Jump to content

Papa Smerf

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Papa Smerf

 1. Pomiar tętna możesz ustawić w aplikacji na telefon w Wykrywaniu częstotliwości { Aplikacja Zepp} np.ciągły, co 1 minutę, co 5 minut itd. Jeśli szybko ,,leci'' bateria przy podniesieniu ręki, zmniejsz jasność ekranu. Po dłuższym czasie używania smartwatcha bateria powinna się ustabilizować i czas pracy powinien się wydłużyć.
 2. Jakie zegarki jeszcze takie są? Ja mam dla przykładu Amazfit GTR47 Lite i można włączyć Always on Display !
 3. Która to jest ,,stara'' a która ,,nowa'' apka? Bo jesli chodzi Ci o apkę Zepp to powinno być w : Podnieś Nadgarstek Aby Wyświetlić Informacje .
 4. Spróbuj na nowej aplikacji Zepp ze Sklepu Google... a jak już się połączysz to w telefonie, w Optymalizacji Baterii { dla tej aplikacji } zaznacz Nie optymalizuj !
 5. krainawilka , patrzyłeś co da jak wejdziesz do Szybki Start { w ustawieniach } i klikniesz WYŁĄCZ ?
 6. Uściślijmy - aplikacja MiFit aktualna ? Jaki telefon ? Wersja Androida ?
 7. W sklepie Google są aplikacje z zegarkiem taki jak ten i dystansem, więc po co przerabiać. Wystarczy zaznaczyć, pobrać i zainstalować w opasce.
 8. Zbychu, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, spróbuj !
 9. O wibrowaniu opaski po rozłączeniu nie ma mowy ale znaczek bluetooth { u mnie niebieski } robi się szary czyli rozłączono !
 10. Najbardziej narażone na korozję w tym całym GTR - są teleskopy w pasku. Rdzewieją i warto mieć to na uwadze.
 11. Ja na wersji MiFit 4.1.1 mam pomiar snu i zgadzam sie, że na wcześniejszej wersji nie było pomiaru
 12. Aż mnie zaciekawiłeś z tymi kolorami, zdjąłem opaskę z ręki, wywijam opaską ale żadnej zmiany ,,kolorów pod kątem '' nie widzę . Masz na pewno MiBand 4 Global ?... i jeszcze jedno - tarcze do Mi pobieram z Mi Band 4 Watchfaces...
 13. Kurcze, a u mnie wszystko działa i jestem bardzo zadowolony. Opaska kupiona w polskim sklepie, telefon OP 5T, w telefonie aplikacja MiFit, połączenie Bluetooth stabilne. Nie wiem skąd Wam się biorą te problemy ale jak widać - jak nie ,, pogrzebiesz '' w ustawieniach - to się nie dowiesz.
 14. Daniel22, jak ty piszesz, od tyłu ? {Ciekawe czy bateria dłużej będzie trzymać a szybciej chodzi zegarek i mniej kroków ma naliczać błędnie } a teraz { A na pisz jak będzie u ciebie po aktualizacji oki } ...na pisz - piszemy razem ! czyli napisz !
 15. Nie wiem czy ktoś to zauważył, bo nie widzę takiej informacji na forum, że dodano w MiFit dla naszej opaski SZYBKOŚĆ REAKCJI - czuła ! Ustawienie to pozwala na minimalny ruch ręką aby zobaczyć np. aktualną godzinę, ilość kroków itd.
 16. Tą aplikację pobrałeś i przeglądałeś ? https://play.google.com/store/apps/details?id=paolo4c.mb4.watchfaces ? - zobacz te pozycje : PO 0703 , PO 0691, PO 0423, PO 0302, PO 0265
 17. Ja bym się dłużej nie zastanawiał tylko skierował kroki do najbliższego MPIK-u...żadne ,, odpowiedzi '' nie uzdrowią opaski, składaj reklamację...
 18. Lukas84, masz wyłączoną Optymalizację Baterii dla aplikacji MiFit ? Może stąd te problemy z ,,rozłączono ''. Druga rzecz - skąd masz tę opaskę, z Chin czy polskiej dystrybucji? Nie wiem, czy widziałeś porównanie opaski MiBand 4 i ,,opaski Mi 4 ''na YT? Może to ta druga ? Ja kupowałem z polskiego sklepu, jest oryginalna, nic w niej nie lata i nie stuka, ładnie się komunikuje z Mi Fit. Rozłącza się tylko wtedy gdy przekroczę barierę 10m { Bluetooth } ale łączy się ,,bezboleśnie '' gdy skrócę dystans.
 19. W sklepie Google, Mi Band 4 WatchFaces, niebieskie kółko a w nim tarcza, na pewno znajdziesz...
 20. Tarcze są pod numerami { różnią się szczegółami } : 596 , 627 , 1784, Ja obecnie mam na opasce tarczę 1083.
 21. Nie trzeba przerabiać, jest w aplikacji Mi Band 4 WatchFaces, po polsku !
 22. Jeśli chodzi o ORYGINAŁY opasek to polecam w przyjaznej cenie te z Euro Rtv Agd. Ja dokupiłem granatową ale jest jeszcze ładna pomarańczowa.
 23. Pierwsze podejrzenie - opaska nie jest naładowana { spróbuj ładować na innej ładowarce ! } Druga rzecz - załaduj motyw- tapetę na opaskę z ikoną baterią i jej wartością aby monitorować ile jeszcze jej zostało. Na przyszłość - podłącz opaskę do ładowania przy stanie 10% baterii { wartość pozostałej mocy baterii jest bowiem przybliżona i nie można jej rozładowywać do 0 }. Ktoś na forum pisał, że rozładowaną dokumentnie pastylkę Mi Band wkładał na noc do lodówki, po czym podłączał do ładowania.
 24. Dziwne, ja wczoraj dostałem aktualizacje opaski do 1.0.9.22 a zaraz po tym aktualizacje MiFit do 4.0.15...
 25. Spróbuj z Notify&Fitnes for mi band...
×
×
 • Create New...