Jump to content

Grzegorz93

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Grzegorz93

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/18/1993

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Świętochłowice

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5s, Mi5, Mi4c

Recent Profile Visitors

862 profile views
 1. Cześć. Problem polega na tym że Mi5s i Mi5 ma słabszą szybkość internetu po podłączeniu się do routera na częstotliwości 5G niż Mi4C. Mi4C - 866 Mbps Mi5s i Mi5 - 433 Mbps Nie wiem czym jest to spowodowane. ROM na Mi5s był na nowo zainstalowany w celu sprawdzenia, lecz problem nie został rozwiany.
 2. Cześć. Problem polega na tym że Mi5s i Mi5 ma słabszą szybkość internetu po podłączeniu się do routera na częstotliwości 5G niż Mi4C. Mi4C - 866 Mbps Mi5s i Mi5 - 433 Mbps Nie wiem czym jest to spowodowane. ROM na Mi5s był na nowo zainstalowany w celu sprawdzenia, lecz problem nie został rozwiany.
 3. Grzegorz93

  MIUI 7.10.19

  Czy komuś w Mi5 przestał działać dual SIM i widoczna jest jedna karta?
 4. W tym cała sprawa że nie. ROM od Mi5 i twrp też od Mi5. Wszystko od was. Chyba że u was ktoś popełnił błąd przy pakowaniu
 5. Cześć. Chciałem Tacie ostatnio zaktualizować telefon do wersji 7.7.13 z ostatniej wersji Androida 6.0 (nie pamiętam numeru). Wszystko zgodnie z poradnikiem zostało zrobione żeby przejść na Androida 7 i przy próbie instalacji wyskakuje taki błąd. Poradnik: https://miuipolska.pl/miui-7-2-9/
 6. Grzegorz93

  MIUI 7.2.23

  Tapety blokady znowu nie działają w Mi5s.
 7. Też tak robiłem i nie pomogło. Chyba odeślę telefon do micenter.. Nie uwierzycie. Zrobiłem wipe all, reboot do recovery, wrzuciłem system, instalacja przeszła z błędem a telefon się uruchomił. W twrp nic nie ruszałem nawet języka nie zmieniałem (standardowo miałem Chiński) a wcześniej to zrobiłem i może to było przyczyną? Wszystkim dziękuję za pomoc.
 8. @Nezumi, wszystko sprowadza się do wipe. @ronii, zrobiłem tak i dalej nic. Godzinę już leży i się nic nie zmieniło.
 9. TWRP przeinstalowane, paczka pobrana na nowo z innego linku. Czekałem nawet 30 minut i dalej nic. Tylko logo MI mam.
 10. To jakiś żart, tak? Po próbie instalacji systemu jest informacja że system nie jest zainstalowany pomimo że go instalowałem.
 11. Cześć. Chciałem zainstalować najnowszy rom 6.10.13 na Mi5s, lecz nie wszystko poszło gładko. Zacznijmy od początku. Odblokowałem bootloader, zainstalowałem twrp z tego poradnika przez fastboot https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Do tego momentu wszystko poszło bez problemu, zabrałem się do instalacji miuipolska/xiaomi.eu i po instalacji w twrp jest informacja że nie ma zainstalowanego systemu. Jakieś propozycje?
 12. Czy standardowo Mi5s ma zablokowany bootloader?
 13. Problem rozwiązałem sam. Przejrzałem logi i chciałem sam coś z nich wywnioskować. Polegał on na starym pliku framework. Posiadałem wersję v83 i zaktualizowałem ją do v85.
×
×
 • Create New...