Jump to content

flamevinci

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About flamevinci

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyczyściłem po prostu plastikowym wihajstrem. Nie używałem niczego płynnego. Ale jeśli masz zaśniedziałe to wtedy lepiej czymś co to usunie.
 2. Robiłem to już 3 razy z swoim. Opalarka zupełnie nie jest potrzebna (to tak dla przyszłych majsterkowiczów).
 3. Potwierdzam, wyczyszczenie styków działa, miałem bardzo brudne i zakurzone. Jak to zrobić? zobacz na ifixit jak się rozkręca telefon. Trzeba dojść do etapu kiedy ściągasz tylną warstwę, która zasłania baterie i płytę główną. Potem łatwo to wyczyścić. Antena od gpsu jest z prawej strony na górze (patrząc na telefon od tyłu).
 4. Rozwiązaniem problemu jest instalacja cyanogenmoda. W zasięgu 24 satelity, łapie fixa w kilka sekund. Polecam.
 5. Czy komuś innemu udało sie jakoś rozwiązać problem? @arucard czy dalej potwierdzasz iż smiui rozwiązuje nasz problem?
 6. @Acid Wiesz może jak w 6.0 wyłaczyć redukcje szumów podczas rozmowy? Gdy zmieniam z 2 mikrofonów na 1 mikrofon to zawsze przeskakuje później znowu na 2 - czyli tak jakby się nie dało. Rozmówcy ostatnio zaczęli strasznie marudzić, że mnie nie słychać - mozliwe że od czasu przejścia na 6.0.
 7. Po początkowych zachwytach nad telefonem, teraz dotknął mnie podobny problem. Telefon restartuje się sam w kieszeni. Wczoraj wszystko było ok - dzisiaj restart co kilka minut. Nie instalowalem najnowszego update...
 8. @acid tak. Wydaje mi się że problem pojawił się dwie aktualizacje temu bo wcześniej nie miałem problemu z wgrywaniem nowych wersji - a teraz tak.
 9. Mam to samo. Po prostu przestaje kopiować dalej, zatrzymuje się w miejscu. Po dłuższej chwili trzeba zamykać explorer.exe. kopiowanie pliku zadziała raz na 10 razy. win10 64bit.
×
×
 • Create New...