arek.kwiecinski

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About arek.kwiecinski

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmmm tylko w Xiaomi Home mam jeszcze Acara Hub i kilka sensorów..... będzie to trybiło po zmianie na polski region?
 2. Witam Mam problem z kamerami Mi Home 360 FULL HD... problem polega na tym, że po dodaniu ich do aplikacji Xiaomi Home mam podglad jedynie gdy jestem podłączony do tej samej sieci wifi co kamery. W momencie, gdy połączę się z inną siecią wifi albo połączę się z internetem przy pomocy LTE to „buforowanie” zatrzymuje się na 5% i stoi.... Próbowałem wszystkiego, aktualizacji, odinstalowanie apki itp... bez rezultatów.
 3. Witam Posiadam Aqara Hub w wersji CN W aplikacji XiaomiHome przy dodawaniu huba automatycznie dodało mi go do aplikacji iOS Dom. Problem polega na tym, że powiadomienia, a także sterowanie przes aplikację iOS odbywa się wyłącznie w obrębie routera. (brak możliwości sterowania/odczytu stanu po sieci 3G/LTE/innym wifi) To tak ma być? Czy jest jakiś problem? Kolejna rzecz to ustawianie automatyzacji w aplikacji iOS Dom - da się tam coś ustawić ? typu jak czujka wykryje ruch to zapal lampę na hubie? Czy tego typu logika wyłącznie na apce XiaomiHome?
 4. Witam Posiadam Aqara Hub w wersji CN. Pospinałem do systemu: - 2x czujnik ruchu aqara - 1x czujnik drzwi aqara - 1x czujnik temperatury/wilgotności aqara Problem polega na tym, że jak wyciągnę hub'a z gniazdka (symuluję utratę zasilania) włożę ponownie to wszystkie akcesoria poza czujnikiem drzwi mają status offline. Aby wszystko "grało" muszę od nowa "stawiać" huba. Jakieś sugestie?