Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Podobno może się zlokować przy instalacji niektórych chińskich romów. Sam tego nie doświadczyłem, ale czytałem o takich przypadkach. Już tyle energii w to włożyłeś to spróbuj jeszcze raz zaczynając od odblokowania BL.
  2. Też się mogę mylić ale taki obrazek Chyba nawet przy braku twrp to przy włączeniu vol+ i power chińskie menu powinno się odpalić, ale też się mogę mylić. Tego obrazka telefonu z kabelkiem od czasu odblokowania nie widziałem u siebie (tel. też na snapdragonie).
  3. Jak się to pojawia przy power i vol+ to chyba niestety masz bootloader nadal zablokowany.
  4. Sprawdziłem, ale jakbyś napisał było by prościej. Może to TWRP zainstalowałeś. Próbowałeś wejść do TWRP z poziomu chińskiego menu? Czyli przy włączeniu przycisk power i vol+, potem recovery.
  5. U Ciebie to wygląda ewidentnie na problem sprzętowy. U innych trudno stwierdzić bez info chociażby o wersji romu i czy Redmi 3 czy pro. Często sprzedawcy wgrywają wersję 7.1.3 na zablokowany BL do Redmi 3 pro, a w tym romie jest problem z SIM na wersji pro. Na 6.5.12 powinno wszystko działać. na chińskim dev wgranym od podstaw przez MiFlasha tym bardziej.
  6. Podobny problem ale na innych romach (chyba, bo nie wszyscy piszą na jakich i często mylą Redmi 3 z Redmi 3 pro). W tym wątku karty SIM nie działają na Redmi 3 pro i romie 7.1.3 bo na tym romie w tym telefonie nie mają prawa działać.
  7. To może jeszcze napisz jaki masz telefon i jakie TWRP wgrywasz, bo trudno cokolwiek bez tego doradzać.
  8. Czy uceglić to nie wiem, ale kłopoty będziesz miał na pewno i działać nie będzie. Nie idź tą drogą. Nie wiem czy jest już jakaś wersja CM13 dla Redmi 3 w której by wszystko działało. CM 12,1 może znajdziesz.
  9. Oczywiście. W sposób identyczny jak wgranie tego romu czyli przez MiFlasha wgrywasz stockowy, ale chyba tylko po to żeby odblokować BL. Nie sądzę żeby ktoś chciał wracać do chińskiego romu z innego powodu.
  10. Kablem usb to chyba MHL ale po drugiej stronie powinno być wejście HDMI i potrzebny specjalny kabel "adapter".. Miracast to po Wi-Fi. Przypuszczam że twoje radio nie ma modułu Wi-Fi do Miracast dlatego "brak urządzenia". Może wymyślili coś innego co działa po zwykłym kablu USB, ale potrzebuje sterowników do danego modelu telefonu.
  11. Jak chwilę poczekasz to może będzie dostępna nowsza wersja 6.5.26 bo Wietnamczyk który ten rom przerobił pracuje nad nowszą wersją, tu źródło, niestety po wietnamsku: http://choimobile.vn/threads/locked-multi-rom-miui-7-v6-5-26-redmi-3-pro-redmi-3-khong-can-unlock-booloader-co-tieng-viet.66360/
  12. Sam testowałem i wgrywałem znajomemu, co prawda krótko bo jeden dzień, ale nie zauważyłem żadnej różnicy pomiędzy tym a eu 6.5.12. Bezproblemowo znaczy identycznie jak rom eu, w każdym romie jakieś błędy można znaleźć. Na pewno lepiej od wersji stable eu. Na zablokowany BL w Redmi 3 pro nie ma wyboru, to jedyny rozsądny rom który można wgrać. (Ale widzę,że ty już odblokowałeś BL, to instalacja tego romu w twoim przypadku nie ma sensu)
  13. Na 6.5.26 śmiga lepiej. Jedynie cofanie się (do wersji stable z reguły starszej i gorszej) może powodować problemy.
  14. Kernel (android os) króluje. Gdzieś ktoś pisał że to jakiś bug tego romu. Możesz spróbować 6.5.26 i Wipe cache, może pomoże.
  15. Trzeba z poziomu telefonu wylogować się z konta (musisz podać hasło logowania) i to powinno wystarczyć. W chmurze nic nie musisz robić, sam znika jak się z niego wylogujesz.
  16. Wiadomo że się nie nadaje do odblokowania. To nie jest oryginalny chiński dev, a taki jest wymagany.
  17. A przez przeglądarkę nie możesz? przecież działa, nie musisz konta zakładać.
  18. Da się wedle poradnika i tego co pamiętam jak to robiłem to właśnie w trybie Fastboot (vol- i power).
  19. Najlepiej jakby miał oryginalny chiński bo sam byś wgrał i wiedział co wgrałeś. Co do MiPilota to nie wiem, bo w niektórych romach działa w innych nie. Można z tym powalczyć ale nie wiem czy jest sens, bo są inne tego typu programy które mają lepszą funkcjonalność i większą listę obsługiwanych urządzeń. Na przykład AnyMote Smart Pilot, czy Peel Smart Pilot.
  20. Wygląda na to że masz wgraną wersję eu/pl jedyną którą mogli wgrać na zablokowany BL przez MiFlasha, czyli bezpieczną.
  21. Niestety to też możliwe, spróbuj jak będzie odłączony od ładowarki. Mój też ładuje się dosyć długo i w sumie nie zależy to od tego jakiej ładowarki używam. Dwu amperowa ładuje w takim samym czasie jak 1A.
  22. Tyle ile w danej chwili pokazuje. Zależy od tego co masz poinstalowane, co odpalone itd. Dopóki masz wolny jakikolwiek ram to nie ma to żadnego znaczenia. Zaczyna mulić dopiero jak tego ramu brakuje. U mnie w Redmi 3 który ma 2Gb ramu zajętość z reguły oscyluje pomiędzy 45 a 70%. Nigdy nie było więcej niż 75% zajętej pamięci. Z tego wniosek że na obecną chwilę 2Gb przy tym czego używam zupełnie wystarcza, a 3 to byłby już zbytek i żadnej różnicy w wydajności by nie było.
  23. Spróbuj w TWRP "advanced wipe" wipe cache i dalvik/art. Nie zaszkodzi a może pomoże, bo wygląda na to że coś ci się pokopało w systemie. U mnie nie ma tego, co prawda na Redmi 3 ale to w sumie prawie to samo.
  24. Pisze że nie może zweryfikować telefonu. Jesteś zalogowany w telefonie i programie do konta, włączona lokalizacja? Masz ten telefon przypięty do konta?
  25. Czyli tak zupełnie normalnie, u mnie podobnie na 6.5.26. Praktycznie zawsze po pełnym naładowaniu pokazuje że wystarczy na 3dni i to przy moim użytkowaniu się sprawdza. Włączone non stop LTE, Wi-Fi, Bluetooth, synchronizacja, trochę rozmów, trzy konta e-mail, żadnego oszczędzania baterii.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...