/32GB? Tez nie widze "miejsca" na kod kuponu. Czy 220$ to dobra cena czy zdarzaja sie lepsze promocje? Wysylka z Chin z dodatkowa gwarancja.

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-18ghz-3gb-ram-32gb-rom-7298.html

Na ten model jest ciągle promocja z darmową wysyłka, dopiero w przyszłym tygodniu się zakończy więc wtedy możliwe będzie wpisanie kodów :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

mi5 32 biały już nie jest w mega promocji (teraz jest czarny), ale nadal coupon nie działa.. ktoś zna inny kod?  

Zobacz te kody z pierwszego wpisu, powinny wchodzić, jak nie to wpisz go i zobacz dopiero czy obniży w ostatnim kroku cenę, przed płatnością. :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupony na Mi5 32GB nie działają, gdy dodaję inny tel do koszyka i wpisuję kupon od MI5 to wyświetla się komunikat, że nieprawidłowy kupon, gdy zrobię to samo z kuponem np od Mi5 64GB to wyświetla komunikat, że nie dotyczy tego telefonu, albo że wartość koszyka musi przekraczać konkretną wartość. Także wydaje mi się że kupony od Mi5 32GB już nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opiszę tutaj problem oraz rozwiązanie, na brak ramki gdzie się wpisuję kod w niektórych modelach Xiaomi wrzuconych do koszyka. Chcąc skorzystać z kodu obniżającego koszty zakupu, spotkałem się z tym że nie miałem gdzie go  wpisać (brak ramki)  miałem tak z Redmi 3s i nawet gdy dodałem do koszyka Redmi Pro, nadal miejsce gdzie się wpisuje kod było puste. Okazało się że gdy się skasuje z koszyka Redmi 3s to pole do wpisania  zniżki się pojawia, więc wpisałem kod sprawdziłem czy działa ,było ok. Więc znowu dodałem Redmi 3s po czym pole tak jak wcześniej zniknęło, już myślałem że zakupu trzeba będzie dokonać bez upustu , ale okazuje się że przechodząc dalej  zapamiętuje wcześniej wpisany kod i obniża wartość koszyka. Także nawet gdybyście chcieli kupić samego Redmi 3s dodajcie wcześniej jakiś inny model wpiszcie kod pod model 3s, zapewne podczas zatwierdzania wyskoczy błąd który wskazuje zle wybrany kupon, dodajcie do koszyka Redmi 3s i usuńcie dodany wcześniej inny model. Ten sposób zadziała z każdym telefonem który ma nie aktywną ramkę do wpisania kuponu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

Ja opiszę tutaj problem oraz rozwiązanie, na brak ramki gdzie się wpisuję kod w niektórych modelach Xiaomi wrzuconych do koszyka. Chcąc skorzystać z kodu obniżającego koszty zakupu, spotkałem się z tym że nie miałem gdzie go  wpisać (brak ramki)  miałem tak z Redmi 3s i nawet gdy dodałem do koszyka Redmi Pro, nadal miejsce gdzie się wpisuje kod było puste. Okazało się że gdy się skasuje z koszyka Redmi 3s to pole do wpisania  zniżki się pojawia, więc wpisałem kod sprawdziłem czy działa ,było ok. Więc znowu dodałem Redmi 3s po czym pole tak jak wcześniej zniknęło, już myślałem że zakupu trzeba będzie dokonać bez upustu , ale okazuje się że przechodząc dalej  zapamiętuje wcześniej wpisany kod i obniża wartość koszyka. Także nawet gdybyście chcieli kupić samego Redmi 3s dodajcie wcześniej jakiś inny model wpiszcie kod pod model 3s, zapewne podczas zatwierdzania wyskoczy błąd który wskazuje zle wybrany kupon, dodajcie do koszyka Redmi 3s i usuńcie dodany wcześniej inny model. Ten sposób zadziała z każdym telefonem który ma nie aktywną ramkę do wpisania kuponu :)

Ale ta ramka jest nieczynna bo sklep nie daje opcji użycia zniżki, a dokładniej po prostu wyłącza to na chwilę bo im się to nie opłaca, za mało zarobio wtedy  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rubson napisał:

Ale ta ramka jest nieczynna bo sklep nie daje opcji użycia zniżki, a dokładniej po prostu wyłącza to na chwilę bo im się to nie opłaca, za mało zarobio wtedy  :D

Nawet sprawdziłem przed chwilą, Przy Redmi 3S jest nie aktywna , przy Redmi Pro aktywna, w ten właśnie sposób kupiłem Redmi Pro 3/64 x25 nie dość że w promocji to i dodatkowo z kodem - 18e co dało mi kwote 223 e (2 lata gwarancji) , w moim banku kupuję Euro po korzystnej cenie 4.35 ,co daje nam 970 zł no i oczywiście plus dzielona wysyłka z kolegą :D. To w sumie za tego Redmi Pro dałem 1010zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam gdy jest  promocja , a kod jest ważny to wyskoczy komunikat że w koszyku nie może być mniej niż ...określona kwota. Teraz jest Mi5 za 380$ po wpisaniu kodu IBYMI5PROBL na 20$ wyświetla się komunikat że w koszyku nie może być mnie niż 408$, no i gdy postanowicie dokonać wspólnych zakupów kupon zadziała i cieszycie się promocją , dzielonym kuponem rabatowym oraz wysyłką :D

Edit. Myślałem że połączy mi wypowiedzi :P

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojtekmarchewka napisał:

Jeszcze dodam gdy jest  promocja , a kod jest ważny to wyskoczy komunikat że w koszyku nie może być mniej niż ...określona kwota. Teraz jest Mi5 za 380$ po wpisaniu kodu IBYMI5PROBL na 20$ wyświetla się komunikat że w koszyku nie może być mnie niż 408$, no i gdy postanowicie dokonać wspólnych zakupów kupon zadziała i cieszycie się promocją , dzielonym kuponem rabatowym oraz wysyłką :D

Edit. Myślałem że połączy mi wypowiedzi :P

Kurcze gdzie Ty widzisz ten Mi5 Pro za $380?? Bo z checia bym skorzystał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko teraz jest dobra okazja na Mi5 3/64 BLACK, ponieważ można skorzystać z podwójnej zniżki na ten model!
Aktualna cena jest pomniejszona o 6% względem normalnej jeszcze przez 28h od czasu tego posta a ponadto cenę tą można zbić kuponem IBYMI564BLPL o wartości 21$!

Co daje nam 309$ za sam telefon + 17$ DHL + 16$ UoV + 5$ drugi rok gwarancji
__________
Razem 347$

W tej cenie opcja realizacji gwarancji w Polsce, Hiszpanii lub Chinach a także szybka wysyłka DHL, ponieważ model jest na stanie! :D

Polecam!

LINK-> https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-7392.html

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało sposobem, zamawiałem 23.10 Mi5s 4GB 128GB z gratisami - 17$ kupon w sumie wyszło 423$ z dodatkową gwarancją. Wtedy jeden ze sposobów opisanych działał. Dodałem najpierw miband, potem wpisałem kupon, dodałem Mi5s i usunąłem miband. Po przejściu dalej kupon już pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...