Jump to content

ronii

Użytkownicy
 • Posts

  96
 • Joined

 • Last visited

About ronii

 • Birthday 01/01/1986

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  S6 Edge

Recent Profile Visitors

871 profile views

ronii's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Jak z tym ładowaniem indukcyjnym, faktycznie go nie ma?
 2. U nie jest to samo. W 90% przypadkach pomaga wyłączenie w miboxie WIFI na około 5s. i ponowne włączenie. Działa to z routerem TP-Link. Mam jeszcze drugi router Livboxa, ale z nim wcale nie chce współpracować mibox mimo że kanał ustawiony jest na 4. Wydaje mi się że mibox ma problemy z routerami, albo ma kiepską kartę WIFI.
 3. Mam ten sam problem, pomaga przejście w tryb samolotu. Problem zauważyłem od kilku aktualizacji.
 4. Zmieniłeś ustawienia pliku jak na screenie? Po zmianie ustawień trzeba zrobić restart telefonu. Bez zmian uprawnień nie ma opcji żeby zadziałało.
 5. U mnie był ten sam problem. Rozwiązanie proste. U mnie działa na 100%. Należy zmienić plik gps.conf w "/system/etc/" na ten, który mam z Samsung Galaxy S6, oraz w ES Explorer zmienić jego właściwości jak na screenie. Reset telefonu i gps w 3s, nie gubi fixa. Uprawnienia rw- r- r- >>>> ZMIEŃ gps.conf
 6. Jakby się ktoś do niego dobrał to myślę że mógłby usunąć animacje Note i wprowadzić "nasze" daty.
 7. Widzieliście może nowy theme dla MI Note 2 zrobiony przez Xiaomi (przynajmniej taka nazwa twórcy w aplikacji Motywy jest) Dzisiaj go pobrałem z ciekawości i oferuje dużo ciekawych funkcji przy lookscreenie. Da rade ktoś zrobić go do wersji europejskiej (Polskiej), gównie chodzi o daty. No i może spolszczyć go.
 8. Nie sprawdzałem czy jest, czy nie ma jeszcze, bo nie mam tego telefonu. Też zawsze robię wipe po instalacji romu ale do powrotu z CM na MIUI miałem trochę problemów i wiem co mi pomogło, a co nie uruchamiało telefonu, wszystko robiłem metodą prób i błędów. Więc pisze co mi pomogło jak w telefonie nie chciał się zainstalować ROM.
 9. Po instalacji chyba nie robisz żadnego wipe? Hmm pozostaje instalacja i na razie siedzenie na globalu, a w przyszłym tygodniu znowu próba.
 10. Wejdź w TWRP w Wipe i przesuń palcem żeby się wszytko skasowało. Później spróbuj zainstalować na nowo rom. Mi to pomogło, jak nie mogłem postawić Miui na Mi4 po cyanogenmod. Później ok 30min wszystko się trawiło zanim uruchomił się system.
 11. To i tak będzie działać na Azjatyckie owady
 12. ronii

  CM13

  Bateria, kiepskie zdjecia z aparatu, kilka restartów i mnóstwo dziwnych powiadomień. Po za tym Mi4 kupiłem dla Miui.
 13. ronii

  CM13

  Miałem i podziękowałem. Nie warto instalować:)
 14. Bez roota nie zamienisz plików. Dzisiaj sprawdzałem i fix w 4s. gps.conf jest z S6 mojego szwagra.
×
×
 • Create New...