Kazimiera

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Kazimiera

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylną lampkę masz sprawną?
 2. Panie, można. Od 3 lat jeżdżę w czasie burzy i mnie jakoś jeszcze piorun nie trafił. I jak? Po takim zdaniu jeździł byś?
 3. Jaki powinien być prąd rozładowania? 10A czy 15A? Pakiety z 10A widzę, że są tańsze dlatego pytam. Wujek Google milczy na ten temat. A może to nie ma znaczenia, bo przy połączeniu równoległym wartość prądu wzrośnie jako całego układu? A dlaczego pytam. Bo pojawił się "Panasonic" z taką ofertą: 139,57 zł 39%OFF | Panasonic 10S2P 36v lithium-ion rechargeable battery 8800 mAh 8.8AH battery pack for electric self-suction hoverboard unicycle https://s.click.aliexpress.com/e/4TXCKXbK i nie wiem na ile jest to prawdziwe i czy w ogóle można to podłączyć równolegle do obecnego ogniwa w m365. Poza tym widzę tu brak złącza do ładowania, więc po podłączeniu pewnie trzeba wyjeździć hulajnoga do zera, aby później podładować cały układ. A takie historie http://budgetlightforum.com/node/60547 nie pomagają w decyzji na zakup.
 4. I tu jest paradoks, sprzęt jest taki, że przy codziennym użytkowaniu pada po 2-3 tygodniach i ląduje w serwisie gwarancyjnym lub jeśli sam naprawisz to zabierają gwarancję. Jednym słowem w praktyce to jest sprzęt bez gwarancji lub jak kto woli, nie nadaje się do użytkowania przez większość ogółu. Wczoraj na bulwarach widziałem pannę (niezła laska na szpilkach) z m365 PRO, która miała w 1/6 urwany błotnik (tak zostało około 5 cm błotnika). Nie wiem jak to zrobiła, ale zrobiła. Nawet nie kwapiła się aby ten kikut z 3 śrubami jakoś wykręcić.
 5. Dokładnie tak. Sprzężone pakiety będą lądowały się dłużej, a oryginalny BMS będzie śledził swoje pakiety jak zawsze. Jedyną rzecz, którą trzeba zrobić dodatkowo to wgrać firmware z zaznaczonym "Remove charging mode". Upewnij się tylko, że napięcie przy podłączaniu pakietu do złącza Y na obu pakietach, nie różni się więcej niż 0.5V. Poza tym daj znać jakie złącze T zakupiłeś do pakietu, bo faktycznie głupio przerabiać jego złącze już na dzień dobry. I jeszcze jedno, czy te xt30u, a xt30 to to samo? Zauważyłem różne literki na końcach, być może coś ważnego oznaczają.
 6. Ok. Thx za info. Być może faktycznie zmienię tarcze na 120 mm i będzie git. W między czasie znalazłem taką przeróbkę dla hamulca z adapterem na tył - https://electro.club/forum/ustnovka_kitayskoy_tormoznoy_mashinki_HB-100
 7. Czy jak zamawiam HB-100 XTECH z Ali, to wszystko jedno czy zamówię front czy rear (bo tu chodzi bardziej o adapter)? Czy hamulce same w sobie również się różnią i np. ważne aby wziąć np. rear. Poza tym widzę, że adapter na front bardziej przypomina to co ludzie wstawiają do hulajnogi. Zastanawiam się czy pilnikiem i wiertłem przypadkiem nie dałoby się pomóc wpasować w emkę. No i ostatnie pytanie czy z tym hamulcem tarcza 120 mm będzie pasować?
 8. o dzięki właśnie o takie coś chodziło
 9. No nie wiem. Niestety to nie wymiana dętki w rowerze. Ale w jednym się zgodzę, hulajnogi elektryczne, a w szczególności m365 to nie sprzęt do jazdy w kołnierzyku i oddawaniu na gwarancji/do serwisu. Niestety trzeba go umieć naprawiać i serwisować we własnym zakresie.
 10. Czy ktoś wie gdzie nabyć taką część? Może można by wydrukować na drukarce (nie musi mieć otworu w środku)? Chce zaślepić obecny otwór po środku, a posiadaną już uszczelkę wykorzystać na otwór, który wywierciłem tuż obok (jedyne sensowne rozwiązanie na 10'' koła). Niby i tak mam wszystko szczelne, ale wolałbym mieć taką "fajną oryginalną" na nowym otworze.
 11. To powiedz żonie, że jazda bez kasku grozi fryzurą na Sinéad O’Connor
 12. Btw. Znalazłem złącze męskie do tylnej lampy https://pl.aliexpress.com/item/4000097111877.html Zamienniki lamp tylnych mają natomiast żeńskie..
 13. No jak tak samo mam niestety. Nawet po wymianie panelu na PRO i dodaniu hulajnogi po raz drugi jako PRO. Natomiast jednej rzeczy jakiej nie zrobiłem, to nie dałem uprawnień tej aplikacji do odczytywania detali telefonu i dostępu do pamięci. Może to powoduje? A najlepsze, że pierwsze z 10 połączeń było ok. Może reset cachu aplikacji pomoże (w opcjach androida)?