-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Tak, żadnego wipe jak aktualizujesz, chyba że bardzo starą, inną wersję masz, albo zmienia się coś istotnego (wersja miui, androida), lub są inne problemy. Wipe casche/Dalvik art to sama aktualizacja robi.
-
Najlepiej aktualizować z poziomu TWRP, przez aktualizator bywają problemy, czyli w aktualizacjach uruchom w recovery i potem już w recovery (twrp)
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Może to w przypadku Kenzo jest prawdą, ale w romach Redmi 3 zdjęcie blokady oem też w opcjach programistycznych jest i ustawienia tego nie mają znaczenia. W Redmi 3s podobnie.- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To może napisz które, aczkolwiek często ludzie mają takie problemy na telefonach z romami bez twrp.
-
Wiem ze powinno, a czy ma wpływ, napisałem że nie sprawdzałem, tylko wyczytałem, teoretycznie ma to jakiś sens.
-
A próbowałeś wylogować się z telefonu w usłudze googla "znajdź mój telefon? albo w ostateczności wykasowania danych? Nie mam pewności czy to pomaga, ale jeden z kolesi na en.miui twierdzi że w ten sposób odblokował po zapomnieniu hasła do odblokowania telefonu.
-
To akurat proste, masz w Widgetsach systemową ikonę blokowania ekranu z kłódką, ustawiasz na dolnym pasku widocznym niezależnie od ekranu i po wszystkim. Na moim screenie w prawym dolnym rogu.
-
W prosty sposób nie da się, gryzie się z twrp i najczęściej wisi na logo Mi. Można ale trzeba zmodyfikować plik romu, ale z tym jest trochę zabawy i raczej nie ma to sensu bo trzeba to robić przy każdej instalacji nowej wersji.
-
Redmi 3- Problem z ładowaniem, wyskakujące reklamy, migający ekran
FromWP odpowiedział(a) na Krinixoon temat w Problemy techniczne
Niestety nie, mamy pewność że to nieoficjalny badziew. Nie było takiego globala.- 12 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- migającyekran
- reklamy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Bzdury na pewno, napisane po to żeby zniechęcić i zostać przy oficjalnym romie. Wszystko działa, łącznie z lokalizowaniem blokowaniem zdalnym telefonu z poziomu chmury Mi. Jedyna zmiana to to że jak zgubisz, lub ci ukradną telefon to będą mogli w odblokowanym trybie fastboot wgrać np CM-a. Z Miui nie poużywają bez znajomości hasła do konta.- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Bzdury, wszystko będzie działać.- 8 779 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Redmi 2 Pro - nie widzi partycji wew. (internal storage)
FromWP odpowiedział(a) na fatil temat w Problemy techniczne
Nie widzę zależności w ilości bugów między Mi a Redmi, jeżeli już to na Mi4, 4c itd jest tego więcej. Uważam że stosunek jakości wykonania do ceny w takim Redmi3 jest lepszy niż w Mi5 i podobne zdanie ma wiele osób, Dodatkowo mechanicznie bardziej wytrzymały jest R3, przykłady łatwo znaleźć w sieci. -
Redmi 3S, Orange, automatycznie loguje się do 2G
FromWP odpowiedział(a) na meDarq temat w Problemy techniczne
Rozumiem że instalowałeś w 3s na wersji stable 8.0.3 deva 6.11.10 i poszło bez problemu? Bo ja też przerabiałem to wielokrotnie na wielu telefonach, na 3s też, dlatego to napisałem. Tu się pojawia zgoła inny tekst, nawet z aktualizacją dev na dev bywają na 3s problemy. Taka uroda nowych romów global w tym telefonie. Da się, ale trzeba pokombinować. -
Redmi 3S, Orange, automatycznie loguje się do 2G
FromWP odpowiedział(a) na meDarq temat w Problemy techniczne
Będziesz miał i to co tydzień, tylko nie wiem czy tak łatwo ga zainstalujesz. -
Redmi 3S, Orange, automatycznie loguje się do 2G
FromWP odpowiedział(a) na meDarq temat w Problemy techniczne
To masz oficjalny global dev i na ostatnim 6.11.10 też powinno być dobrze, na stable raczej wątpię, a to 8.1.1 to też chyba beta. -
To chyba nie ma innej rady, jak poczekać. Teoretycznie w najbliższym czasie części serwisowe powinien mieć oficjalny serwis, ale przypuszczam że cena wymiany będzie zaporowa. Lepiej będzie zakupić najtańszy z możliwych nowy egzemplarz z Chin, a zwłoki zostawić sobie jako ewentualnego dawcę organów, albo dalej używać.
- 11 odpowiedzi
-
- lcd
- wyświetlacz
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Teoretycznie powinien być ten sam co w Redmi 3/pro, ale pewności nie mam. Jak da się używać to może lepiej poczekać i kupić w Chinach, bo przy tej cenie telefonu opłacalność wymiany jest problematyczna, a tak naprawdę nigdy po takiej wymianie nie masz gwarancji że telefon będzie równie dobrze poskładany jak z fabryki. Łączę się w bólu, bo miałeś niefarta, a to mimo wszystko dosyć odporny na upadki telefon, chyba odporniejszy od tych z najnowszymi Gorilla Glass, co widać chociażby po znikomej ilości zwłok na allegro.
- 11 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- lcd
- wyświetlacz
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
U operatora albo własnoręcznie w "ustawieniach zaawansowanych" telefonu "ID rozmówcy", ale operator też musi na to zezwalać. Przy odpalonym dialerze (telefonie) klikasz lewy dolny klawisz funkcyjny, w menu na samym dole masz Ustawienia zaawansowane.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Wszystko powinno być dobrze, mi też ten błąd wyskoczył przy flashowaniu przedostatniego global dev, ota działa, nic się nie dzieje. -
Telefon nie chce wejść w tryb Download
FromWP odpowiedział(a) na Arturr300 temat w Problemy techniczne
W najgorszym razie się nie odblokuje, tylko do tego są potrzebne dobrze działające sterowniki fastboota i widoczny telefon. Cała masa błędów zatrzymania się na 50% procesu odblokowania wynika z tego że nie widzi telefonu podpiętego w trybie fastboot. -
Telefon nie chce wejść w tryb Download
FromWP odpowiedział(a) na Arturr300 temat w Problemy techniczne
Chyba słuzy tylko do wejścia w edl, bo potem przy wgrywaniu po rozwarciu przełącznika działa jak zwykły kabel usb. Co do rzucania kłod pod nogi, to chyba nie to, coś pokopali, albo zapomnieli że wypuścili wersję international. Po aktualizacji przez ota do global stable 8.0.4 ta wersja w ogóle nie chciała działać z włożoną kartą sim. Na szczęście tą aktualizację dostali tylko nieliczni bo to była testowa beta. -
Telefon nie chce wejść w tryb Download
FromWP odpowiedział(a) na Arturr300 temat w Problemy techniczne
Chyba tak, a w zasadzie na tym romie co wgrałeś powinien się odblokować, ja odblokowałem na global dev. Co do zabawy z tym modelem to naprawdę masakra. Nie wiem z czego to wynika, nic tu nie jest przewidywalne. Mam trzy, Redmi2, Redmi3 i Redmi3s. Przy tym samym sterowniku fastboota dwa pierwsze działają bez problemu, podłączam 3s i g... Z tymi romami fastboot też jakaś porażka. Na szczęście jak już się przebrnie przez trudności z wgrywaniem to działa ok, przynajmniej mój egzemplarz. -
Telefon nie chce wejść w tryb Download
FromWP odpowiedział(a) na Arturr300 temat w Problemy techniczne
Kabel pomoże, a przez fastboota to można jak się odblokuje bl -
Telefon nie chce wejść w tryb Download
FromWP odpowiedział(a) na Arturr300 temat w Problemy techniczne
Chyba musisz ponownie sprawdzić sterownik fastboot, odinstaluj go, zresetuj kompa i pozwól na ponowną instalację sterownika, powinno pomóc. -
Telefon nie chce wejść w tryb Download
FromWP odpowiedział(a) na Arturr300 temat w Problemy techniczne
Nie wiem co ci doradzić, ale z tym romem jest jakiś problem, u mnie było podobnie tylko ja wgrywałem z zachowaniem danych i nic się nie stało. Lepiej chyba spróbować ściągnąć jakiś wcześniejszy np następny po 6.9.29 czyli chyba 6.10.7 albo jakoś tak. I użyć raczej tej samej wersji MiFlasha, na tej nowszej w ogóle nic mi nie zadziałało, flashowanie trwało 15 sekund.
