Jump to content

Papa Smerf

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Papa Smerf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Pomiar tętna możesz ustawić w aplikacji na telefon w Wykrywaniu częstotliwości { Aplikacja Zepp} np.ciągły, co 1 minutę, co 5 minut itd. Jeśli szybko ,,leci'' bateria przy podniesieniu ręki, zmniejsz jasność ekranu. Po dłuższym czasie używania smartwatcha bateria powinna się ustabilizować i czas pracy powinien się wydłużyć.
 2. Jakie zegarki jeszcze takie są? Ja mam dla przykładu Amazfit GTR47 Lite i można włączyć Always on Display !
 3. Która to jest ,,stara'' a która ,,nowa'' apka? Bo jesli chodzi Ci o apkę Zepp to powinno być w : Podnieś Nadgarstek Aby Wyświetlić Informacje .
 4. Spróbuj na nowej aplikacji Zepp ze Sklepu Google... a jak już się połączysz to w telefonie, w Optymalizacji Baterii { dla tej aplikacji } zaznacz Nie optymalizuj !
 5. krainawilka , patrzyłeś co da jak wejdziesz do Szybki Start { w ustawieniach } i klikniesz WYŁĄCZ ?
 6. Uściślijmy - aplikacja MiFit aktualna ? Jaki telefon ? Wersja Androida ?
 7. W sklepie Google są aplikacje z zegarkiem taki jak ten i dystansem, więc po co przerabiać. Wystarczy zaznaczyć, pobrać i zainstalować w opasce.
 8. Zbychu, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, spróbuj !
 9. O wibrowaniu opaski po rozłączeniu nie ma mowy ale znaczek bluetooth { u mnie niebieski } robi się szary czyli rozłączono !
 10. Najbardziej narażone na korozję w tym całym GTR - są teleskopy w pasku. Rdzewieją i warto mieć to na uwadze.
 11. Ja na wersji MiFit 4.1.1 mam pomiar snu i zgadzam sie, że na wcześniejszej wersji nie było pomiaru
 12. Aż mnie zaciekawiłeś z tymi kolorami, zdjąłem opaskę z ręki, wywijam opaską ale żadnej zmiany ,,kolorów pod kątem '' nie widzę . Masz na pewno MiBand 4 Global ?... i jeszcze jedno - tarcze do Mi pobieram z Mi Band 4 Watchfaces...
 13. Kurcze, a u mnie wszystko działa i jestem bardzo zadowolony. Opaska kupiona w polskim sklepie, telefon OP 5T, w telefonie aplikacja MiFit, połączenie Bluetooth stabilne. Nie wiem skąd Wam się biorą te problemy ale jak widać - jak nie ,, pogrzebiesz '' w ustawieniach - to się nie dowiesz.
 14. Daniel22, jak ty piszesz, od tyłu ? {Ciekawe czy bateria dłużej będzie trzymać a szybciej chodzi zegarek i mniej kroków ma naliczać błędnie } a teraz { A na pisz jak będzie u ciebie po aktualizacji oki } ...na pisz - piszemy razem ! czyli napisz !
 15. Nie wiem czy ktoś to zauważył, bo nie widzę takiej informacji na forum, że dodano w MiFit dla naszej opaski SZYBKOŚĆ REAKCJI - czuła ! Ustawienie to pozwala na minimalny ruch ręką aby zobaczyć np. aktualną godzinę, ilość kroków itd.
×
×
 • Create New...