Adams12

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Adams12

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mi lepiej odpowiadało po staremu, asystent był przypisany z przycisku dotykowego tego środkowego, opcje zmiany są ale u mnie nie działają na końcu jest opcja "brak" można ją zaznaczyć co by oznaczało brak asystenta, nigdy nie próbowałem tego przełączać bo wcześniej mi odpowiadało, więc nie wiem czy to wcześniej działało
 2. Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem , że pod przyciskiem wyłączania telefonu przypisał mi się asystent google, zmieniałem to wielokrotnie w skrótach klawiszy i ustwiałem na całkowicie wyłączoną tą opcje i na inne ale cały czas jest przypisany pod przycisk włączania /wyłączania. Telefon idzie wyłączyć ale najpierw włącza się asystent google a potem opcje wyłączenia się pokazują. Może jest jakiś sposób na zmianę tego?
 3. no właśnie a wydaje mi się , że to jedna z ważniejszych spraw, no i jeszcze to , że AOD wyłącza się jak telefon leży w ciemnym (zarówno w 9T jak i 9T Pro)
 4. u mnie jest podobnie ale ja mam 9T Pro, na początku działało dobrze ale kilka dni temu coś się wywaliło i działa jak chce
 5. dokładnie , nie wiem w czym taki problem aby wreszcie dodali te powiadomienia i nie trzeba by było kombinować
 6. a tych aplikacji telefonu i sms od xiaomi nie idzie ot tak po prostu doinstalować ?
 7. popsuli jak nic, mam amazfit tools zainstalowane i zmienia mi po aktualizacji język zegarka na hiszpański , jak odinstaluje amazfit tools wraca polski. Amazfit Tools miałem zainstalowany aby pokazywał nazwę dzwoniącego, jak odinstaluje nie pokazuje, jest inne rozwiązanie?