Papa Smerf

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Papa Smerf

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najbardziej narażone na korozję w tym całym GTR - są teleskopy w pasku. Rdzewieją i warto mieć to na uwadze.
 2. Ja na wersji MiFit 4.1.1 mam pomiar snu i zgadzam sie, że na wcześniejszej wersji nie było pomiaru
 3. Aż mnie zaciekawiłeś z tymi kolorami, zdjąłem opaskę z ręki, wywijam opaską ale żadnej zmiany ,,kolorów pod kątem '' nie widzę . Masz na pewno MiBand 4 Global ?... i jeszcze jedno - tarcze do Mi pobieram z Mi Band 4 Watchfaces...
 4. Kurcze, a u mnie wszystko działa i jestem bardzo zadowolony. Opaska kupiona w polskim sklepie, telefon OP 5T, w telefonie aplikacja MiFit, połączenie Bluetooth stabilne. Nie wiem skąd Wam się biorą te problemy ale jak widać - jak nie ,, pogrzebiesz '' w ustawieniach - to się nie dowiesz.
 5. Daniel22, jak ty piszesz, od tyłu ? {Ciekawe czy bateria dłużej będzie trzymać a szybciej chodzi zegarek i mniej kroków ma naliczać błędnie } a teraz { A na pisz jak będzie u ciebie po aktualizacji oki } ...na pisz - piszemy razem ! czyli napisz !
 6. Nie wiem czy ktoś to zauważył, bo nie widzę takiej informacji na forum, że dodano w MiFit dla naszej opaski SZYBKOŚĆ REAKCJI - czuła ! Ustawienie to pozwala na minimalny ruch ręką aby zobaczyć np. aktualną godzinę, ilość kroków itd.
 7. Tą aplikację pobrałeś i przeglądałeś ? https://play.google.com/store/apps/details?id=paolo4c.mb4.watchfaces ? - zobacz te pozycje : PO 0703 , PO 0691, PO 0423, PO 0302, PO 0265
 8. Ja bym się dłużej nie zastanawiał tylko skierował kroki do najbliższego MPIK-u...żadne ,, odpowiedzi '' nie uzdrowią opaski, składaj reklamację...
 9. Lukas84, masz wyłączoną Optymalizację Baterii dla aplikacji MiFit ? Może stąd te problemy z ,,rozłączono ''. Druga rzecz - skąd masz tę opaskę, z Chin czy polskiej dystrybucji? Nie wiem, czy widziałeś porównanie opaski MiBand 4 i ,,opaski Mi 4 ''na YT? Może to ta druga ? Ja kupowałem z polskiego sklepu, jest oryginalna, nic w niej nie lata i nie stuka, ładnie się komunikuje z Mi Fit. Rozłącza się tylko wtedy gdy przekroczę barierę 10m { Bluetooth } ale łączy się ,,bezboleśnie '' gdy skrócę dystans.
 10. W sklepie Google, Mi Band 4 WatchFaces, niebieskie kółko a w nim tarcza, na pewno znajdziesz...
 11. Tarcze są pod numerami { różnią się szczegółami } : 596 , 627 , 1784, Ja obecnie mam na opasce tarczę 1083.
 12. Nie trzeba przerabiać, jest w aplikacji Mi Band 4 WatchFaces, po polsku !
 13. Jeśli chodzi o ORYGINAŁY opasek to polecam w przyjaznej cenie te z Euro Rtv Agd. Ja dokupiłem granatową ale jest jeszcze ładna pomarańczowa.
 14. Pierwsze podejrzenie - opaska nie jest naładowana { spróbuj ładować na innej ładowarce ! } Druga rzecz - załaduj motyw- tapetę na opaskę z ikoną baterią i jej wartością aby monitorować ile jeszcze jej zostało. Na przyszłość - podłącz opaskę do ładowania przy stanie 10% baterii { wartość pozostałej mocy baterii jest bowiem przybliżona i nie można jej rozładowywać do 0 }. Ktoś na forum pisał, że rozładowaną dokumentnie pastylkę Mi Band wkładał na noc do lodówki, po czym podłączał do ładowania.
 15. Dziwne, ja wczoraj dostałem aktualizacje opaski do 1.0.9.22 a zaraz po tym aktualizacje MiFit do 4.0.15...