Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. @madmax86 Zainstaluj. Powinien zniknąć problem
  2. @kubackjeee zdjęcia google mają nielimitowaną pojemność. Reszta dysku to 15gb
  3. @Pawel978 A masz roota? Mozesz sprawdzić czy występuje wakelock "msm_otg"? RN3 PRO & Tapatalk
  4. @madmax86 No i? Jak masz twrp to 5 sekund roboty RN3 PRO & Tapatalk W wątku o MM kolega podzielił się screenem i wyraźnie widać że kernel jest nowszy może i niewielki skok bo z 3.10.73 na 3.10.8x ale jednak jest nowy RN3 PRO & Tapatalk
  5. @Pawel978 Jaka jest wersja kernela? RN3 PRO & Tapatalk
  6. @madmax86 Nie słuchaj go. To nie jest w żadnym razie normalne. Jaki rom masz? Global? China? Xiaomi.eu? RN3 PRO & Tapatalk
  7. Ciekawe czy będzie nowy kernel z nowym romem
  8. W końcu Ciekawe jak będzie się zachowywać telefonik Wie ktoś czy jest nowy kernel i czy występuje wakelock msm_otg?
  9. Teraz w Chinach jest 23:50 a nie 10:30 spóźniłeś się o 13 godzin Przecież już konfa była i zaprezentowali Redmi Note 4
  10. Jak te wasze ostatnie posty odnoszą się do RN4 / Mi note 2?
  11. @wkamil tl;dr; Jakoś osobiście bym wolał zobaczyć zegarek od xiaomi czy właśnie mi note 2 niż rn4...
  12. A to jest/był w końcu jakiś sztrim?
  13. Da się bez roota. Trzeba przyznać uprawnienia baterii dla aplikacji wakelock detector przez adb. Uprawnienia działają do pierwszego restartu komórki. Z tym że jak @Crocodil zauważył występuje to tylko na ładowarkach. U mnie tak samo - podłączę pendrive, myszkę, klawiaturę czy do kompa - nic. A jak zacznę ładować inną ładowarką niż tą z oficjalnym QC3.0 to mam wakelocka.
  14. @Crocodil Nie mam oryginalnej ładowarki xiaomi. Kupowałem telefon w sklepie XiaomiForSale.com a oni tam zamieniają na jakąś dziwną z wtykiem eu RN3 PRO & Tapatalk
  15. Gdy ładuję ładowarką Choetech (tą: http://www.choetech.com/choetech-q3001-adaptive-fast-charging-quick-charge-3-0-charger/) i oryginalnym kablem od Xiaomi to wakelock nie występuje nigdy. Gdy zmienię ładowarkę na jakąkolwiek inną (aukey, samsung, noname) lub kabel na jakikolwiek inny (steelseries, samsung, noname) to problem u mnie występuje zawsze. Nawet jak podepnę na sekundę i odepnę to mam msm_otg - nie wspominając już o zostawieniu na całą noc. I zawsze na ten problem pomaga restart. Więc nie podejrzewam żadnego uszkodzenia portu usb tylko sprawę software.
  16. To w końcu znowu występuje wakelock odnośnie odcisków palca? Pytam bo chciałem wgrywać właśnie a tu znowu takie kwiatki
  17. @zielonyBB To już dawno było. Na pierwszym romie z 5.1. Nie zmieniałem żadnej nazwy pliku, zrobiłem to z poziomu twrp (nie z poziomu włączonego systemu), nie pamiętam ile siedział na logo (więc skoro nie pamiętam to normalnie - bo inaczej bym zapamiętał). Zarówne HM2XTDPro jak i HM2XWCPro (oba z 2gb ramu)
  18. Bez problemu poszło w twrp. Zarówno na 811 jak i 813 Galaxy Tab2 & Tapatalk
  19. Potwierdzam RN3 PRO & Tapatalk
  20. No i dalej nie wiem jaki wakelock to powoduje. Bez tego nie znajdzie się rozwiązania. A poza tym zrobienie roota to 2 kliki w recovery... Więc nie pisz że to takie trudne i nie do zrobienia RN3 PRO & Tapatalk
  21. A co wybudza? Jaki konkretny wakelock? Czy piszesz sobie by pisać i nabijać posty?
  22. @Yamakasi Ściągnij sobie Wakelock Detector RN3 PRO & Tapatalk
  23. Widzę że nie tylko mnie dotknął problem braku deepsleepa przez fingerprint sensor... Na prawdę tylko wyłączenie go może pomóc? RN3 PRO & Tapatalk
  24. @barti2605 A jak chcesz wgrać ten rom bez odblokowania bootloadera? oO
  25. Też mi się tak wydaje jednak mimo wszystko przykro takie rzeczy słyszeć o swoim modelu Mogę się jedynie pocieszać że mi5 też tak ma
×
×
  • Dodaj nową pozycję...