-
Postów
720 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Treść opublikowana przez Uri0550
-
Jak masz odblokowany bootloader to wgrywasz twrp i w nim rom xiaomi.eu Nic więcej nie trzeba, proste RN3 PRO & Tapatalk
-
@tomasznowak Ale po co skoro jesteś w DZIALE rn3 pro? Dział r3 pro jest tutaj: https://miuipolska.pl/forum/forum/177-redmi-3-pro/
-
@tomasznowak ale jesteś w dziale redmi NOTE 3 pro więc się nie dziw że piszę o rn3pro
-
Redmi note 4 i mi4 bym sobie odpuścił na Twoim miejscu. Między redmi note 3 pro a mi note pro to ten drugi będzie wydajniejszy ale droższy. RN3 PRO & Tapatalk
-
@tomasznowak Przecież rn3pro obsługuje qc2.0 Ja mam ładowarkę qc3.0 i ładuje telefon na prawdę szybko RN3 PRO & Tapatalk
-
Motorola 360 (pierwszej generacji) również działa bez zastrzeżeń RN3 PRO & Tapatalk
-
Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon
Uri0550 odpowiedział(a) na Vaxador temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
Jakoś nie pamiętam żeby xiaomi zaprezentowało taki model. Więc nawet wątpię że istnieje RN3 PRO & Tapatalk -
Acid pisał RN3 PRO & Tapatalk I na stronie przecież nie ma linku do pobrania RN3 PRO & Tapatalk W sensie nie ma linka na miuipolska - był ale acid usunął. RN3 PRO & Tapatalk
-
China dev i xiaomi.eu O global dev nic nie wiem RN3 PRO & Tapatalk
-
Rom wycofany. Ucegla telefony RN3 PRO & Tapatalk
-
Wartości po 1000 to wcale nie wakelock. Gdybyś miał 100 000 to już prędzej. Wydaje mi się że WiFi jest przyczyną
-
@madmax86 Wifi piszesz że masz wyłączone a program pokazuje że wifi jest włączone zawsze. Sprawdź Wifi > ustawienia zaawansowane > Skanowanie zawsze dostępne (wyłącz jeśli włączone)
-
Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery
Uri0550 odpowiedział(a) na cuben1ty temat w Aktualności
A jak to wszystko ma sie do plotek/zapowiedzi r4/mn2? RN3 PRO & Tapatalk -
Najstabilniejszy ,najmniej problemowy rom,jaki?
Uri0550 odpowiedział(a) na Yamakasi temat w Dyskusja ogólna
@Pawel978 No niestety... Nowe wersje już się uploadują ale nie widzę wśród nich do kenzo http://miuif.celogeek.com/6.9.1/ -
@Redmi2 Temat nie o kenzo a sam pisałeś o kenzo wcześniej Hipokryzja się szerzy
-
@Redmi2 Zacytowałem Cię jak pisałeś o kenzo a nie o special edition. I Ty mówisz że nie możesz podać linka do bety 6.0 dla kenzo, ja mówię że jak ktoś chce to na xda ktoś podał i znowu Ty że po co mi link do bety Chyba nie ogarnąłeś
-
Najstabilniejszy ,najmniej problemowy rom,jaki?
Uri0550 odpowiedział(a) na Yamakasi temat w Dyskusja ogólna
Nie wiem ale głęboko w to wierzę RN3 PRO & Tapatalk -
Najstabilniejszy ,najmniej problemowy rom,jaki?
Uri0550 odpowiedział(a) na Yamakasi temat w Dyskusja ogólna
@wojtom poczekaj do jutra - będzie 6.0 RN3 PRO & Tapatalk -
Na xda zrobili temat z linkiem do bety [emoji14] RN3 PRO & Tapatalk
-
Tianma nt5596 czarny przód / srebrny tył i 3/32 Dokładnie tak samo jak u@s4kron RN3 PRO & Tapatalk
-
Zobaczymy co jutro przyniesie nam android 6.0 RN3 PRO & Tapatalk
-
pytanie o kupno Redmi Note 3 PRO 3GB Snapdragon
Uri0550 odpowiedział(a) na Maryjusz temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Gdziekolwiek nie kupisz to będziesz mieć "problem" z wgraniem wersji xiaomi.eu przez zablokowany bootloader No chyba że kupisz już odblokowany - dziś użytkownik forum wystawił w dziale giełda nowy redmi note 3 na snapdragonie - już odblokowany. RN3 PRO & Tapatalk @Maryjusz o ten -
- 11 odpowiedzi
-
- odkurzacz
- vacuum cleaner
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
- 11 odpowiedzi
-
- odkurzacz
- vacuum cleaner
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mało??? Ja nie mam ani jednego wakelocka z keyevents... Ani z ipc Resztę mam podobnie jak na obrazku
