Michal_burnout

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Michal_burnout

 • Rank
  Nowy
 1. Też nie narzekam na zużycie baterii przez bluetooth. Co do ochrony MB4 to od pierwszego dnia korzystam z foli najtańszej do MB3, trzyma jak zła a ostatnio często byłem na basenie i ogólnie noszę ją cały czas. Ciekaw jestem kiedy będzie(o ile będzie) szkło hartowane na MB4, mimo, że folia jest jak najbardziej ok to takich szkiełek możnaby kupić kilka sztuk i zmieniać w razie stłuczenia jak rękawiczki.
 2. Pierwsze ładowanie, MB4 wytrzymał 20 dni, 19 w mifit bo naładowałem przed sparowaniem i dzień uciekł
 3. Mam 10.2.3 global, mogę z tego linku aktualizować? Nie mam roota itp. Gcam inne mam odinstalowane.
 4. Na światbaterii był MB4 od ręki za 219,95 i już brak na stanie.
 5. Kalafonier, zainstalowałem samą apke i lipa, odpalam i zaraz ja zamyka, nie mam roota, oprogramowanie global aktualne, nie wiem dlaczego mi nie chce działać.
 6. Folia ochronna z Mi Band 3 pasuje do 4, trochę odstają brzegi ale trzyma się, kupiłem najtańsze na próbę i nawet po pływaniu trzyma jak trzeba. Dobrze byłoby gdyby szkło hartowane było do MB 4 ale na razie nie widzialem, nie jest wypukły to nie powinno stanowić problemu.
 7. Witam. Dziś dostałem opaskę, kupiłem na OLX za 200 wysyłka 10, wiem przepłaciłem ale nie chciałem czekać. Język jest na razie eng
 8. Witam. Jakieś zmiany w GCam? Szukam jakiejś najlepszej wersji ale zawsze coś jest nie tak, jak niedziałający HDR to slow motion nie działa. Wychodzi na to, że jedynie zdjęcia nocą lub HDR+ warto nic więcej Korzystalem tylko z APK od BSG- zachwalali, że najlepsze robi.